Es ieguldīju 3D monētas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Es ieguldīju 3D monētas

Es ieguldīju 3D monētas

Jautājums:

Čau jūs varat pārbaudīt, man tas nav scam, es ieguldīja 3D monētas
Paldies

Atbilde:

Hi Roshanak,
es nekad neesmu dzirdējis par 3D monētas un nevar atrast viņu mājas lapā vai sarakstā par CoinMarketCap.com... Vai jums ir mājas lapā vai kaut es varētu apskatīt?

Bez komentāriemEs ieguldīju Bitcoin pirms vairākiem gadiemJautājums:

Es ieguldīja $ 30,00 Bitcoin pirms vairākiem gadiem. Kā es varu piekļūt savam kontam, un to, kas ir tā vērtība šodien?

Atbilde:

Hey, labu jums! Viens Bitcoin tagad ir vērts vairāk nekā 2500 USD brīdī. Jūs varat pārbaudīt pašreizējo cenu pie Kripto Comparefor piemērs. Jums ir nepieciešams atcerēties maku, kurā ir saglabāts ar Bitcoin un pieteikšanās informāciju. Lai kontrolētu monētas, jums ir nepieciešams gan privātajā keyand sabiedrības adresi, mēģiniet atrast tos. 

Bez komentāriem


Es tikko nosūtīju e-pastuJautājums:

Hi-
Kassie Thweatt

Atbilde:

Hi Kassie,
Agrāk, mēs izmantojām, lai dotu ārā nelielu daudzumu Bitcoins saviem abonentiem, bet mēs esam beiguši, ka veicināšanas beigās 2016. Ja jūs vēlaties nopelnīt bezmaksas Bitcoinshere ir ziņas par vairākiem, kā jūs varat iet par darot tā.

Bez komentāriem


Man ir nepieciešama debetkarte, kas tiks izsniegta ASV Flordia štatāJautājums:

Debetkarte uzņēmums, kas izdos karti stāvokli Flordia, ASV

Atbilde:

Hei Bils, es nesen pārskatīja dažādi Bitcoin debetkartes pieejama. Es domāju, ka daži, ja ne visi, ļauj izmantot karti štatos.

Bez komentāriem


Man ir jāatrod mana BTC seifa autorsJautājums:

Parasti, es varētu iet uz manu Pārlūkošanas vēsture un kas varētu palīdzēt atbildēt uz jautājumu, bet es saņēmu jaunu datoru.

Man ir 0.095951 BTC, un es vēlos to nodot no šīs maku, un "naudu to n", patiesībā.

Atbilde:

Hi Tim,
Vai jums ir privāto atslēgu? Tas var būt formā wallet.dat faila gadījumā Bitcoin Core un līdzīgu kabatas vai kā sēklas frāzi (vārdu sarakstu) par HD maku, piemēram, electrum.

Bez komentāriem


Man jāatjaunina mans komentārsJautājums:

Cienījamie 99bitcoins,

Es komentēja šādā pēc https://99bitcoins.com/bitconnect-review-scam-legit/and šeit ir mans komentārs https://99bitcoins.com/bitconnect-review-scam-legit/#comment-65396However, es vēlējās, lai atjauninātu savu komentāru, es nevarēju, tāpēc es centos atbildēt uz sevi ar atjauninājumu, tā tika publicēta un pēc pāris minūtēm pazuda. Tātad, man ir nepieciešams, jūs, lūdzu, vai nu pēc manas atjauninājumu, kā tas ir parādīts zemāk vai noņemt manu sākotnējo komentāru.

Lūdzu, pievienojiet šādus kā atjauninājumu manu iepriekš komentēt. Paldies. Imad Daou

*** Update *** Man ir pievienojies Bitconnect un lasīt visus savus resursus bitconnect.co, bitconnectcoin.co un futuremoney.io un viss izrādījās man būt likumīga. Līdz šim tik labi, un es esmu tik laimīgs ar bezmaksas kursu un to platformu. Ko tas man likās pirms 2 nedēļām bija ietekme no summas naida un greizsirdības ar #fakenews resursu pārdali Bitconnect un kriptogrāfisko valūtu kopējo sagatavoti.

Atbilde:

Sveiki Imad,
Jūsu komentārs tagad ir redzama zem raksta. Lūdzu, ņemiet vērā, mēs cenzēt komentārus, tas ir iemesls, kāpēc jūsu komentārs ir pazudusi, bet, kā tas bija gaida jāapstiprina admin komandu.

Bez komentāriem


Man pavada mazo mākslas galeriju Londonā un es gribētu tikt iekļauta kā pieņemošs bitkīnsJautājums:

Es palaist neliela mākslas galerija Londonā, un vēlētos, lai tiktu uzskaitīti kā pieņemot bitcoins. Kā es varu darīt? http://www.IncognitoArt.Gallery

Atbilde:

Hi Lorenzo,
Jūtieties brīvi, lai pievienotu savu biznesu komentāru sadaļā mūsu pageand mēs apstiprināt to, taču šobrīd mums nav atjaunināt ķermeni lapas. Pēc tam, kad ik pēc pāris mēnešiem mēs izskatām visus komentārus un pievienot dažus uzņēmumus no komentāriem uz ķermeņa.

Bez komentāriem


Es redzu divus darījumus ar manis sūtīto darījumu saiti - kāpēc?Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 25. Augustā, 2016 at 11:56

Paldies par 100bits puiši, bet, kad es paskatījos darījuma es redzēju 2 maksājumu summas. Viens par 100 bitiem un tad cita darījuma, kas tas ir tieši?

Atbilde:

Ikreiz, kad jūs redzat Bitcoin darījumu, jūs parasti redzēt 2 summas - pirmā summa ir monētas nosūtīti jums (piemēram 0.0001BTC) un citu summu, kas ir izmaiņas nosūta atpakaļ sūtītājam. Iemesls ir izmaiņas nosūta atpakaļ, ir tāpēc, ka no tā, kā Bitcoin protokols nosaka ieejas - tas viss paskaidrots šo īso video.
Tātad summa, jūs, kas nav faktiski monētas nosūtīti jums, bet gan mainīties nosūtīti atpakaļ pie mums no mūsu sākotnējā darījuma.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Coinbase BCC un SegWit2X

Post Litecoin

Apmaiņa ar zemu samaksu

Post Litecoin

Bitcoin krāns skripts un faucethub

Post Litecoin

Dakšas pretenzija

Post Litecoin

Par Gigahashbit

Post Litecoin

Nedaudz ieguldījis HashFlare

Post Litecoin

Vēl viens nekrologs

Post Litecoin

Reģistrācija vai Bitcoinas pirkšana

Post Litecoin

Bezmaksas Bitcoins?

Post Litecoin

NanoS un papīra nauda vienlaikus?

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi Indijā

Post Litecoin

Blockchain otrā paroles problēma