Nedaudz ieguldījis HashFlare | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Nedaudz ieguldījis HashFlare

Nedaudz ieguldījis HashFlare

Jautājums:

Tātad būtībā Kas jūsu viedoklis par to? Es esmu jauns uz šo, lasot komentārus utt, šķiet mākonis ieguve nav labi, un neviena no tām nav ieguves,

Atbilde:

Patiesi gan ieguves un mākonis ieguve netiek uzskatīti izdevīgi, ja jums nav darīt to, kā savu primāro biznesu šajās dienās. Lūk, daži vairāk informācijas.

Bez komentāriemIeguldījumi Bitcoin?Jautājums:

Kas jūs ieteiktu pēc ieguldījumiem Bitcoin ka to noskatīsies kā krājumu un sniedz ieteikumus par to, kad pirkt un pārdot? Kāds, kas seko svečturi piemēram krājuma.

Atbilde:

Es nedomāju, ka jūs varat sekot, un konkrētā persona, kad runa ir par Bitcoin ieguldījumus. Es domāju, ka jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu lēmumu. Šo ceturtdien es post detalizētu ziņu par manas domas par Bitcoin ieguldījumiem.
 

Komentāri:

Hi Miloša, nākamajā reizē, lūdzu publicēt atsevišķu jautājumu. Mums nav lūgt investīciju konsultāciju šajā vietnē. Jūs varat, tomēr, pārbaudiet mūsu rakstu par Bitcoin ieguldījumiem, lai redzētu, kas ir faktori, jums ir nepieciešams apsvērt: https://99bitcoins.com/should-i-invest-in-bitcoin-heres-what-you-need-to -know /. Ja jūs meklējat informāciju par kalnrūpniecības, lūdzu, izlasiet šo ziņu vispirms: https://99bitcoins.com/bitcoin-mining-profitable-beginners-explanation/

Čau, Man ir vajadzīga neliela palīdzība. Man ir vajadzīga palīdzība atrast uzticamu, ētisku un gudru investoru, lai palīdzētu man ieguldīt Bitcoin, alcoins vai SOK - neatkarīgi darbojas. Jebkura rezultātā būtu appreciated, thanks! Arī, cik daudz monētu jūs varat saņemt mēnesī ar kalnrūpniecības? Es zinu, dažādas monētas, bet jūs varat saņemt 50-100 mēnesī uz klēpjdators, ja jūs pērkat kādu papildu aparatūru? Es esmu meklējis internetā, un vēlas, lai atrastu drošu un uzticamu avotu. :) Paldies!


Ieguldot ieguves rūpniecībāJautājums:

Hi, i nāca caur vietnes bitcoingo.cc un dod 5 līdz 10% no dienas peļņu no ieguldījumiem. Tas ir labi vai scam

Atbilde:

Hi Arun, dienas peļņa 5-10% šķiet neparasti augsta, kas rada jautājumu, ja tas ir pat legit. Jūs varat arī izmantot mūsu Bitcoin Scam tests Tooland mēģināt izdarīt savu secinājumu, ja tās ir legit vai ne.

Mēs iesakām jums apturēt prom no vietām, kas piedāvā pavairot savu Bitcoins vai jums ārkārtīgi lielu peļņu uz tiem (pazīstams arī kā HYIPs), jo tie parasti ir veida izkrāpšanu. Jūs varat


Investīciju nopelnu bitcoīnsJautājums:

Dārgie kungi;
Es vēlos man tiešām bija labklājība, ko radītāji Bitcoin un daudzu citu interneta jaundibinātiem pēdējo 25 gadu laikā paredzēts prezentēt pasaulei, tāpēc ir pakāpe skābo vīnogu maniem novērojumiem un jautājumiem. Vēl joprojām man ir grūti bremzē manas sajūtas, ka viss solījums un progress Bitcoin et al ir patiešām daudz vairāk par tiem, kas ir visvairāk, un nav daudz ikvienam citam.

Atbilde:

Hi Patrick,
Attiecībā uz Bitcoin potenciālu, lai radītu labāku pasauli, labi... Bitcoin ir risinājums, lai ēnas fiat valūta, bet ne pie nabadzības vai nevienlīdzība. Tomēr labāk valūta varētu radīt labāku ekonomisko sistēmu. Galvenās problēmas, ar Fiat valūtā izraisīt daudz reālās pasaules problēmas. Piemēram:

  1. Tas fiat ir parādu balstīta nozīmē, ka viss parāds nekad nevar tikt atmaksāti bez ugunsdzēšanas naudas piedāvājumu. Tā kā procenti ir jāmaksā par katru fiat vienība izveidota, bezgalīga izaugsme ir nepieciešama, lai saglabātu finanšu stabilitāti - gan ilgtermiņa, tas ir matemātiski neiespējami izdarīt. Tas noved pie visu veidu sociālajām problēmām, piemēram, nikns patēriņu, bezgalīgu resursu izmantošanas, un tā tālāk.
  2. Fiat ir centralizēti pārvalda politiski līdzināts vienībām. Tas dod viņiem milzīgu varu pār ekonomiku - un, izmantojot paplašināšanu, viss un visi pārējie. Saskaņā ar Austrijas Ekonomikas centrālās bankas spēju kontrolēt procentu likme rezultātā uzplaukums un krūtis ekonomiskos ciklus un visi atkritumi jaunajiem nosacījumiem.
  3. Nav nekādu ierobežojumu izsniegšanu fiat. Tas rada inflāciju, kas liek cilvēkiem vai nu tērēt diezgan saglabātu vai tramdīt ražu arvien vairāk riskantiem ieguldījumiem. Masveida resursu nepareiza sadale, citiem vārdiem.

Šie ir tikai dažas no problēmām, kas Bitcoin adreses. Tas nenozīmē, ka Bitcoin ir ideāls vai nebūs radīt citas problēmas nākotnē, ja tā kļūst par dominējošo formu naudas.

Bez komentāriem


IeguldījumiJautājums:

Kā es varu sākt tirgot par Bitcoin

Atbilde:

Hi Daniel,
mums ir raksts, kas detalizēta svarīga lieta, kas jums jāzina, pirms sākat ieguldīt uz Bitcoin. Jūs varat atrast šeit.

Komentāri:

Zsofia lūdzu esmu vajadzīga jūsu palīdzība, es vēlētos ieguldīt Bitcoin, bet es gribētu uzzināt vairāk par no jums un mums ir nepieciešams, lai apspriestu vairāk. Lūdzu var rakstīt man, izmantojot šo e-pasta adresi, lai iegūtu plašāku diskusiju. Paldies jums Mike.

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Legit ieguves vietas, kas maksā bez ieguldījumiem

Post Litecoin

Es pašlaik izmantoju lokālos bikthoīdus kā manu maku, vai tas ir labi?

Post Litecoin

Atvērtais avots

Post Litecoin

Kā es varu nopirkt bitēnu AAE un kāda vietne vai apmaiņa ir droša?

Post Litecoin

Bitcoin adrese

Post Litecoin

Kā nopirkt AltCoins, ja es esmu Havaju salas iedzīvotājs?

Post Litecoin

Vai Bitcoin-my.org ir SCAM reklāma uz Facebook?

Post Litecoin

Vai es varu pamanīt jebkuru monētu, izmantojot savu klēpjdatoru no Multipool vai jebkuras citas vietas

Post Litecoin

Crystafox minerālu scam vai legit?

Post Litecoin

Vai Electrum-LTC ir tikpat labs kā Electrum

Post Litecoin

Drošības līmenis, pasūtot aparatūru no Bitmain tīmekļa vietnes

Post Litecoin

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem