Ieguldot $ 100K dolāru bitēīnos. Labākā pieredze? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ieguldot $ 100K dolāru bitēīnos. Labākā pieredze?

Ieguldot $ 100K dolāru bitēīnos. Labākā pieredze?

Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 12 novembris, 2017. Gadā 02:21 pm

Sveiki
Es esmu plāno ieguldīt apmēram $ 100,000 ASV dolāru bitcoins... Un gribēju jautāt, kādi ir labākie iespējamie veidi, kā sākt?

Side piezīme: Vai nav ieguldīt to, ko jūs nevarat atļauties zaudēt. Es esmu stadijā, kad zaudējot $ 100K ir slikta lieta... Bet tas nav nogalināt mani vai manu dzīvi vai manu ģimenes locekļu dzīvību riskam!
Protams Es būšu apbēdināts, ja es zaudēt, ka daudz naudas, bet es joprojām pieder manas mājas, un citus aktīvus, kā arī ar labu bezsaistes un tiešsaistes uzņēmumiem rūpēties par rēķinu un nodot bērnus skolā! :)

Ok, atpakaļ uz manu jautājumu...
Mani jautājumi ir visā paraugprakse un konsultācijas sākotnējo ieguldījumu posmā:

1-man vajadzētu iemaksāt visu manu fiat kapitālu 1. Apmaiņā? vai izplatīt pāri ļauj teikt 5 apmaiņu?
vai pārvietot monētas no papīra maku 3-5 apmaiņu un pārdot tur?

Jebkurš cits padoms jaunam Bitcoin investoru? Es atklāju šo articlevery noderīgu, kā arī šo vienu.
Paldies par jūsu domas.

Atbilde:

Sveiki Tamer,
 

  1. Apmaiņa ir ne tikai iespēja. Par lielāku finanšu privātumu, jūs varētu apsvērt pār-the-counter (OTC) tirgojas nevis apmaiņu. Tiešie pirkumi no uzticamiem indivīdiem nav nepieciešama, lai jūs iesniegt plosta identitātes verifikācijas dokumentus, tas ir drošāks no drošības viedokļa. Protams, tas ir arī sarežģītāka organizēt drošā veidā. Daži apmaiņa, piemēram Bitfinex un ItBit, piedāvā ārpusbiržas pakalpojumu ieviest pircējiem uzticamiem pārdevējiem un pārraudzīt procesu. Es teiktu $ 100k ir tuvu līmenim, Ārpusbiržas darījumi kļuvis apsvērums (ItBit minimālais ir 25 BTC). Decentralizētas apmaiņa, piemēram LocalBitcoins ir vēl viens veids, kā iet. Taču jūs, visticamāk, lai saņemtu savu pilnu pasūtījumu tikās vienā tirdzniecībā šādā veidā, un būs vadīt vairāk risku pats. Visbeidzot, izplatot savus pirkumus starp dažādām biržās ir tikai ļoti izdevīga, ja jūs plānojat, lai saglabātu savu fiat vai bitcoins šajās biržās ilgstoši - kas jums noteikti nevajadzētu darīt. Izvēloties vienu uzticamu apmaiņu ar dziļu likviditātes arī nozīmē, jums tikai nepieciešams, lai iet cauri pārbaudes procesu, kad - tas var būt ilgstošs gaidīt, un katrs uzņēmums jums dalīties ar jūsu informāciju ar palielina izredzes uz identitātes zādzību leju līniju. Jāpiebilst, ka, ja jums nav nodomu pavadīt visu savu kapitālu uzreiz, nav jēgas sūtīt visu summu jebkuram apmaiņu. Ļaujiet tā sēdēt savā bankā, nevis, pelnot procentus un nosūtīt tikai tik daudz, cik jūs plānojat izmantot pirkumiem. Pēc tam, kad pārbaudīta, tas aizņem tikai vienu vai divas dienas, lai finansētu Exchange kontu.
  2. Nu, pērkot noteiktu summu laika gaitā ir pazīstams kā dolāru izmaksas, aprēķinot vidējos. Meklēt šo terminu attiecībā uz informāciju, tas ir diezgan laba stratēģija, lai veidotu pozīciju. Plusi un mīnusi šeit ir, ka, ja jūs paveicies, lai nopirktu Bitcoin ar visu savu naudu pie zema, tad jums maksimizēt savu peļņu, jo cena pieaug. Tomēr, tā kā tas ir ļoti maz ticams, jūs saņemsiet laiks tiesības iegādāties pie zemas, pērkot laika gaitā varētu iegūt jums labāku vidējo cenu.
  3. Es teiktu, ka tas ir absolūti tālu labāka stratēģija pirkt un turēt - un ne vienmēr ar termiņu mēnešiem, bet gadiem, pat gadu desmitus. Lai gan es esmu pārliecināts, ka Bitcoin izdosies ilgtermiņā, man nav nekādu ideju, kur cena būs tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā. Pēc dažiem gadiem, lai gan, es domāju, ka izredzes ir ļoti labi, ka cena būs augstāka, nekā tas ir tagad. Es teiktu, ka jums vajadzētu ieguldīt nelielu% no saviem līdzekļiem, tagad, bet cena ir svārstīga un tirgus troksnis un haoss ir augsts, un redzēt, ja jūs varat noturēt šo pozīciju, izmantojot satricinājuma. Tā ir emocionāli grūti lieta darīt, ja jūs esat jauns, lai šo. Jūs redzēsiet visu ziņu un viedokļu veidu, kas padarīs jūs vēlaties pārdot - to FUD (bailes, nedrošība, šaubas) kampaņa plosījās pilnā spēkā šobrīd. Ja jūs varat turēt savu mazo atvēršanas pozīciju ar to visu, līdz Bitcoin atgūst, tad jums vajadzētu justies ērti liekot vairāk un turot ilgāk.
  4. Atkal, ja jūs izmantojat uzticamu apmaiņu, tas nav īsti nepieciešams sadalīt lietas pat šādā veidā. Tā ir sava veida personiskajām vēlmēm, bet, ja jūs sūtīt tikai tik daudz, Bitcoin apmaiņu, kā jūs vēlaties, lai apmainītos vienā reizē, jums uzturēt riska zems. Atcerieties, ka uzglabātu jūsu fiat vai bitcoins biržā ir-nē, tie ir jāizmanto vienīgi tirdzniecībai. Iekšā un ārā. Ļaujiet jūsu bankas un aparatūras maks sedz glabāšanas slogu; ka tas, ko viņi paredzēti, kur apmaiņa nav (kā pierāda dažādu hacks). Mūsu pirkšana Gidi> Pirkt Bitcoin sadaļa palīdzēs jums norēķināties par labu apmaiņu izmantot.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Atsauksmes par coins.com. th

Post Litecoin

Jauna Bitcoin pirkšanas vietne?

Post Litecoin

Getting naudas atpakaļ no scam

Post Litecoin

Apmaiņa ar zemu samaksu

Post Litecoin

Pārveidojot bitcoīnu USD

Post Litecoin

Mine un Maka atgūšana

Post Litecoin

Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi

Post Litecoin

Meklējat lietotni seifā. Coinbase nedarbojas WY, un Circle apstājās, izmantojot bitcoīnu

Post Litecoin

Problēma ar izmaksām un XAPO adresēm vietnē 99bitcoins.com

Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

Jautājums - lielā caurumā tukšajā neaizpildīta lielajā attēlā. Vai arī liela jautājuma zīme nesadalās idejā, kas pirms tam nav izskaidrota, un tāpēc tā nekad nav izprasta