Ieguldījums kā augstskolas bērns | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ieguldījums kā augstskolas bērns

Ieguldījums kā augstskolas bērns

Jautājums:

Sveiki, es esmu students vidusskolā, un es vēlos, lai sāktu ieguldīt, lai palīdzētu mani vecāki maksā par manu mācību maksu par universitāti. Es saprotu, ka ir nauda, ​​kas tiks veikti īstermiņā un ilgtermiņā ar attiecībā uz investīcijām. Pašlaik man ir iespēja ieguldīt pāris simts dolāru, bet es vēlētos iegūt zināmu pieredzi, sākot ar dažiem dolāriem. Tā, piemēram, man ir daži jautājumi:

 1. Vai tas ir labāk, man ieguldīt cryptocurrencies ilgtermiņā? Vai man vajadzētu ieguldīt akcijās? Vai man vajadzētu darīt abiem?
 2. Ja es ieguldīt Bitcoin vai altcoins, kāds ir labākais veids, kā man sākt ieguldīt, jo man ir maz, lai nav zināšanām un bez pieredzes ieguldīt?
 3. Kā es varu samazināt risku, vienlaikus palielinot savu potenciālu atlīdzību? Es zinu, ka zema riska = zemo atalgojumu, bet vienmēr var būt izņēmums.
 4. Kāds ir labākais monētu man ieguldīt brīdī? Pašlaik man nav darba, un es neplānoju kļūst par vienu jebkurā laikā drīz, bet man nebūtu problēmu streikojošajiem nodarbojas ar maniem radiniekiem.
 5. Kāda ir iespējamība Bitcoin cenām krītot līdz dažiem tūkstošiem dolāru, lai es varētu nopirkt vairāk satoshies mazāk? Līdzīgi tam, kas notika pagājušajā svētdienā.
 6. Vai pastāv peļņas mākoņdatu ieguves kāds, piemēram, man? Un kā es varu pārliecināties, ka uzņēmums nav scam?

Paldies par palīdzību.

Atbilde:

Sveiki Walyullah,
Tu esi priekšā spēle nokļūst ieguldījumu sākumā, tas ir for sure. Parastā padoms ir tas, ka jo jaunāks cilvēks, jo vairāk riska, jūs varat atļauties veikt. Domāšana ir tāda, ka, ja jūsu riskanti ieguldījumi iet slikti, jums ir vairāk laika, lai nopelnītu naudu atpakaļ. Tomēr, kā jūs vēlaties ieguldīt ar skatu uz maksājot par vienvirziena, nevis jūsu tālu pensijas, tas ir iespējams, vislabāk ne uzņemties pārmērīgu risku.

 1. Ja jūs ieguldīt $ 100 mēnesī, tad es teiktu, ka tas ir labākais, lai būtu godīgi vērsta jūsu portfolio. Krājumi un cryptos ir ļoti dažādām aktīvu klasēm. Cryptos ir daudz vairāk gaistošo nekā lielākā daļa krājumu, tāpēc lielāku risku, bet arī vairāk atlīdzība... Es neesmu pārliecināts par savu atrašanās vietu, bet daudzviet tas ir grūti ieguldīt akcijās, nemaksājot daudz maksas, un tā tālāk. Jums, iespējams, apsvērt kaut ko līdzīgu tirgus uzskaites indeksa / ETF, nevis atsevišķiem krājumiem. Tie mēdz būt zema maksa.
 2. Labākais veids ir iegādāties monētas un glabāt tos uz savu personīgo maku. Skatiet mūsu pērk gidi un Wallet Atsauksmes sadaļu Sīkāku informāciju par datu apmaiņu un drošu maki.
 3. Kā jaunpienācējs, tas ir ļoti grūti, lai samazinātu risku un maksimālo atlīdzību. Parasti, jo ilgāk pirms jums ir, jo vairāk Bitcoin būtu krist pirms piedzīvoja zaudējumus (pretstatā mazākā peļņu). Getting tagad nenovēršami riskus iespējamo iespēja atrodoties zaudējumus... Tomēr, ja jūs tur, neskatoties uz kritumu cenu, Bitcoin * ir * beidzot atgūt un pieaugs lielāks. Tas ir loģiskais pirkšanas un turiet / Hödl stratēģija nodarbina daudzu Bitcoiners.
 4. Labākais visapkārt monētas Bitcoin. Labākais monētu, lai padarītu lielu, ātru peļņu, iespējams, ir kaut kas cits, daži monētu, kas būs atvašu up 300% vienā dienā, bet es nevarēju pateikt, kas tas monēta ir... Tikai sūknis un dump atbildīga sūknēšanai tas var komanda, un tie tikai pastāstīt saviem draugiem (un pārējo mums, kad runa ir laiks, lai dump). Jūs vienmēr varat lietot spekulēt par iespējamām izskata monētas (ja jums sekot altcoins kādu laiku, jums vajadzētu iemācīties identificēt), bet es nebūtu risks vairāk nekā 10% no savas investīciju kapitālu šāda veida spekulācijas.
 5. Nu, liels pārceļas uz augšu vai uz leju Bitcoin ir diezgan daudz neizbēgama. Visā tās vēsturi, Bitcoin ir bijis daudz šādu rīcību. Ja vēlaties gaidīt tiem dips veidu pirkt, tas ir labs veids, kā spēlēt - pirkt zemi, pārdot augstas patiešām būtība tirdzniecību, galu galā. Es nevaru pateikt, kad notiks nākamais lielais dip, tikai to, ka tas būs ap galā. Meklējiet dakšas drāma un lieliem ziņu notikumiem. Par piem. * Ja * Šī Bitcoin nākotnes lieta ir atcēlis CME, es gribētu sagaidīt ievērojamu kritumu.
 6. Ofir ir jums segtas par tēmu mākonis ieguves. Pārbaudiet savu rokasgrāmatu, lai to šeit: https://99bitcoins.com/cloud-mining-profitable-just-evolution-scam/and pārskatīšanu Genesis šeit: https://99bitcoins.com/genesis-cloud-mining-review -scam-legit-ieguldījumi /

Ievērojiet, iepriekš padoms ir viss tikai mans viedoklis. Es neesmu finanšu konsultants. Ceru, ka viss strādā out jums! Mans padoms ir to saglabāt vienkāršu, nopirkt nedaudz Bitcoin katru mēnesi, un, iespējams, tur kādu naudu atpakaļ dienasgaismas iepirkšanas iespējas. Put daži uz indeksu fondu pārāk, ja jūs vēlaties, lai uzzinātu par tradicionālajiem tirgiem.
 

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Jautājums - lielā caurumā tukšajā neaizpildīta lielajā attēlā. Vai arī liela jautājuma zīme nesadalās idejā, kas pirms tam nav izskaidrota, un tāpēc tā nekad nav izprasta

Post Litecoin

Kā pievienot manu tiešsaistes veikalu, kurš piekrīt Bitcoin lapā?

Post Litecoin

Vai bitkino nodoklis ir apliekams?

Post Litecoin

Atsauksmes par coins.com. th

Post Litecoin

Problēma ar referāla saiti jūsu lieliskajā WordPress spraudņā

Post Litecoin

Kā saprast sarkanās un zaļās krāsas zem Coinmarketcap.com monētas? Kad tirdzniecībā: sarkanā vai zaļā krāsā?

Post Litecoin

Jauna vācu sadarbība Bitnake.com BTL telpā ir izkrāpšana tieši no vārtiem!

Post Litecoin

Kazino, scam, bitstarz, krāpšana, nemaksā uzvarētājus

Post Litecoin

NanoS un papīra nauda vienlaikus?

Post Litecoin

Cryptoshop veikals miner

Post Litecoin

Vai mans Bitcoin seifs ir tāds pats kā publiskā Bitcoin adrese?

Post Litecoin

Alt monēta