Uzaicināt kodu uz CoinAd? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Uzaicināt kodu uz CoinAd?

Uzaicināt kodu uz CoinAd?

Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts gada 16. Aprīlī, 2017. Gadā 07:48 pm

Jo nosaukuma. Es gribētu zināt, vai jūs zināt uzaicināt kodu vai kā iegūt vienu, tā, ka es varu pievienoties CoinAd... Es esmu pieņemot, ka jūs zināt, ka veida informāciju, jo jums pārskatīja to savā blogā, un teica, tu izmanto to savā Bitcoin krāns... Paldies par jūsu laiku un pacietību...

Atbilde:

Pēdējo reizi atjaunināts septembrī 4, 2017 at 09:20 am

Hei Jiggy, jūs varat saņemt uzaicinājumu, ja jūs "saņemt" par Coinad, tas būtībā nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai ir augsts satiksmes krāns (Alexa zem 100K). Ja jums ir šāds krāns justies brīvi, lai pieprasītu uzaicināt viņu vietā. 
Man personīgi nav ielūgumus, lai es nevaru palīdzēt.

Bez komentāriemIOS makiJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 21. Decembrī, 2017 at 04:53 pm

Es izlasīju visu jūsu atsauksmes par lietām, un, lai gan jums nav risināt šo tematu īpaši esmu secinājusi, ka ir tiešām nav maki iOS. Es e I spilventiņa vai I tālruni. Nav grūti maku. Piemēram, ja es varētu nopirkt nem man nav vietas, lai saglabātu to. Nav interneta pieslēgums uz galda top vai klēpja top. Jebkuras iespējas man ir garām? Btw Man ir iemācījušies ton no jūsu vietā. Paldies.

Atbilde:

Hi Charles,
 

Lejupielādes


Par citām monētām, redzēt viņu oficiālajā mājas lapā (bieži tas ir a.org, kā gadījumā Bitcoin.org), un meklēt iOS kabatas tur. Tādā veidā, jūs varat būt pārliecināts, ka maks tiek uzskatīts legit ar izstrādātājiem.

Komentāri:

Jā, viņiem ir maku, bet atsauksmes ir postošas. Kā nesen, pirms afewdays. Tomēr ir viens, kas nosaka, "sadarbību skaitlis pieeju, lai sazinātos, lai apturētu crashing". Tas ir pilnīgi svešvalodu man. Vai kāds izstrādāt. Darn tik daudz jāzina, lai vienkārši kļūt par miljonāru.


IPhone 4Jautājums:

Kura maku var mans draugs izmantot ar savu iPhone 4? Viņš mēģināja "maizes maku", kas nebūtu lejupielādei. Paldies. 

Atbilde:

Sveiki,
es neesmu pārliecināts, kādas lietotnes strādāt ar iPhone 4, jo tas ir diezgan novecojis. Es domāju, ka jums vajadzētu apskatīt lietotnes lapā iPhone App Store, lai redzētu versija saderību. Jūs varat arī izmēģināt blockchain.info

Bez komentāriem


IRA līdzekļiJautājums:

Man ir nauda, ​​kas nav Roth IRA, ka es vēlētos ieguldīt Bitcoin vai citu bloka ķēžu valūtām. Vai ir viegls veids, kā to izdarīt?

Atbilde:

Hi Jane, 
ja jūs meklējat Bitcoin investīcijām, es jums iesakām sākt lasīt šo articlefirst. Ja jums ir konkrēti jautājumi saistībā ar IRA, vislabāk ir konsultēties ar grāmatvedi vai finanšu konsultantu iepazinušies ar digitālo līdzekļu, jo vietējiem noteikumiem.

Bez komentāriem


Vai Bitcoin krāns ir draudzīgs ar programmu AdSense?Jautājums:

Sveiki!
Esmu redzējis vairākas lielas krāni, kam to Google AdSense reklāmas dzēsti. Viņi ieguva aizliegts AdSense apparently.Is droši likt AdSense reklāmas uz jūsu Bitcoin jaucējkrāni, vai jūs saņemsiet lielu risku, tiek aizliegts? Paldies!

Atbilde:

Hei Noah, no manas personīgās pieredzes Google Adsene neapstiprinās krāniem, kā reklāmdevējiem. Viņi uzskata, ka šo vietu, lai būtu "maksāt uzklikšķināt / apmeklējumu", un tie, iespējams, ir taisnība.
 

Komentāri:

Ja jūs nopietni par interneta mārketingu es nedomāju, ka tas ir vērts risku. Ja tas ir tikai, lai ātri buks, tad jūs, iespējams, var to darīt - es personīgi nedomāju, iesakām to.

Jūs domājat, ka tas ir droši, lai palaistu to, piemēram, 2 mēnešus ar Google AdSense, bez tiem "paziņojums" ir?


Vai Bitcoin ir privāts, jo visi saka internets?Jautājums:

Sveiki,

Es jau lasīt un dzirdējis, ka Bitcoin ir privāta un drošs veids, kā maksāt par internetu, bet katrs maks sniedzējs / maku pakalpojums nepieciešams daudz informations par mani. Piemēram, mans vārds, uzvārds, e-pasta adrese, adrese un citi sīkumi. Kāpēc tas ir tā?

Ja viņi zina visu šo informāciju par mani, tas nav īsti privātā vairs, vai ne? Un ko viņi dara ar manu informations? Man bija dažas negatīva pieredze ar paypal un vēlaties izmantot kaut ko citu, lai iegādātos lietas internetā.

Thanks daudz jau iepriekš par jūsu laiku! Varbūt jums jau ir uz šo jautājumu atbildēja, vai rakstus par šo jautājumu.
sveicieni

Atbilde:

Hei Felix, liels jautājums!
Ceru, ka šīs saites saņems jūsu jautājumiem atbildēja, ļaujiet man zināt, ja jums ir nepieciešams kaut kas cits.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Jauna vācu sadarbība Bitnake.com BTL telpā ir izkrāpšana tieši no vārtiem!

Post Litecoin

Aparatūras prasības

Post Litecoin

$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju

Post Litecoin

Btc sūtīšana manuāli

Post Litecoin

Nepieciešams iegādāties monētas, kas nav ETh vai BTC

Post Litecoin

Ripple un Stratis nākotne

Post Litecoin

Bitcoin seifs 3

Post Litecoin

Bitcoin skaidrā nauda

Post Litecoin

Coinsource

Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi

Post Litecoin

Vai tas ir ieguldījums kā izkrāpšana?