Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi

Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi

Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvārī 16., 2018 at 01:18 am

Neskatoties uz zinot, ka jums nekad nevajadzētu sūtīt Bitcoin (BTC) uz Bitcoin naudas (BCH), adresi vai otrādi, bet steigā uz ļoti aizņemts dienu es nejauši nosūtīti daži BCH no mana valūtas konta uz BTC adresi manu Trezor.
Kevin

Atbilde:

Hi Kevin,
 

Komentāri:

Hi Steven,

Liels paldies par jūsu atbildi, tas ir patiešām appreciated. Vienkārši, lai jūs zināt, man nebija saņemt e-let me know ir bijusi atbilde, jo es domāju, ka ir paredzēts notikt, citādi es būtu atbildējis ātrāk.

Kāds ir ierosināts šādu iespējamo risinājumu manu nepatīkams, un man bija jautājums, ja es varētu saņemt jūsu domas par to?

Viņi man teica, ka BCH un BTC dalīties pašu adresi un atslēgu sistēmu, taču aparatūras maki ģenerēt dažādas privātās atslēgas katram. Viņi man iedeva adresi vietnei, kas ir par BIP39 mnemonisks kodu pārveidotāja / ģenerators (https://iancoleman.io/bip39/), un teica, ka es varētu ievadīt savu sēklu / paroli šeit, lai ģenerētu atslēgu un adresi, ko nosūtījis BCH uz in BTC režīmā, un pēc tam kopēt ka privātā atslēga un importēt to uz BCH maku, tad sūtiet līdzekļus uz jauno adresi. Viņi minēja, ka man vajadzētu ievadīt tikai manu sēklu / paroli, lai šajā vietā bezsaistes režīmā.

Es neesmu pārliecināts, ka es esmu sapratis pareizi, bet es domāju, ka viņi saka, ka, lai atgūtu monētas man ir nepieciešams privāto atslēgu adresi, kas man nosūtīja BCH līdz, un, tā kā es savu maku un ir sēklas man būtu spēj radīt privāto atslēgu. Mana pirmā domas bija jāuzmanās no ievadot savu sēklu uz tīmekļa vietni, bet, domāju, ka, ja es darīju to datorā atvienots no interneta tas būtu ok. Tomēr izlasot savu atbildi, es esmu jautājums, ja šis risinājums darbosies tikai tad, ja BTC adrese bijis 1-adresi, nevis 3-adrese (segwit), un ka, iespējams, šī persona nav pilnībā sapratis savu stāvokli.

Viena persona būs arī pastāstīja, ka, ja Segwit bija jāīsteno BCH nākotnē es varētu piekļūt maniem monētas tad. No ierobežotas zināšanas man ir, es nedomāju, ka tas kādreiz varētu notikt, vai ne?

Jebkurš padoms būtu pateicību saņēma. Tā bija liela summa BCH ka es nodota tāpēc es esmu patiesi cer, ka ir veids, kā iegūt piekļuvi tiem.

Ar cieņu,
Kevin

Hmm, es nozīmēja standarta * Bitcoin * 1-pasta adresi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Jaunas atjauninājumus https://www.reddit.com/r/btc/comments/6z56x3/attention_benevolent_bch_miners_a_bch/now.;)

Sveiki, man izdevās darīt to pašu kļūdu, un tagad es cenšos atrast veidu, kā atgūt naudu, jūs esat atraduši nevienu risinājumu?

Hey Steven,

Es tiešām vērsās pie btctroubador ar privātu ziņu par Reddit agrāk šodien, galvenokārt, tikai pateikties viņam liekot pūles, lai mēģinātu rast risinājumu šai problēmai. Negatīvu komentāru summu viņš saņēmis šo ziņu lāpstiņu man, lielākā daļa cilvēku, šķiet, vienkārši vēlaties būt arguments par to, kura kriptonauda ir labākais, vai kurš ir vainojams šajā situācijā, nevis tikai mēģināt atrast iespējamo risinājumu. Par laimi ir vēl daži noderīgi cilvēkiem patīk btctroubador un sev apkārt!

Es piekrītu, ka tur ir praktiski 0% izredzes redzēt segwit par BCH, un es arī piekrītu, ka iespējamais risinājums es minēju savā iepriekšējā amatā nevarētu strādāt, jo no iemesliem esat aprakstītajiem (varētu strādāt 1- adresi, bet ne 3 -). Diemžēl es domāju, ka vienīgais iespējamais veids, kā iegūt monētas atpakaļ būtu caur labvēlīgā BCH kalnracis (par kuru es gribētu laimīgi maksāt 10% no monētām reģenerēto), bet es nezinu nevienu kalnračiem. Es paturēšu pēc šīs tēmas, bet es esmu sāk zaudēt cerību iegūt tos atpakaļ.

Vēlreiz paldies par jūsu ieteikumiem, tas tiešām ir daudz appreciated.

Ar cieņu,
Kevin

** SVARĪGI UPDATE ** es atradu kādu informāciju, kas ir interesants atjauninājums šo tēmu. Pirmkārt, btctroubadour atjaunināja savu Reddit amatu (vienas publicēja Steven augstāk), nerunājot šādi:

"Izskatās, ka daži greyhat / VIGILANTE, strādājot ar nezināmu kalnraču, varēja vienpusēji pieprasīt dažu BCH, kas bija" iestrēdzis "BTC-segwit adreses (proti, tie, par kuriem valsts taustiņi tika atklāti īpašnieki izdevumu BTC no tās pašas adreses), kā paskaidrots šo ziņu un komentāru: https://np.reddit.com/r/Bitcoin/comments/7eixcu/recovering_bch_sent_to_segwit_addresses/
tiem, kas ietekmē to, tas nozīmē, ka jums vairs nav kontrolēt savu BCH (tie bija "nozagts" ar greyhat), bet viņš, šķiet, ir piedāvāt dot viņiem atpakaļ, ja jūs piekrītat ļaujot viņam saglabāt 30% par savu pakalpojumu (vai "pakalpojums", tomēr jūs apskatīt to). Katrā ziņā, un ņemot vērā alternatīvu (100% zaudējumu), jums noteikti vajadzētu pārbaudīt, ja jūs ietekmē, un izlemt, kā jūs vēlaties, lai turpinātu. Kā tad, ja tas nav pietiekami, lai risinātu ar to, ka, šķiet, ir ~ 2 nedēļas termiņu, līdz " 5 decembris 2017 at 23:59:59 UTC ", bet pēc tam šķiet, viņš nolēma, ka viņš ir tiesīgs paturēt savu naudu. :("

Man šķiet, ka, ja jums ir, jo pavada jebkuru BTC no pasta adresi, kas nosūtījis BCH lai, tas ir iespējams, šis puisis tagad ir jūsu BCH un atdosim 70%, ja jūs sazināties ar viņu ar nepieciešamo informāciju, pirms 5. Decembrī. Ja jūs domāja, jums bija zaudējis monētas, es domāju, kā iegūt 70% atpakaļ, ir pozitīva.

Manā gadījumā, es neesmu pavadījis nevienu BTC, jo es nosūtīja BCH tāpēc es nedomāju, ka viņš būs mans BCH. Tomēr tad nāk vēl atjauninājumu. Kad pēc dažiem vairāk saišu no sākotnējā post, es atradu šādu komentāru:

"Vai jums nosūtīts Bitcoin Cash uz Bitcoin Segwit adresi Uztraukties nav http:?! //BTC.comhas viss jums Mēs esam lepni paziņot, mūsu jauno Bitcoin Cash atgūšanas pakalpojumu Lūdzu, sūtiet e-pastu uz, lai sāktu procesu.".

Tāpēc es nosūtīja tiem e-pastu, un saņēma atbildi, ka viņi ir nepieciešams:
3) Paredzamais jauno BCH adresi

Steven - Es patiešām novērtējam jūsu domas par šo iespēju. Vai jūs domājat, ka tas ir likumīgi? Vai tas ir droši, lai sniegtu šo informāciju? Vai jūs domājat pēc šo procesu rezultātā iegūt manu monētu atpakaļ vai atvērt sevi līdz ar viņiem nozagta līdzīgā veidā tam, kā cilvēki manā iepriekšējā punktā ir darījuši? Ja tas ir legit, vai jūs domājat, ka būs "pakalpojuma maksa" par šo?

Ar cieņu,
Kevin

Hi Anthony,

Diemžēl es neesmu radusi risinājumu, vai nu. Esmu dzirdējis to pašu, ko Steven minēts par jaunu adrešu formātu nāk par BCH, bet tas nepalīdz visiem cilvēkiem, piemēram, mums, kuri ir zaudējuši naudu. Es turpinu pēc forumos, un cerot, ka kāds atradīs veidu, kā atgūt līdzekļus iestiguši kā šis, bet šajā posmā es neesmu ļoti cerīgas. Ja es dzirdu par kaut ko es ņemšu komentārus par to, uz šo amatu, lai gan.

Sveicieni,
Kevin

Hey Anthony,

Diemžēl es neesmu informēts par jebkādu progresu šajā jautājumā, izņemot to, ka Bcash plāno mainīt savu adreses formātu nākotnē (es uzskatu, ka janvāris bija minēts). Tas novērstu šo problēmu sastopamo gan es saprotu, tas nav jums palīdzēt ar savu konkrēto gadījumu. Es uzskatu, ka Bcash dev (-iem) būtu veiktas šīs izmaiņas sākotnējā kodu, jo tas bija paredzams, ka varētu rasties šīs kļūdas.

Arī ziņkārīgs par to, cik ilgi šis process bija. Es tikai pa e-pastu viņiem

Jūs dzirdat kaut ko atpakaļ?

Hi Kevin, es gaidu dzirdēt atpakaļ no BTC.com. Cik ilgi šis process tevi, kad esat iesnieguši sākotnējo pieprasījumu BTC.com pēc palīdzības? Es novērtējam jūsu laiku atbildot uz maniem jautājumiem.
-Alana

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Uzaicināt kodu uz CoinAd?

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Kalnrūpniecība ar dzīvesveida galaktiku

Post Litecoin

Kazino, scam, bitstarz, krāpšana, nemaksā uzvarētājus

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Valdības ieiet

Post Litecoin

Adreses

Post Litecoin

Kā rakstīt atbalstu Blockchain.info

Post Litecoin

Bitcoin adrese

Post Litecoin

Par Gigahashbit

Post Litecoin

Es pašlaik izmantoju lokālos bikthoīdus kā manu maku, vai tas ir labi?

Post Litecoin

Ieguldījums kā augstskolas bērns