Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Jautājums:

Sveiki 99bitcoins komandas
Paldies!

Atbilde:

Hei Katherine patīkami ar jums iepazīties. 
 

Komentāri:

Hi Katrīna, i reģistrēta pirms quoinex dažas dienas. Varēja pieteikties savā kontā bez jebkādām problēmām, tomēr centos šodien, un tas saka "Jūsu-2-faktoru autentifikāciju-hasn-t-bijis apdzīvots-lūdzu-izmēģināt-atkal-drīz". Vēl neesam saņēmuši autentifikācijas kodu īsziņā, ir presssed "nosūtīt" pāris reizes, vēl nekas. Ir jūsu sistēmas uz leju, tiek quoinex kam Techincal problēmas?

OK paldies par to precizēt. Es likšu to rindā, bet sakarā ar tik daudziem pieprasījumiem, mēs esam nonākuši pēdējā mēneša laikā es neesmu pārliecināts, ka tad, kad tas tiks izpildīts.

Sveiki Ofir,

Patiesībā mēs sākām 2014. Gadā - skat https://www.cryptoninjas.net/2017/03/22/singapore-crypto-exchange-quoine-rebrands-services-as-quoinex/and nesen pārdzīvoja rebranding 2017. Gada martā.

Ceru, ka šī informācija ir noderīga, lai jūsu uzmanību.

Silti sveicieni

Katherine.Litecoin ieguldījumi līdzīgi BitconnectJautājums:

Hello tur,
arī kas maki pieņemt līdzekļus litecoin manā reģionā? Es esmu Trinidāda un Tobāgo Karību.

Paldies

Atbilde:

Hey Ziedu,
 

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu

Bez komentāriem


Litecoin tirdzniecības progrJautājums:

Hi Ofir,
man bija jautājums, ja jums ir kādi ieteikumi par labu / uzticamu Litecoin LTC / USD tirdzniecības app Android?

Atbilde:

Hi Nadav,
Pāris apmaiņas ir lietotni vai mobilo draudzīgu interfeisu. Šeit Jūs varat atrast rakstu par to, kur nopirkt Litecoin. Mēs esam izskatījuši pāris Android Bitcoin walletsrecently, daži no tiem atbalsta Litecoin pārāk, tas varētu vērts pārbaudīt šo vienu too. 

Bez komentāriem


LitecoinJautājums:

Es nopirku litecoin vienu nedēļu pirms tā sēž Coinbase ko man vajadzētu darīt, lai aizsargātu šo monētu, man ir nepieciešams, lai to maku ?? Jebkura palīdzība ir appreciated ty

Atbilde:

Hi Augie,


Vietējie biticoīniJautājums:

Tāpēc es paņemts vietnes LocalBitcoins ka jūs ieteiktos būtu laba vieta, lai atrastu cilvēkus pārdod bitcoins par naudu. Es esmu ieinteresēts iegādāties bitcoins par naudu, lai saglabātu savu anonimitāti. Tomēr es redzēju iespēju cilvēkiem, kas pārdod bitu monētu ar "skaidras naudas depozīts". Vai pērkot bitcoins ar skaidras naudas iemaksu tik anonīms kā iegādāties bitcoins personīgi ar naudu? Iemesls es lūdzu, ir tāpēc, ka visi, kas ir pārdošanā bitcoins klātienē atrodas vismaz 200 jūdzes no vietas, kur es dzīvoju.

Atbilde:

Es domāju, ka tas ir atkarīgs no tā, kur jūs depozītu, jūs varat atsaukties uz šo questionfor papildu palīdzību.

Bez komentāriem


Meklējat privātu atslēguJautājums:

Uzsvēra max aptuveni hundo grand jebkurš palīdzības, kas is not gatavojas skrūves mani tālāk no i novērtēt

I aprunāt, šķiet, lai noskaidrotu, kur caurlaides vai privātā atslēga ir mans vīrs lieto, lai to izdarītu, mums un HES vairs ar us.ive devies cauri katru failu un piezīmju hisphone un nevaru atrast neko, tās bijušas vairākas dienas, kopš es sāku Ive izcēlušies hardcore kakla vēnas mēģina saprast to, un im tik dambju neapmierināts tas padara mani wanna perforators bērnu (id nekad perforators bērnu, bet im super neapmierinātas Momma tagad lūdzu palīdzēt), un esmu izlasījis un lasīt un lasīt un meklēt forumos un ko jūs esat jūs domājat tagad id zinu wtf im dara, bet, protams, man nav ne jausmas, un ja godīgi es tikai gribu saņemt savu naudu atpakaļ, mēs uzdodam saķeri naudas šajā lieta vairāki gadi atpakaļ, un IVE bijis mājsaimniece 20 gadi un ar viņu aizgājuši man tiešām ir nepieciešams naudu.... Lai fuck, palīdziet man, lūdzu, im runā daži simti Grand cilvēki im mēms ass plaša reizēm, un tie daži mēms ass sūdi....Es tikai ceru, ka man nebija skrūvējamu to visu uz augšu otrajā dienā cēloni, kad es vēl couldnt atrast dambja atslēgu, lai pirmais maku es klausījās kādu dude uz citu forumu, un viņš teica, nodot tos uz jauno kontu citā maku ar citu uzņēmumu un darīt visu sweep darījumu un kā lelli II darīja un 8; O nekas fucking noticis tā teica kaut ko par ne nodošanas vai darījumu tika veikti, un, ja es gribēju slaucīt un arhivētu adresi, lai es izdarīju, un tā, piemēram, to pašu, ko amidoing nepareizi tas paradis let me maksāt neko tagad, un tā saka tā pulkstenis tikai wtf es daru ?? un kā es varu atsaukt to ??... Omg im asaras "

Atbilde:

Hei Anna,
Jebkura cita tehniskā informācija būtu noderīga. Kur tu atrodies? Atkarībā no jūsu atrašanās vietas un pašreizējo stāvokli Bitcoin maku, tas varētu būt labākais, lai uzticamā Bitcoin ekspertam, lai palīdzētu jums out. 

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Vaicājums par MoonBitcoin

Post Litecoin

Bitcoin Core skan aizstāt wallet.dat failu kā 0.0000000 BTC

Post Litecoin

FaucetBox Iespējamās Boti Problēma

Post Litecoin

Jauna vācu sadarbība Bitnake.com BTL telpā ir izkrāpšana tieši no vārtiem!

Post Litecoin

Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ?????

Post Litecoin

Getting naudas atpakaļ no scam

Post Litecoin

Kā nopirkt AltCoins, ja es esmu Havaju salas iedzīvotājs?

Post Litecoin

Bitman vai spondooles sp 20

Post Litecoin

GladiaCoin pārskats vai atzinums

Post Litecoin

DOGE uz BTC

Post Litecoin

Kā jūs sūtāt vai saņemat bitēnu

Post Litecoin

Bitcoin skaidrā nauda