Jebkuru jēgu ir 2 mijiedarbības plūsmas konti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jebkuru jēgu ir 2 mijiedarbības plūsmas konti

Jebkuru jēgu ir 2 mijiedarbības plūsmas konti

Jautājums:

Sveiki,
Paldies

Atbilde:

Hi Kai,
es domāju, ja jūs man pateikt, kuru metodi jūs izmantojat, lai nodrošinātu privāto atslēgu, es varētu sniegt jums labāku atbildi.

Komentāri:

Sveiki Steven,

Paldies par Jūsu atbildi, es saglabāt manu privāto atslēgu papīra maku, bet, kad es ievadu savu ētera maku es izmantot, lai pieteiktos privāto atslēgu un nevis par paroles ar failu kombinācija.

Ir izmantojot compination labāk un drošāk? tas ir daudz grūtāk tēraudu, ka fails (lejupielādēt no datora), kā tērauds Privat taustiņu. Tas ir vieglāk noķert privat galvenais tam lejupielādēt failu no uzlauza datora.

Tātad man vajadzētu izmantot šo compination un nevis, izmantojot manu privat taustiņu tik daudz?Tiešo maksājumu veikšana, izmantojot jaucējkrānuJautājums:

Sveiki, es ievēroju, ka mans maks (electrum) ļaus man darīt "maksā daudziem" darījumiem. Vai ir samērā vienkāršs veids, kā eksportēt adresi un apjomu CSV failā, ko es varētu vienkārši slodze manā maku un nosūtīt? Tas būtībā ir sarakstā, kas parādās no tiem, kas ir pienācīgi maksājumu.
Tas būtu tik daudz vieglāk, nekā mēģinot lejupielādēt un instalēt Bitcoin kodols un izmantot bitcoind JSON tagu.

Atbilde:

Ļoti interesanti. Es skatīties lai redzētu, vai mēs varam izmantot, lai izveidotu kādu API un atjauninās. Bet tas, iespējams, nebūs tuvāko nedēļu laikā.

Komentāri:

Tas būtu lieliski. EApmaksa nereaģē uz viņu tērzēšanas, atbalsta biļetes vai e-pastu! Jo mazāk cilvēku mēs esam atkarīgi, jo labāk. Priekā.


JaucējkrānsJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 12 novembris, 2017. Gadā 07:27 pm

Vai tas joprojām ir vērts savu BTC jaucējkrāns portālu? vai ir labākas alternatīvas, piemēram, BTC kazino, piemēram.

Im tiešām interesē un motivē stājas veidošanas BTC jaucējkrāns, bet es esmu pētot šo jautājumu, attiecībā uz pēdējo dienu, un es domāju, es esmu kinda vēlu pusei :) Bet vēl jautājums, ja tā ir vērts shot.

Cerot uz atbildi, Paldies jau iepriekš! :)

Atbilde:

Hi Sebastian!
Let me know, ja jums ir vairāk jautājumu.

Bez komentāriem


Iegūstiet peļņu ar USB Bitcoin EruptorJautājums:

Sveiki, es gribētu zināt, ja tā izdevīgāk raktuves ar USB Eruptor s (333MH), kas savienots ar Raspberry Pi. Iespējams, aptuveni 8 USB eruptors sākt ar.

Vai es varu labot aprēķināšanas 8 no tiem ir tāds pats kā viena 2.7TH S7 atgādinātāju, līdz ar to produkcijas Bitcoin ir tas pats, mazāk elektrības izmantošana? Daudz rentablāka tad?

Paldies

Atbilde:

Hei Francois,
es arī ieteiktu lūdzot šo BitcoinTalk kalnrūpniecības forumā.

Bez komentāriem


Tirgus datiJautājums:

Sveiki, es esmu bijis uz jūsu mājas lapā, kas meklē kriptogrāfisko valūtu dienas datus (ērču un minūte), ieskaitot apjomu. Man vajag (iespējams).csv failu, lai importētu datus, ASCII, lai padarītu savu analīzi. Vai jums ir kaut kas par BTC, ETH, XRP, Jota? Paldies jau iepriekš par jūsu bažām!

Atbilde:

Sveiki,
 

Bez komentāriem


Mārketinga jaunā kriptovaršu apmaiņa jaunā valstīJautājums:

HI, Kā jūs tirgū jaunu kriptonauda Exchange jaunā valstī

Atbilde:

Sveiki Mira,
mums nav pieredzes ar mārketinga kriptonauda apmaiņu jaunā valstī. Ņemot teica, ka, es teiktu, ka jums ir nepieciešams, tos pašus mārketinga rīkus, varētu izmantot, ieviešot jebkuru jaunu produktu jaunā tirgū.

Bez komentāriem


Vai es varu iegādāties kalnračus IRĀNĀ?Jautājums:

Var i iegādāties kalnraču Irānā?

Atbilde:

Hei Mohammad,
Jā, es esmu pārliecināts, ka tas ir iespējams. Lielākā daļa ražotāju kalnraču ir Ķīnā. Ja jūs varat pasūtīt citus priekšmetus no Ķīnas, es esmu pārliecināts, ka kalnrači nebūs problēma.

Bez komentāriem


Melonport: Vai kāds par tiem kaut ko zina?Jautājums:

Es skatos uz labākiem blockchain aktīvu pārvaldības rīki (personisku portfeļa pārvaldības apsvērumu dēļ), un radās jautājums, ja tur bija kādi domas par Melonport cilvēkiem?
Paldies par jūsu palīdzību!

Atbilde:

Sveiki!
Paldies

Komentāri:

Hi Ofir. Paldies par jūsu atbildi. Būtībā, es meklēju kaut ko, lai palīdzētu man vadīt dažādus cryptocurrencies man ir. Exodus ir tas, ko es izmantoju šobrīd, un, lai gan tas ir lieliski, tas tikai nodrošina statisku attēlu, ko jūs tur. Es meklēju kaut ko, kas ir dinamiska, ļaujot man redzēt izmaiņas laika gaitā, lai es varētu redzēt, cik labi valūtas veic (kopš es galvenokārt izmantot tos kā ieguldījumu). Man nāca pāri melonport, bet es neesmu pilnīgi pārliecināts, ka to, ko viņi dara. Jebkurā gadījumā, ja jums ir kādi ieteikumi, tad gribētu būt liels dzirdēt!
https://melonport.com/

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bitman vai spondooles sp 20

Post Litecoin

Paytrading.org

Post Litecoin

Vai tas ir ieguldījums kā izkrāpšana?

Post Litecoin

Getting naudas atpakaļ no scam

Post Litecoin

Ātrāks depozīts no bankām uz seifu

Post Litecoin

Ko jūs domājat par ethtrade.org, vai tas ir SCAM?

Post Litecoin

Vai es varu izmantot savu mājas datoru, lai izkļūtu, neradot nekādas problēmas ar manu OS vai citām programmām

Post Litecoin

Iespējamais ieņēmums šķiet pārāk mazs

Post Litecoin

NanoS un papīra nauda vienlaikus?

Post Litecoin

Drošākā apmaiņa, lai nopirktu bitcoīnu

Post Litecoin

Reģistrācija vai Bitcoinas pirkšana

Post Litecoin

Vai es varu nomainīt citu valūtu ar antminer s9?