Microhash ir bīstama krāpniecība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Microhash ir bīstama krāpniecība

Microhash ir bīstama krāpniecība

Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 6. Decembrī, 2017. Gadā 08:00 pm

FAO CRESSIDY DICK
MET

ZIŅOJUMS PAR IESPĒJAMS KRIMINĀLPROCESA Bitcoin Ponzi shēmu, kas darbojas / no Londonas

Pēc vietnes http: //www.microhash.neta uzņēmums piedāvā mīnu Bitcoin un ieguldījumu atdeve ir tūkstošiem procentiem. Jūs nevarat izņemt savu visu ieguldījumu. Tīmekļa vietnē parādījās jūlijā, ir 40000 investorus.

Tīmekļa vietne ir reģistrēta un pieder Patrick Bennett. Ir ASV pilsonis sauc Patriks Benets, kurš bija notiesāts par darbojas ASV Ponzi shēmu 1990. Gados. Noziegums ir tik līdzīgi, bet šoreiz izmanto faktu, ka lielākā daļa cilvēku nav saprast Bitcoin un Bitcoin ieguvi. Tā pati Bitcoin cena ir pieaudzis 700% pēdējo divu gadu laikā, tas ir saprotams, ka daži cilvēki neredzēs vietni kā scam. Bet viss norāda šajā virzienā. Pēc tam, kad kāds ir ieguldījis kaut piekļuve savā kontā tiek bloķēta pēc dažām dienām.

Lai arestētu un sodīšana būtu lietderīgi, ja vietne joprojām darbojas, ko tā ir šobrīd. Jūs varat pārbaudīt ar ASV varas iestādēm, vai Patrick Bennett joprojām ieslodzījumā vai viņš ir atbrīvots, vai viņš ir ASV, vai viņa sieva, kas sadarbojās viņu šiem noziedzības veidiem, ir iesaistīts, utt Īpašnieks tālruņa numurs ir nepareizi, tas ir papildus ciparu. Ja jūs varat iesaldēt kontus, tad tas varētu būt iespējams atgriezt naudu par duped investoriem.

Http://www.scamner.com/check/microhash.net

Tehniskā un kontaktinformāciju
WHOIS datu bāzē nav reģistrēti šim domēnam veco WHOIS ierakstus.

Ir ASV pilsonis sauc Patriks Bennett, kurš ir notiesāts Ponzi shēmas operators, kurš kalpoja laiku ASV.

Http://money.cnn.com/2000/04/28/investing/bennett/

Bennett kļūst 30 gadus

28 aprīlis 2000: 06:22 ET

Federālais tiesnesis arī pasūtījumu izpilddirektors notiesāta milzu Ponzi shēmu maksāt $ 109m

NEW YORK (CNNfn) - Federālā tiesneša piektdiena notiesāts bijušais Bennett Finansējums Group izpildvaras Patriku Bennett 30 gadus cietumā pēc tam, kad žūrija notiesāts viņam 42 epizodēs naudas atmazgāšanu un krāpšanu, kas noslaucīja no ieguldītāju dzīves ietaupījumus.

Amerikas Savienotās Valstis District Judge John Martin Jr. Ņujorkā pasūtīt arī Bennett, 47, kurš tika notiesāts gada 10. Jūnijā, 1999. Gada krāpj vairāk nekā 10000 cilvēku, izmantojot Sirakūzas, Ņujorkas firma viņa vecāki dibināta 1980. Gadā, milzu Ponzi shēmu, lai maksāt $ 109 miljoni naudas sodu atpakaļ investoriem. Daudzi no šiem investoriem, pensionāri un citi, zaudēja visus savus ietaupījumus šajā shēmā.

Bennett, bijušais galvenais finanšu virsnieks un valdes loceklis uzņēmumā, ir bijis federālā apcietinājumā kopš viņa notiesāšanu šādā četru nedēļu pētījumā, Mary Jo White, ASV Attorney Dienvidu rajona Ņujorkas teica. Žūrija atzina viņu par vainīgu divu iemeslu vērtspapīru krāpšanu, piecu skaitu par banku krāpšanu, 30 epizodēs par naudas atmazgāšanu un piecu skaitu, kas nodarbojas ar finanšu darījumu kriminālatbildības iegūti fondos.

Bennett un viņa sieva Gwen, ir divi bērni.

Jo agrāk tiesas žūrija notiesāti Bennett no divu iemeslu gatavošanās izdarīt obstrukciju taisnīguma un nepatiesas liecības sniegšanu, četriem skaits nepatiesas liecības un viena skaits obstrukcijas taisnīguma.

Tiesnesis Martins bija piedāvājis piespriest Bennett līdz 20 gadiem, ja par to vienojas pāršķirt noteiktus aktīvus, tostarp 100 akru zirgu fermā ONEIDA, NY, bet, kad viņš nespēja to darīt, Martin piesprieda viņam 30 gadus.

Bet tas joprojām ir tālu no dzīves teikuma Martin varēja piemērot.

Nav iespējams par nosacītu federālās tiesu sistēmā. Bennett advokāts Maikls Pinnisi, ka viņa klients varētu pārsūdzēt lēmumu.

"Šodienas teikums ir viens no, ja ne, garākais sods ar balto apkaklīšu gadījumā un pienācīgi atspoguļo lielumu Bennett noziegumiem, un postošo ietekmi, šie noziegumi ir bijusi par cietušajiem, investoriem," White teica.

Pētījumos, prokurori pārliecināja žūrijas ka Benets nelegāli uzdotajiem kapitālu viņa biroja iekārtu finansēšanas sabiedrības, lūdzot miljoniem no investoriem $ 600 par viltus pārdošanas iekārtu nomu, White teica.

Bennett tur shēmu iet uz sešiem gadiem, sākot no 1990. Gada līdz 1996. Gadam, paaugstinot naudu no jauniem investoriem atmaksāt agrāk investorus.

Žūrija vienojās ar pierādījumiem, kas Bennett slēpis shēmu, ko atmazgāšanu vairāk nekā $ 1 miljardu skaidrā naudā viņš nelegāli iegūta no investoriem caur kontiem nosaukumu Bennett Management & Development Corp.

Viņš arī tika notiesāti vairāki krāpnieciskas grāmatvedības un darījumu praksi.

Bennett bija iesniedzis maksātnespējas pieteikumu aizsardzībai gada 29. Martā, 1996. Gada, dienas, kad viņš tika arestēts.

Pēc viņa pirmā izmēģinājuma Bennett meloja zvērestu par izmeklēšanu viņa uzņēmumā ar ASV Vērtspapīru un biržu komisijas starp 1994. Un 1996. Gadam.

Atbilde:

I aprunāt atvērt vietni. Tas tiešām ir devušies uz labu?

Līdz šim es gaidu http: //www.microhash.netto atgriezties tiešsaistē, jo es pazaudēju visu savu Bitcoin. Tagad man ir tikai 0.0000695 BTC manā makā. Tāpēc es aicinu, lai jūsu dāsnu sirdi neliela palīdzība, lai nosūtītu kādu par to, vai kopēt ielīmēt šo vēstījumu jebkurā forumā, kas var sasniegt microhash tā, ka viņi zina, ka tie ietekmēja kādu dzīvi. Lūk, mans maks: 39wXSSUHh47wHay2G6oTq7deBs6L7KBxLe

Tie ir tikai sākums, un maksā no sonow ir laiks, lai ieguldītu, ja ir interese izmantot savu saiti, lai pierakstītos. Paldies jau iepriekš

FAST... Izmēģināt šo jauno PIRMS vēlu...

Bezmaksas 10% par savu pirmo depozītu!
10% ikdienas ienākumi! Instant Withrawal !!

FAST... Izmēģināt šo jauno PIRMS vēlu...

Bezmaksas 10% par savu pirmo depozītu!
10% ikdienas ienākumi! Instant Withrawal !!

Dubultojiet savu Bitcoin ir 24 stundas, saņemt stundas samaksu. Sākas ar tik zema kā 0.001btc. Https://www.bitdoubl.com/?r=kdUdOj4Jug

MICROHASH ir scam, ko es jūtu post manu experience.I pievienojās šo vietni 15 2017 augustā ar 50 USD, no 16. Augusta gada es sāku izmantot izmaksa iespēju. Uz 16August izmaksa bija aptuveni 5 dolāru, 17August aptuveni 3 dolāru, 18 augusts bija 5 dolāru, 19 augusts tas bija 5 dolāru. Līdz 19. Es naudu no 18 dolāru par bitcoins manu maku. Tagad 20 un 21 st tie neļaujot izmaksa un trauksmes rāda, ka kaut kas nav kārtībā ar jūsu kontu.

Kaut kas nopietni neticams. Esi uzmanīgs!!

Nebija u guys zināt, cik Bitcoin ieguves procesu? Ja kādu programmu teica dos u noteikt peļņu katru dienu, nedēļu vai pat mēnesi. 100% ir Ponzi. Bitcoin ieguves nebūs dodot u precīzu summu precīzu hashrate. Jo grūtības ar Bitcoin kalnrūpniecības pieaug no laika uz laiku. Piemēram, piemēram, 2015. Gada 0.1Th / s var radīt 0.001Bitcoin dienā. Bet tagad, 0.1Th / s tikai var radīt 0.00002 Bitcoin dienā.

U var atsaukties šo saiti aprēķinu
https://en.bitcoin.it/wiki/Difficulty#How_soon_might_I_expect_to_generate_a_block.3F

Ponzi shēma, izmantojot citu tikko dalībniekam naudas, lai samaksātu u agrīnai piedalās laiku. Pēc tam, kad viņi ieguva thier mērķa summu. Viņi slēgs vietā

Thunderbit.io sola 10% ikdienas izmaksu jūsu Bitcoin. Vai tas ir scam? Uzzini: http://newgoldrush.biz/index.php/2017/08/18/thunderbit-io-is-it-a-scam/

Man ir 35 cilvēki, reģistrēti microhash un es arī depozītu 200 ASV dolāru

Man ir 35 cilvēki, reģistrēti microhash un es arī depozītu 200 ASV dolāru

Vislabāk ir pārtraukt ar izšķērdēt savu laiku un sākt Bitcoin Cloud ieguves vietnē: http://bit.ly/2uZeYdZ

Pēc tam, kad pirkt Comodo skapītis iegūt samaksu pati kā iepriekš, paldies mikro jaukšanu, lai savu solījumu

Izmaksa kļūda.

Jaunais ieguve - 10% no dienas - Nē scam

10% no dienas - Nē Scam

Não consigo sacar kaut kas nav kārtībā ar jūsu konta vai pieprasījumu. Kļūdas kods: 0xCC07C9

Deponēts $ 500. Zaudēts. Darījums ir iestrēdzis uz "gaida",
nav tās izmantot

Deponēts $ 500. Zaudēts. Darījums ir iestrēdzis uz "gaida",
nav tās izmantot

Deponēts $ 500. Zaudēts. Darījums ir iestrēdzis uz "gaida",
nav tās izmantot

Microhash tas izmaksā, ir daudz ROI apliecinājumus internetā, bet tas būs pagājis drīz!

Jauns microhash balstītā sistēma
ŠODIEN pirmā diena!

Cienījamie investori,

Liels ieguves izpildiet manu saiti un jūs saņemsiet 10kh par brīvu. Pays 10% procenti dienā par ieguldīto naudu. Izmaksas ir ļoti ātri, un jūs varat veikt vienu dienā.

Varētu būt Ponzi though. Tātad, ņem intereses til ieguldījumu samaksātas tad ieguldīt vairāk hash.

Nelietojiet ieguldīt, ja jūs neesat gatavi zaudēt ieguldīto naudu.

Apsveriet to kazino.

Paldies par jūsu informāciju. Patiesībā daudzi cilvēki nevēlas pētīt patīk šī informācija; lai tie upuriem scammers.

Man bija (un kinda esmu) pārliecināts, ka šī vietne ir scam, tāpēc es tikai deponēt daži sēdēja "200kh / s", un es apmaksāja manu naudu 10 dienu laikā. Tagad katru dienu šī lapa ir līdz es nopelnīt par brīvu. Ja kāds vēlas riskēt, piemēram, I did, izmantojiet šo saiti, lai piereģistrētos:

Man šī vieta ir bijusi dzīve mainītājs, un ir pastāvīgi maksāt mani. Nav hastles vispār. Ja Jūs vēlaties mainīt savu dzīvi, lūdzu, pievienoties man. MAKSĀJUMU MAKSĀJUMU MAKSĀJUMU

Šī vietne var ļoti labi, un im pārliecināts, ka tā ir Ponzi, bet tas ir maksājis man pēdējo 20 dienu laikā, ja jums justies kā darīt augstu atlīdzību, augsta riska programmas, tas ir tā. Šīs vietas ir zināms, ka pat aptuveni 30-90 dienas.
Ja jums atrast šo informāciju vērtīgo, justies brīvi piereģistrēties un izmēģināt savu veiksmi ar manu saiti:

Man ir 35 cilvēki, reģistrēti microhash un es arī depozītu 200 ASV dolāru

Tur kaut kas nav kārtībā ar jūsu konta vai pieprasījumu. Kļūdas kods: 0xCC07C9
-

I ieguldījusi kopš pirmās dienas, tas ir iespējams, tas var iet uz scam, bet tagad tā maksā. Man ir mana nauda, ​​lai viss ir peļņa!

Sveiki.
Es darīju-pastu microhash A, bet ne reply.I tikai iegūt šo jauno e-pasta adresi, un tikai e-pastu uz microhash.can jūs pārbaudītu manu email.it s attiecībā uz BTC ka man nodoto netiek iemaksāta manā microhash kontā.

Sveiki.
Es darīju-pastu microhash A, bet ne reply.I tikai iegūt šo jauno e-pasta adresi, un tikai e-pastu uz microhash.can jūs pārbaudītu manu email.it s attiecībā uz BTC ka man nodoto netiek iemaksāta manā microhash kontā.

Sveiki.
Es darīju-pastu microhash A, bet ne reply.I tikai iegūt šo jauno e-pasta adresi, un tikai e-pastu uz microhash.can jūs pārbaudītu manu email.it s attiecībā uz BTC ka man nodoto netiek iemaksāta manā microhash kontā.

Sveiki.
Es darīju-pastu microhash A, bet ne reply.I tikai iegūt šo jauno e-pasta adresi, un tikai e-pastu uz microhash.can jūs pārbaudītu manu email.it s attiecībā uz BTC ka man nodoto netiek iemaksāta manā microhash kontā.

Sveiki lietotājvārds: hamsi10

Sveiki Man maksā vakar, bet tas nav beidzies. Palīdzēt šajā. Paldies

Https://blockchain.info/address/39WiJaZ6RbNh9i9S1GTZbxWFu5Z99qriSQ

Sveiki lietotājvārds: hamsi10

Sveiki Man maksā vakar, bet tas nav beidzies. Palīdzēt šajā. Paldies

Https://blockchain.info/address/39WiJaZ6RbNh9i9S1GTZbxWFu5Z99qriSQ

Cienījamie investori,
mēs cieš no kāda vīrusu uzbrukumu, laipni kontakti mūs šeit

Dubultojiet savu Bitcoin ir 24 stundas, saņemt stundas samaksu. Sākas ar tik zema kā 0.001btc. Https://www.bitdoubl.com/?r=kdUdOj4Jug

Izmēģināt šo 3 dienas operāciju

10percent dienas

Dont ieguldīt tie ir krāpnieki

Microhash mainīt savu vārdu un tīmekļa vietnes tā tīra scam neiegulda es atkārtoju neiegulda IEPRIEKŠ saistīt PAŠU MICROHASH COMPANY LINK TIE IR LAIR FROAD CHETER

Tur kaut kas nav kārtībā ar jūsu konta vai pieprasījumu. Kļūdas kods: 0xCC07C9

Iepriekš msg nāk, kad es noklikšķiniet uz izmaksu

Microhash es esmu saņēmis līdz 5 dienām izmaksa regulāra šodien es neesmu spējīgs recd izmaksu domuzīme kuģa strādā, bet, kad es esmu noklikšķiniet uz izmaksu pogas ir daži msg nav izmaksa nav kredīts manā makā un es pastu manu vaicājumu, bet pasta atdevi no šīs adreses i dont nav kas notiek kāds zina, pls atbildi man

Microhash es neesmu spējīgs saņemta izmaksāt ??

Microhash es neesmu spējīgs saņemta izmaksāt ??

Vienīgie, ka tās ir izrādījušās ticami laikā, ir tie, kas man pieminēt tālāk, jau esmu pārbaudīts viss un pārējais nonāk, ja to izsmiet. Mums ir jāmeklē tiem, kas viņi palikuši laikā, tie ir labākais, pārbaudīta

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Es nosūtīju 0,3 BTC par nepareizu BCH adresi!

Post Litecoin

Kalnrūpniecība ar dzīvesveida galaktiku

Post Litecoin

Californijas BoA konts un Coinbase

Post Litecoin

Coinsource

Post Litecoin

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Post Litecoin

Saglabājiet to tīru N Dry

Post Litecoin

Problēma ar izmaksām un XAPO adresēm vietnē 99bitcoins.com

Post Litecoin

Raksts par on-line maciņiem

Post Litecoin

Uzaicināt kodu uz CoinAd?

Post Litecoin

GladiaCoin pārskats vai atzinums

Post Litecoin

Jauns Bitcoin 1