Kalnrūpniecība Monero? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kalnrūpniecība Monero?

Kalnrūpniecība Monero?

Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts gada 25. Novembrī, 2017. Gadā 01:50 am

Sveiki! Tātad iv \ 'e pieņemts lielu interesi kriptonauda pēdējā mēneša laikā, pētot visu varu un pierakstīšanos uz katru pamācību es varu atrast ieskaitot 99Bitcoins! : D Pēc pērk savu pirmo Bitcoin es sāku interesēties par altcoins pierakstīšanos uz krāniem un kādi jūs esat, un vienlaikus darot, ka man bija teicis viens, ka Monero ir labākā monēta raktuves bez profesionālas uzstādīšanas ka got mani interesē mēģina to ! Es redzu, ka Monero maka ir celta kalnraču un man bija jautājums, pirms es mēģinātu tā bija, ka vietā stāsta patiesību? Vai tas ir tā vērts? Un cik pavedieni es varu izmantot bez hurting manu CPU? Paldies jau iepriekš!!!

Atbilde:

Hey Alex,
jā, vairums pilnas kabatas ietver CPU ieguves funkciju. CPU-ieguve joprojām ir diezgan iespējams uz Monero, pretēji vairumam citu monētām. To, protams, var nesāpēs izmēģināt to. Es teiktu, jūs varat izmantot tik daudz tēmas, kā jums patīk, lai gan jūs varat pamanīt datora veiktspēju ir degradēta, bet ieguves rūpniecībā. Tā nedrīkst darīt jebkādu kaitējumu jūsu CPU, pieņemot, ka tas ir pareizi atdzisis. Jūs varat lejupielādēt app, piemēram, aparatūras Monitor, lai apskatītu temperatūru jūsu CPU kodoliem sasniedz. Jums vajadzētu būt iespējai meklēt temperatūrām jūsu īpaši CPU nevajadzētu pārsniegt. Ja redzat ieguve ir pārkaršana jūsu CPU, tikai samazināt intensitāti vai vairākus pavedienus. Ja jums ir atsevišķa GPU, jūs, iespējams, vēlaties, lai pārslēgtos ka ieguves Monero, jo tas būs iegūt jums labāku sniegumu. Es uzskatu, ka tas ir pat iespējams kalt gan GPU un CPU uzreiz.

Komentāri:

Hey Alex,

Es domāju, ka jūs izmantojat Monero GUI maku? Ar to, jūs varat iegūt optimālu diegu skaits, dalot savu kešatmiņu pēc 2. Jūs varat pārbaudīt, cik daudz cache esat sameklējot jūsu CPU statistiku par ražotāja mājas lapā.

Attiecībā uz GPU ieguvei: ja jums ir AMD GPU, tad izmantojiet SG-Miner. Ja jums ir Nvidia GPU, izmantojiet xmrMiner.

Paldies par palīdzību Steven! Vai jūs varētu norādīt mani virzienā labu GPU Miner? Kā makā es esmu, izmantojot nešķiet, ir iespēja diemžēl.

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Labākais bittoņu seifs

Post Litecoin

Mine un Maka atgūšana

Post Litecoin

Vai Bitcoin-my.org ir SCAM reklāma uz Facebook?

Post Litecoin

Iegādājoties un pārdodot bitkino ATM

Post Litecoin

Kā iegūt sarakstu savā vietnē

Post Litecoin

Bloku uzkrāšanās

Post Litecoin

Btc sūtīšana manuāli

Post Litecoin

Bitcoin ieguves

Post Litecoin

Adreses

Post Litecoin

Saglabājiet to tīru N Dry

Post Litecoin

REDRIDER2255

Post Litecoin

1 hash