Kalnrūpniecība pret pirkšanu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kalnrūpniecība pret pirkšanu

Kalnrūpniecība pret pirkšanu

Jautājums:

Sveiki. Mīlu šo vietni. Es esmu diezgan jauns, lai Bitcoin, bet ir pārsteidzošs draugi, kuri ir pieredzējuši. Es pierakstījies Šveices Global un Xapo kā manu maku. Tagad es redzēju jūs runājat par pērkot to labāk nekā ieguves. Mani draugi pašlaik padarīt $ 182 dienā no ieguves. Viņi paveikts tas, ieguldot $ 2,000 summu hash varas, tad, izmantojot filiāļu programmu, un ieguldot to, kas tur ir nopelnījis. Vai nav labāk ilgtermiņā mīnu bitcoins?

Atbilde:

Hi Markus,
Vairumā gadījumu ieguldīt hashpower vai mākonis kalnrūpniecības izrādās Ponzi shēmas beigās vai arī tie vienkārši nav izdevīgi. Mēs esam uzrakstījis rakstu par mākoni miningand citā amatā par īpaši pārskatot Genesis kalnrūpniecības, iespējams, ir vērts lasīt tos.

Bez komentāriemKalnrūpniecībaJautājums:

Paturot prātā iekārtu mūsdienu tirgū un jebkurš reklamētais gaidāmā kalnrūpniecības iekārtas, šodienas BTC vērtība ir iespējams vairāk, lai tiešām radītu peļņas ieguves Bitcoins?

Atbilde:

Hey Larry,
Īsā atbilde - tas ir iespējams, bet riskants, un maz ticams. Jums būs nepieciešams ieguldīt dažus tūkstošus dolāru ieguves iekārtu un jūs būtībā pie žēlsirdība Bitcoin ir cenu izmaiņām un ieguves grūtības izmaiņām.

Bez komentāriem


Trūkst kvarkaina pēc pirkšanas ar bitēnuJautājums:

"11. Janvārī, 2014. Virwox uzņēmums apstrādā manu nodošanu USD uz Skrill, no Skrill līdz Bitcoin Bitcoin tika izmantota, lai iegādātos quarkcoin tērējot visu Bitcoin, kas tika nosūtīts uz šo blockchain adresi:.:. 1L2i3QJkFShpUomr8g9wX2BXjfe45x4kGS The quarkcoin blockchain šovs nav rezultātu, kad meklēja seifa adresi, kas izmantota quarkcoin:. QT5giCYYDgU5a5jzN1UjPBAyPD7NQrYQ9H blockchain adrese norādīts iepriekš, kad uzklikšķināt uz blockchain pētnieks rāda daudz, daudz \ "pavada \ 'iet uz priekšu Tā es mēdzu" visi "Bitcoin pēc adreses.: 1L2i3QJkFShpUomr8g9wX2BXjfe45x4kGS nopirkt quarkcoin....how var būt kāds priekšu kustība no šīs blockchain adreses, kur tika pavadītas manas bitcoins par pašlaik trūkstošo quarkcoins ??? "
Vai jūs varat paskaidrot, kāpēc quarkcoin maka adrese: QT5giCYYDgU5a5jzN1UjPBAyPD7NQrYQ9H uzrodas nekas no biezpiena pētnieks.... Bet, kad iesniegts "chain.so" bloks, adrese reaģē ar ierakstu "LiteCoin-Test". Nekas, šķiet, jēgas šajā ??

Atbilde:

Hi John,
ja jūs izmantojat apmaiņu, jums tad būtu atsaukt Quarkcoin no apmaiņas jūsu personīgo Quark maku būt pilnīgā īpašumā.

Bez komentāriem


MLM BitCoin uzņēmumiJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvārī 16., 2018 at 02:13 am

Vai jums ir kāda pieredze ar OneCoin vai OneLife?

Atbilde:

Sveiki Brentlee,
neesmu pētījusi šos uzņēmumus rūpīgi, tomēr, pamatojoties uz to, ko es esmu lasīt tiešsaistē, viņi, šķiet, ir klasisks Ponzi shēma. Es iesaku Googling uzņēmuma nosaukumu un pēc tam vārdu "scam", un redzēt, ko jūs nākt klajā ar.

Komentāri:

Jā http://www.stocksforexfutures.com/btc-make-money-with-bitcoin/

Jā, tie, kas ir uz Bitcoin ziņu blogus.

Ne ka es zinu

Ne ka es zinu

Vai ir MLM, kas piedāvā ieguldīt Bitcoins kas nav krāpšana vai Ponzi?


Mobilā Ethereum makaJautājums:

Sveiki,
DZ

Atbilde:

Hei DZ,
Sorry būt downer, bet tas ir iemesls, kāpēc PayPal gandrīz ar kriptogrāfisko pārdevēji un kāpēc apmaiņa, kas pieņem kredītkartes iekasēt milzīgu prēmiju nekad pieņemts.

Bez komentāriem


Monero kalnrūpniecībaJautājums:

HI tāpēc es nesen sāku kalt Monero ar minergate. Bet es vēl joprojām nav ieguvuši maku kaut kāda un es nezinu, ja es esmu ieguves visefektīvākajā veidā. Es biju cerot iegūt kādu norādījumus par sava veida norādīt mani pareizajā virzienā.

Atbilde:

Pēdējo reizi atjaunināts 15. Oktobrī, 2017. Gadā 10:07 am

Hei, nice to meet you.
Es neesmu Monero eksperts tāpēc es nevarēs palīdzēt jums daudz. Iesaku jautā par MorenoTalk - oficiālo Monreo forumu.

Bez komentāriem


MoneroJautājums:

Sveiki,

Kāds ir jūsu uzņemties Monero?

Paldies

Atbilde:

Hei JMB,
tāpat kā jebkurš cits Altcoin Es nedomāju, ka tas ir "kaujas pārbaudīta", ir pietiekami, lai kļūtu par īstu Bitcoin konkurents brīdī. Tas ir iespējams, attiecas uz visiem altcoins tur. Tas nav teikt, ka tas nav labs ieguldījums, tas ir tikai, ka man nav tērēt savu laiku uz monētām, kas nav Bitcoin brīdī, tāpēc es nevaru īsti jums thourough pārskatu par to.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Nevaru sūtīt naudu no info bloknota

Post Litecoin

Es pašlaik izmantoju lokālos bikthoīdus kā manu maku, vai tas ir labi?

Post Litecoin

Bitcoin izņemšanas politika

Post Litecoin

Drošības līmenis, pasūtot aparatūru no Bitmain tīmekļa vietnes

Post Litecoin

Cloud mīnus iegādi bitcoīna iegādei?

Post Litecoin

Blockchain otrā paroles problēma

Post Litecoin

DOGE uz BTC

Post Litecoin

Bitcoin krāns skripts un faucethub

Post Litecoin

Jauna Bitcoin pirkšanas vietne?

Post Litecoin

Nedaudz ieguldījis HashFlare

Post Litecoin

Mana galva ir vērpšanas, vajadzīga palīdzība!

Post Litecoin

Kā jūs sūtāt vai saņemat bitēnu