Es pats izveidoju trešo personu hostingu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Es pats izveidoju trešo personu hostingu

Es pats izveidoju trešo personu hostingu

Jautājums:

Es esmu meklē iegādājoties 16 Antminer S9 atzīmētos un man ir daži jautājumi.

  1. Atradu vairākus uzņēmumus (Kanādā), kas piedāvā hostinga pakalpojumus. Viņi maksu izveidot un kurā atradīsies klientiem aprīkojumu. Ontario elektroenerģijas izmaksas nav lēti. Mēneša likme viņi maksu par hostingu, ir diezgan daudz tāds pats kā tas, ko mana pievienots mājā elektrības izmaksas varētu būt. Tāpēc es domāju, ka ir jēga, bet es esmu jautājums, ja jums ir kāda pieredze ar šo uzņēmumu veidiem. Tie attiecas uz interneta maksas un regulāra apkope.
  2. Vai 16 S9 ir pietiekami, lai attaisnotu mēģina mīnu uz mana vai arī es stick ar baseinu vietā? Ja tā jūs ieteiktu kādu?
  3. Ar 16 S9 ir, es esmu guestimated pie nopelnot vienu Bitcoin mēnesī pēc pašreizējās grūtības. Vai jūs varat man pateikt, kas ir pareizs, vai tālu. Man ir izmantoti daži dažādi kalkulatori.
  4. Kad mums vajadzētu sagaidīt grūtībās un cik daudz pieaugumu.

Paldies!!

Atbilde:

Hi Ryan,
 

  1. Nu, jums vajadzētu darīt savu mājasdarbu par hostinga uzņēmums... Bet ieguve ir skaļš, karsts bizness, tas izklausās daudz ērtāk. Tad atkal, ja jums ir pietiekami daudz vietas jūsu ieguves darbībām, tas ir jauki, lai būtu pilnīga kontrole un īpašumtiesības pār savu aparatūru... Es teiktu, ka tas nāk uz leju, lai jūsu personīgo situāciju un vēlmēm. Ja Jums ir laiks kalnrūpniecības kā hobijs, un īsto vietu, tad mājās būtu labāk. Ja tas ir tikai biznesa lēmums, un jūs nevēlaties būt pārāk iesaistīties dienas uz dienu, tad hostinga.
  2. Es teiktu, ka baseins dod stabilāku atdevi. Es ieteiktu Slushpool, jo tie esam konsekventi Bitcoin draudzīgas lēmumus, nevis tikai pakaļdzīšanās peļņu rēķina ekosistēmas. Tas ir ideoloģiska, nevis ekonomisko stāvokli, protams. Jūs varat redzēt salīdzinājumu dažādiem baseiniem šeit (bet, lūdzu, neizmantojiet ķīniešu baseini, tur ir pārāk daudz ieguves centralizācija Ķīnā jau): https://en.bitcoin.it/wiki/Comparison_of_mining_pools
  3. 1 BTC mēnesī izskatās labi (pie pašreizējās grūtības).
  4. Grūtības pielāgo ik pēc 2 nedēļām. Jums vajadzētu gaidīt, ka tas pieaugs ievērojami vidējā un ilgtermiņā, jo daži lielie spēlētāji Krievijā un Japānā nokļūst BTC ieguves.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Crystafox minerālu scam vai legit?

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Ieguldot $ 100K dolāru bitēīnos. Labākā pieredze?

Post Litecoin

Palīdzība - kā nopelnīt bitkoīnus

Post Litecoin

Es pašlaik izmantoju lokālos bikthoīdus kā manu maku, vai tas ir labi?

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - vai tā ir reāla kriptvulāte

Post Litecoin

Jautājums - lielā caurumā tukšajā neaizpildīta lielajā attēlā. Vai arī liela jautājuma zīme nesadalās idejā, kas pirms tam nav izskaidrota, un tāpēc tā nekad nav izprasta

Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

REDRIDER2255

Post Litecoin

Coinbase BCC un SegWit2X

Post Litecoin

Vēl viens nekrologs

Post Litecoin

Es nosūtīju 0,3 BTC par nepareizu BCH adresi!