Jauns Bitcoin 1 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jauns Bitcoin 1

Jauns Bitcoin 1

Jautājums:

Sveiki,
es esmu no Kanādas un jauni cryptocurrencies. Man ir mācījušies, un, ņemot vērā avārijas kursu video, lai gūtu labāku izpratni par to, kā tā darbojas. Man jāsaka, es ieguvu daudz vairāk zināšanu, bet joprojām ir jomas, skaidrs, man.

  1. Kāds būtu labākais valūtas man izmantot Kanādu? Coinbase? un ko par to apmaiņu, kas piedāvā svārstības un citas mazākas monētas?
  2. Es noteikti ieguldīt aparatūras maku - ņemot vērā Ledger Nano S (cerams pieejams Kanādā)
  3. Tas varētu būt vienkāršs jautājums, man ir 5000 $, lai ieguldītu, un man patīk jūsu ideja dažādot 70% uz Bitcoin un pārējās divās līdz četrās citiem mazākiem atbalsta monētām. Ja es nopirkt šos monētas un pārvietot tos uz manu maku, un cena bitcoins pieaug / samazinās, vai vērtība manā maka pieaugums / samazinājums ar izmaiņām Bitcoin vērtības? Es domāju, es cenšos izdomāt, ja tas ir līdzīgs ieguldīt akcijās un pirkt akcijas, vienīgā atšķirība ir tā, ka tas ir Kripto valūta?
  4. Kad man ir šīs monētas manā makā (mana interese ir vairāk ilgtermiņa ieguldījumi - Man ir pilna laika darbs, un cer nepārtrauktu investēt), kā jūs atsaukt šīs monētas, kam dekrēta nauda atkal? Es pamanīju, ka Coinbase ir saistīta ar Shift Visa, es uzskatu, ka jūs varat pārdot šos monētas eBay. Kādas citas iespējas ir tur? Vai es varu pārskaitīt noteiktu summu monētu Coinbase iegūt SHIFT Visa? Nedaudz vairāk informācijas par šo tēmu, tiks novērtēti.

Es ceru dzirdēt no jums drīz, es esmu tikai vienu dienu no crash protams, bet ļoti satraukti, lai sāktu ieguldījumus. Paldies par lielisku mājas lapā, ir ļoti noderīga.

Atbilde:

Hi Riekert,
 

  1. Kraken ir diezgan labs! QuadrigaCX ir ok pārāk, lai gan to cenas ne vienmēr ir tik labi, kā Kraken s. Tomēr Quad elastīgāk maksājumu metodes, un, vismaz man, to pārbaude gāja ātrāk.
  2. Yep, nu Ledger vai Trezor ir lielisks ieguldījums, un saglabās savus līdzekļus drošībā ja jums sekot to norādījumiem. Noteikti vērts cenu.
  3. Summa, kuru jūs turiet monētu ziņā nemainīsies, pamatojoties uz monētas cenu. Piemēram, ja man ir 1 BTC šodien par cenu $ 17000 USD, tad, ja cena iet uz $ 100 vai $ 50 miljardi rīt, man vēl būs 1 BTC manā makā. Maiņas kurss ar regulāru valūta ir vienīgā lieta, kas mainās.
  4. Jūs varat pārdot savu monētu jebkurā Kanādas apmaiņu un izņemt CAD uz jūsu bankas kontu. Tas ir tāpat kā pērkot atpakaļgaitā. Jūs varat arī pārdot privāti individuāli - vietās, piemēram, LocalBitcoins.com un lietotnes, piemēram, Bisq ir ļoti noderīgi, lai izveidotu un nodrošinātu šāda veida darījumu veidu.

Good luck ar crypto, izklausās kā jūs esat uz pareizā ceļa!

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Saglabājiet to tīru N Dry

Post Litecoin

Bitman vai spondooles sp 20

Post Litecoin

Es nosūtīju 0,3 BTC par nepareizu BCH adresi!

Post Litecoin

Problēma ar izmaksām un XAPO adresēm vietnē 99bitcoins.com

Post Litecoin

Getting naudas atpakaļ no scam

Post Litecoin

Kā jūs sūtāt vai saņemat bitēnu

Post Litecoin

Atsauksmes par coins.com. th

Post Litecoin

Saikne starp Exodus kaseti un Ledger Nano S

Post Litecoin

Jauna Bitcoin pirkšanas vietne?

Post Litecoin

Ko jūs domājat par ethtrade.org, vai tas ir SCAM?

Post Litecoin

Nevaru sūtīt naudu no info bloknota

Post Litecoin

Ieguldot $ 100K dolāru bitēīnos. Labākā pieredze?