Mana privātā atslēga no Coinbase | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mana privātā atslēga no Coinbase

Mana privātā atslēga no Coinbase

Jautājums:

Kā es varu izveidot vai saņemt manu privāto atslēgu Coinbase?

Atbilde:

Hei, paldies jautā!
Tā Coinbase ir izvietots maku viņiem savu Bitcoins lai jūs savās "auksti uzglabāšanas" kabatas. Tie nozīmē, ka viņi nevar sniegt jums ar privāto atslēgu maku. Ja jūs vēlaties pilnīgu kontroli pār savu maku, varat mēģināt neatkarīgu maku kā Greenaddressor micēlija. Jūs varat apskatīt Bitcoin maka comparisonpage, lai atrastu vispiemērotāko maku jums.

Bez komentāriemIespējamais tīmekļa vietnes Web4Africa.net uzbrukumsJautājums:

Sveiki, man maksā par Web hosting, izmantojot šo adresi - 13dnaA9oxiPxd4t8eXQXJtpkgxVAvtJoLn bet pārdevējs tur stāsta man maksājumu neatspoguļoja to sistēmu. Es pārbaudīju darījumu vēsturi, un tas ir apstiprināts Blockchain. Jūs varat pārbaudīt too. Nav BTC tika atgriezta uz manu kontu. Nosaukums Web Hosting Company ir Web4Africa.net

Lūdzu, vai ir veids, kā izsekot BTC adresi ar viņiem?

Atbilde:

Hey Henry,
Interesanti ir tas, ka pēc tam, kad, ņemot apskatīt viņu mājas lapā, tas nešķiet būt izveidota kā scam mājas lapā. Protams, es nevaru būt pārliecināts, bet daudzi to parametrus šķiet legit. Vai esat pārliecināts, ka jūs esat sasniegušas strupceļā ar savu klientu apkalpošanas? Vai esat nosūtīts viņiem saiti uz blockchain darījuma parāda jums nosūtīja naudu?

Komentāri:

Jā, man ir sazināties ar viņiem, un viņi apgalvo, ka maksājums nav atspoguļo viņu sistēmu. Tie liek domāt, ka es pārbaudīt manu maku, ja tas tika atmaksāts. Nekas netika atmaksāts ar manu maku pēc 13 dienām, un skaitīšana. Žēl. Iespējams, es esmu tikai upuris viņu scam antics.


Problēmas ar manu spāņu banku, lai nosūtītu eiro uz BitstampJautājums:

Sveiki!!
Paldies!!

Atbilde:

Hi Lola,
tiešām dažas bankas neļauj nodot uz Bitcoin apmaiņu, pateicoties saviem iekšējiem noteikumiem. Tas ir atkarīgs no bankas atbilstības lēmumu, kā tās ārstēt cryptocurrencies un mainās atkarībā no katra banka. Vēl viena iespēja ir iegādāties Bitcoins izmantojot kredītkarti, jūs varat pārbaudīt apmaiņu, kas ļauj jums iegādāties Bitcoin ar kredītkarti.  

Bez komentāriem


Apstrādājiet savus bitcoīnu maksājumusJautājums:

Sveiki, es palaist Bitcoin mezglu (Bitcoin kodols) uz vietas, un vēlētos to izmantot, lai apstrādātu maksājumus caur manu mājas lapā. Man ir c #, php un mysql pieredzi, lūdzu, jūs varat sniegt man kādu padomu? Es \ gribētu, lai varētu izveidot jaunas adreses, saņem maksājumus, pārbaudiet pašreizējo bilanci un skaitu apstiprinājumu. Pēc tam, kad tas hits teikt 3 apstiprinājumus, es \ 'gribētu, lai padarītu to par pilnīgi un continue.I don \' t vēlaties izmantot 3rd Party kādu daļu no process.Cheers, Anthony

Atbilde:

Hei Anthony, es esmu patiešām priecīgs dzirdēt par jūsu aizraušanās neatkarīgi darījumu apstrādi. Es baidos, bet es nevaru jums palīdzēt ar šo, jo tas ir ārpus manas jomas zināšanas. Man nenāk no attīstības fona. Iesaku lūdzot par Bitcoin Stackexchangewebsite, kur lielākā daļa cilvēku, iespējams, varētu palīdzēt.

Bez komentāriem


Peļņas glitchJautājums:

Vai esat dzirdējuši par Profit glitch, jūs varat pievienoties par $ 97,00 šobrīd? Nez par šo kalnrūpniecības grupas, ir gotten dažas labas atsauksmes, var pārbaudīt to ārā? Arī es gribētu, lai pievienotos grupai un veikt dažas naudu, tu vari ieteikt kaut ko par mani?

Atbilde:

Hei Terry, neesmu dzirdējis par viņiem, bet es gribētu izvairīties nekādus Bitcoin kalnrūpniecības kompānijas kā 99,99% no tiem ir scam. Lūk dziļāk lasīt par to.

Bez komentāriem


PeļņaJautājums:

Dears,
lūdzu, pasakiet man, kā Bitcoin saņemt peļņu no visa procesa....Es esmu mazliet apmulsis

Atbilde:

Hi Jemal,
 

Kā nokļūt Bitcoins - A Guide to nopelnīt Bitcoins Ātri un brīva 2018. Gadā

Bez komentāriem


Iegādāties jaunu automašīnuJautājums:

Man ir TBC kriptonauda (miljardu Coin) Kur es varu iegādāties jaunu automašīnu ar TBC ASV. (TBC pilnībā). Pateicoties Anita Stelling Currier. 601. 862., 5691

Atbilde:

Sveiki Anita,
tomēr, es nevaru teikt, ka dažiem tā neesmu lasījis pietiekami daudz par to. Jebkurā gadījumā, es nezinu, no jebkuras tīmekļa vietnes, kas pieņem to.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bitcoin izņemšanas politika

Post Litecoin

Nevaru sūtīt naudu no info bloknota

Post Litecoin

Wallet.dat faila pārvietošana uz citu datoru un Electrum kuponu

Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

Reģistrācija vai Bitcoinas pirkšana

Post Litecoin

Vaicājums par MoonBitcoin

Post Litecoin

Kā es varu atvērt maku, izmantojot uzticību?

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Vai varu nopirkt BTC bez mobilā telefona?

Post Litecoin

Iespējamais ieņēmums šķiet pārāk mazs

Post Litecoin

Bitcoin krāns skripts un faucethub

Post Litecoin

Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi