Jautājums Steven Hay | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jautājums Steven Hay

Jautājums Steven Hay

Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts gada 12. Decembrī, 2017. Gadā 10:58 am

Hi Steven,

Ceru, ka jūs don \ 't prātā man jautā tas tieši jums. I \ 've jaunāko informāciju par problēmu, mēs \' iepriekš esat apsprieda cilvēki, kuri ir nosūtīti BCH uz BTC segwit adresi, kas i \ 'd tiešām novērtējam jūsu viedokli.

Pirmkārt, btctroubadour atjaunināja savu Reddit ziņu (vienu jūs minējāt man), lai saka šādi: "Izskatās, ka daži greyhat / VIGILANTE, strādājot ar nezināmu kalnraču, varēja vienpusēji pieprasīt dažu BCH, kas bija" iestrēdzis "in BTC-segwit adreses (proti, tie, par kuriem valsts taustiņi tika atklāti īpašnieki tērē BTC no tās pašas adreses), kā paskaidrots šajā amatā un komentāri: https://np.reddit.com/r/Bitcoin / komentāri / 7eixcu / recovering_bch_sent_to_segwit_addresses / tiem, kas ietekmē to, tas nozīmē, ka jums vairs kontrolēt savu BCH (tie bija "nozagts" ar greyhat), bet viņš, šķiet, ir piedāvāt dot viņiem atpakaļ, ja jūs piekrītat ļaujot viņam paturēt 30% par savu pakalpojumu (vai "pakalpojumu", tomēr jūs apskatīt to). Katrā ziņā, un ņemot vērā alternatīvu (100% zaudējumu), jums noteikti vajadzētu pārbaudīt, ja jūs ietekmē, un izlemt, kā jūs vēlaties, lai turpinātu. Kā tad, ja tas nav pietiekami, lai risinātu ar to, šķiet, ir ~ 2 nedēļu termiņš, līdz brīdim, kad "5. Decembrī, 2017 at 23:59:59 UTC", bet pēc tam šķiet, viņš nolēma, ka viņš ir tiesīgs paturēt savu naudu. :( "
Es patiešām novērtējam jūsu domas par šo iespēju. Vai jūs domājat, ka tas ir likumīgi? Vai tas ir droši, lai sniegtu šo informāciju? Vai jūs domājat, ka pēc šo procesu rezultātā iegūt manu monētu atpakaļ vai atvērt sevi līdz tam viņiem nozagts A līdzīgā veidā, kā cilvēki manā iepriekšējā punktā ir darījuši ar greyhat? Ja tas ir legit, jūs domājat, ka būs "pakalpojuma maksa" par šo?

Ar cieņu,
Kevin

Atbilde:

Hi Kevin,
Tas, protams, šķiet, piemēram, labāku pieeju nekā dodot 30% no greyhat. Ja BTC.com maksa par šo pakalpojumu, tas ir pārliecināts, ka ir daudz mazāk nekā 30%. Es teiktu, ka tas noteikti ir vērts shot, žēl, ka es nebiju spējīgs norādīt jums šo iespēju no paša sākuma, jo man vienkārši nebija dzirdējuši par to.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Drošākā apmaiņa, lai nopirktu bitcoīnu

Post Litecoin

Microhash ir bīstama krāpniecība

Post Litecoin

Reģistrācija vai Bitcoinas pirkšana

Post Litecoin

Bitcoin Core skan aizstāt wallet.dat failu kā 0.0000000 BTC

Post Litecoin

Jauna vācu sadarbība Bitnake.com BTL telpā ir izkrāpšana tieši no vārtiem!

Post Litecoin

Californijas BoA konts un Coinbase

Post Litecoin

Cloud mīnus iegādi bitcoīna iegādei?

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

FaucetBox Iespējamās Boti Problēma

Post Litecoin

Vai bitkino nodoklis ir apliekams?

Post Litecoin

Segwit 2x hardfork

Post Litecoin

Bitēziņu seifs