REDRIDER2255 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

REDRIDER2255

REDRIDER2255

Jautājums:

Kā es varu savākt Bitcoin Cash? Bija Bitcoin in JAXX wallet @ dakšu. Got e-pastu man saki nodot Bitcoin uz citu maku, pirms mēģināt savākt BCC, nosūtīto Blockchain maku. Tad bija teicis, lai atvērtu jaunu BCC maku @ BTC.com, uzklikšķināt uz "Iestatījumi", uzklikšķināt "Importēt Ārējās atslēgas", jāaizpilda rezerves frāzi no JAXX maku un uzklikšķināt uz "Next". Viss tas ir spin. Kreisais tas darbojas overnite un vēl bija vērpšanai no rīta. Nr nodošana no JAXX maku BCC maku @ BTC.com. E-pasts teica JAXX maku atbalstīja. Jebkuras idejas vai ierosinājumi varētu būt noderīga.

Atbilde:

Hi Jeff,
šķiet, tāpat kā jūs darāt pareizos soļus. Es iesaku sazināties BTC.com atbalsts - tas izklausās, it kā tas ir jautājums savā makā.

Bez komentāriemWordPress sūkņa pārsūtīšanas saite?Jautājums:

Kāds ir formāts saiti WordPress krāns nodošanu? Man tas viss uzstādīšanas, bet nezināt, ko saite nodošana ir.

Atbilde:

Labs jautājums, es ņemšu pievienot to doc.
 

Bez komentāriem


Attiecībā uz naudas kuponuJautājums:

Sveiki, paldies par visiem jūsu padomu kopš sākuma, palīdzēja man lots.i ieguva savu rec par coinomy maku nav sen. Man ir 1 jau tas ir labs maku ar atbalsta centru, kas joprojām uzlabojas, vienalga im nav tech savvy vispār, es saņēmu pirms jaunu planšetdatoru mēnešus bez problēmām, līdz tas tikai iesaldēja jauninājums, tagad tas paradis savienot ar manu internets un does not let mani coinomy citā vietā, bet pēc panikas man sēklas citā ierīcē un atjaunota maku. Sound.all tur perfekta. Ko es aprunāt atrast ir! ISIT joprojām droši izmantot, tagad ir izmantotas sēklas? vai man vajadzētu pārvietot visus uz jaunu maku un iegūt jaunas sēklas? Dont vēlaties zaudēt kādu! Tikai es redzēju sēklas, bet bija likt coinomy, es zinu, ka ir ok, bet es izmantoju tablet6 ar McAfee ir tas, ka pietiekami droša, vai varat, lūdzu, ieteikt, kā palīdzēt sev? No1 var iegūt planšetdatoram, un visas paroles sēklas atsevišķas un pārvietot mājās kā advised.Im priecīgs es klausījos jums un pieskatīti paroles utt arī iv BTC kādā trezor pirms aug1st un havnt pieprasītās btch vēl ir kāds laika ierobežojums? kāds padoms, kā to izdarīt bez pārvietojas BTC? Un kā, lūdzu? Thankyou iepriekš un, lūdzu, saglabāt labu darbu, jums puiši ir great.seriously, kad tā nedaudz vairāk mainsream im pārliecināts Youl tikt lot busier.iv ieteicams vismaz 20 n 7 es zinu teikt labas lietas un pateikties man! Lol. Anyway atvainojos visiem jautājumiem 1, bet es zinu, Youl zinu uzreiz tāpēc domāju id jums izlasīt 1 liels en vietā LDz no dažā +1. Liels paldies

Atbilde:

Hei, paldies par laipnajiem vārdiem par vietu un mūsu darbu, mēs novērtējam to ļoti daudz.
 

Komentāri:

Paldies puiši, ur liels kā parasti, un atkal palīdzēja


Attiecībā uz kļūšanu bitcoiniemJautājums:

Hi Tur, es esmu jauns, lai šo Bitcoin videi. Vakar, bet iet caur tīmekļa vietnēm no Bitcoin. Man nāca pāri vietnē "btcminingtool.win kur es atlasīti 1.50 BTC. Tīmekļa lapu valstis sniedzot 1.50 BTC par nelielo amount.Then man maksā 0,018 BTC par ieguves maksu un 0,05 BTC par pārstrādes maksu. Un es haven \ ' t saņemti Bitcoins no them.When es varu saņemt Bitcoins no viņiem, vai tas ir viltoti vai scam? Lūdzu sniegt risinājumu, lai tas problem.Is iespējams saņemt savu naudu atpakaļ.

Atbilde:

Hi Murali,
nākamreiz es iesaku:

  1. Izmantojot Bitcoin scam testbefore ieguldīšanas jebkurā vietā
  2. Lasot šo ziņu par Bitcoin investīcijām
  3. Lasot šo ziņu par Bitcoin drošību

Žēl dzirdēt par to.

Bez komentāriem


Attiecībā uz apmaksātiem izlaidumiemJautājums:

Es neesmu saņēmis samaksātas outs, jo man jau ir šķērsojuši minimālo limitu maksā outs. Tas ir scam vietā?

Atbilde:

Hi,
ja jūs, kas attiecas uz krāna, tad, lūdzu, skatiet FAQ sectionto uzzinātu, kāpēc jums nav gotten samaksāts. Ja jūs joprojām liekas, ka ir jautājums izmantot kontaktu formto dodiet mums zināt.

Bez komentāriem


Attiecībā uz virwox un pirkt pārdot BTCJautājums:

Sveicieni,
Thank you very much, Ofir!

Atbilde:

Hei George,
Ciktāl es varu pateikt lietas joprojām, piemēram, tie izmanto, lai būtu.

Bez komentāriem


Attiecībā uz WordPressJautājums:

Hey Ofir. Es gribēju zināt, ka es varu darīt mājas lapā kā HYIP monitoru, izmantojot WordPress. Ja ne, nekā jūs varat ieteikt man kādu tīmekļa vietni celtnieks rīks padarīt HYIP Monitor. Kā būs daudz atjauninājumus katru dienu atjaunina un tur ir nepieciešams balsojumu bāru, kā arī. Tātad, jūs varat lūdzu man palīdzēt Par to. Es centos, lai meklētu atbildes uz to, bet nesaņemu. Jūs varat pārbaudīt GraspGold.com
Thanks....: ")

Atbilde:

Sveiki Vivek, man nav parasti atbildēt uz jautājumiem, kas nav saistīti ar Bitcoin šajā blogā. Tomēr šajā gadījumā es centīšos iztikt maz zināšanu, kas man ir.
Īsā atbilde ir nolīgt izstrādātājs, lai to izdarītu jums. 

Komentāri:

Kā jau teicu, es domāju, ka tas būs nepieciešams pasūtījuma kodēta. Var būt daži plugins, kas palīdzēs jums izveidot dažas no lietām, pat bez attīstītājs, bet no tā, ko jūs esat aprakstīts šeit es uzskatu, ka jūs nevarēsiet darīt visu no tā. Tāpat kā jūs teicāt, es domāju, ka atbalsts atbilde bija tikai, lai iegūtu Jums iegādāties savu produktu.
Tikai mans divi centi.

Man bija iet cauri dažiem emuāriem un pat Veica ar SiteGround.com tērzēšana atbalstu, viņi teica, piemēram, var veikt ar paša izmantojot WordPress 1 Click Install. Bet iemesls, es nevēlos, lai parakstīties uz viņu vārdiem, ir tāpēc, ka tas varētu būt par to pārdošanu. Tāpēc es gribēju zināt, tas no jums, kā jūs pārāk izmantojat WordPress. Vai jūs ļaujiet man zināt vai ir tādas funkcijas pieejamas WordPress, ka es varu padarīt HYIP Monitor. Galvenais ir Listing nodaļa un Balsošana, kas ir sarežģīti, jo tas būs jāatjaunina ikdienas tā, kā mainīt savu statusu un nodot sarakstu no Paying līdz gaidīšana / Scam. Un es varu darīt komentāru sadaļā par katru sarakstā, kā arī es domāju, izmantojot WordPress. Tātad, ja jūs varat man palīdzēt ar šo Apjukums tas būs lieliski :-)

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bitcoin iesācējs 1

Post Litecoin

Esmu nosūtījis BCH uz BTC adresi

Post Litecoin

SCAM, lai saņemtu bankas informāciju, lai veiktu tirdzniecību citā valstī?

Post Litecoin

CrowdWiz ICO

Post Litecoin

Es ieguldīju 3D monētas

Post Litecoin

Ievieto QUOINEX uz 99bituīniem

Post Litecoin

Kā nopirkt AltCoins, ja es esmu Havaju salas iedzīvotājs?

Post Litecoin

Multi seifs ar saldētavu

Post Litecoin

Es pašlaik izmantoju lokālos bikthoīdus kā manu maku, vai tas ir labi?

Post Litecoin

Atvērtais avots

Post Litecoin

Vērtējot vienkāršās ieguves vieglumu monētas

Post Litecoin

Kā darbojas ieguves ieguvumi?