Btc sūtīšana manuāli | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Btc sūtīšana manuāli

Btc sūtīšana manuāli

Jautājums:

Es varu nosūtīt manuāli vai tikai skenējot QR kodu, izmantojot maizes BTC maku

Atbilde:

Sveiki Rick,
jūs varat vai nu skenēt QR kodu vai kopēt un ielīmēt šo adresi. Jūs nevēlaties, lai ievadītu manuāli, kā tas ir sīki mājas darbi, lai ievadītu 26-35 rakstzīmju adresi... Un kļūdas var viegli notikt ar manuālo ierakstu.

Bez komentāriem5 ETH no coinbase līdz GateHub un tikai 20 XRP ir turJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvāris 10., 2018 at 11:53 am

Noob šeit un es tikai sent.5 ETH manā jaunajā kontā vietnē GateHub. Mans gatehub maku tagad ir 20 XRP, bet to, kas ir noticis ar pārējo ETH?

Atbilde:

Hi Steve,
ja tā tur nav, lūdzu, sazinieties ar GateHub atbalstu un parādīt viņiem savu darījuma ID (TxId) par ETH maksājuma to saņēmēja adresi. Jūsu Ethereum wallet jāspēj nodrošināt jūs ar TxId ja vaicājums šo konkrēto izejošo maksājumu.

Komentāri:

Es darīju to pašu darījumu pagājušajā naktī 12/11/17 19:01 ET ar tādu pašu rezultātu. Coinbase darījums pabeigts mazliet vairāk nekā stundu. Gatehub rāda 20 XRP šorīt

Kad noguldot ETH no Coinbase dara gatehub pārveidot, ka, lai XRP un ļautu maku, jo vairāk nekā 20 XRP tika deponēts? Esmu bijis gaida stundām. Es nodota 1 ETH un Coinbase saka, ka tā gāja ar panākumiem.

Es darīju to pašu darījumu pagājušajā naktī 12/11/17 19:01 ET ar tādu pašu rezultātu. Coinbase darījums pabeigts mazliet vairāk nekā stundu. Gatehub rāda 20 XRP šorīt 12/12/17 Tomēr mans konts Gatehub joprojām gaida. Kāda bija gala rezultāts Steve?

Galu galā, cik ilgi tas veic? Es izmantoti monētu bāzi, lai nosūtītu ETH iegūt centrmezglu pirms 31 stundām. Tā saka, ka tā bija veiksmīga sūtīt Un es divreiz pārbaudīju adresi un tas ir pareizi, bet tas nav pierādīts up gatehub vēl. Paldies!

Ak, Jēzu Kristu, paldies par update dude / dudette. Bail sūdi no manis, es darīju to pašu ar 300 dolāru vērtu BTC, un man bija kā... Uhhhh kur fuck pārējo manu naudu. Paldies par atjauninājumu, tāpat kā viss pārējais tikai šķiet, piemēram tās lēns process no tiem.


Nosūtīts CEX.IO BCH, lai piesaistītu BTC seifuJautājums:

Es nesen nosūtīja manu BCH no CEX.IO lietotnes uz manu Coinbase app, pirms pāriet to BTC nejauši. Tas bija apmēram $ 450 vērtībā BCH like.3. I sauc Coinbase, un viņi teica, ka tas tika zaudēts. Es, protams, freaking out. Es esmu izlasījis tik daudz, kā es varētu par šo jautājumu, bet es nesaprotu privātās atslēgas un šo un to. Esmu arī redzējis ir daži cilvēki, kas var piekļūt šo BCH ja man jāmaksā viņiem. Es būs jāmaksā uzticamu personu, lai saņemtu manu BCH atpakaļ. Es maksāšu 25% no tā, ko man ir kāds, kas var palīdzēt man iegūt manu BCH atpakaļ. Lūdzu, nav rupjš atbildes, es jau zinu, es messed up...

Atbilde:

Hei Nick,
es teiktu, ka jums vajadzētu atvērt palīdzības pieprasījumu, kā arī lūgt palīdzību par Coinbase sociālo mediju kanāliem, piemēram, to Twitter un subreddit. Jo labāk izprast problēmu, jo vairāk kodolīgi jūs varēsiet būt jūsu atbalsta pieprasījumiem, kas arī palīdzēs viņiem tikt galā ar šo problēmu. Veiksmi!

Bez komentāriem


Nosūtīja mans bitcoin naudu elektromaJautājums:

Tāpēc es nosūtīju savu Bitcoin naudu, lai electrum, tad, lai atgūtu to, es mēģināju lejupielādējot elektronu naudu un es atgūt to skatīties tikai maka. Tagad es vēlos pavadīt šo monētu, bet nevar. Es mēģināju slaucīšana privātā atslēga uz citām kabatas, bet ir saderības problēmas, tad es mēģināju uz coinami. Tas parāda, ka nav līdzekļu, adreses / privāto atslēgu tomēr blockchair stāsta man, ka joprojām ir līdzekļi manā makā un elektronu naudas skatīties maku rāda arī līdzekļus. Vai ir iespējams, lai iegūtu galveno privāto atslēgu, lai izveidotu jaunu elektronu naudas maku, lūdzu, palīdziet

Atbilde:

Bez komentāriem


Nopietna problēma iegādājoties Bitcoins EthereumJautājums:

Ofir, es esmu, kam ir nopietna problēma. Es pierakstījies uz Coinbase kontā. Man ir bijusi iespēja nodot apmēram $ 10,000 tajā pa mēnešiem bc saviem ierobežojumiem. Viņi atsakās, lai pārbaudītu manu ID. Pat ar DL un bankas pārskaitījumu, utt Viņiem ir ZERO klientu atbalstu. Ļoti nomākta.

Es gribu nopirkt par $ 30000 vairāk un vienkārši nevar atrast drošu veidu, kā to darīt. Es kontu Gemini. Tas ir bijis nedēļa, un es esmu joprojām gaida uz ID pārbaudi. Google meklēšanas atklāj, ka to var veikt nedēļas, Gemini. Es esmu speachless par to. Vēl apmaiņa pārbaudīt mani, bet viņi atbalsta tikai neliels skaits banku. Capitol Viens nav viens no tiem.

Es esmu ar zaudējumiem. I dont ir tech Savy lietot saldētavu maku ar pārliecību par šo summu. Es tikai gribu uzticama apmaiņa pirkt un pēc tam turiet bitcoins & Ethereum.

Vai varat piedāvāt man kāds padoms? Nopietni ar zaudējumiem šeit.

Paldies Ofir iepriekš

Jūsu,

Rob M.

Atbilde:

Hei Rob,
bet, lūdzu, ne saglabāt savu Bitcoins uz apmaiņu.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Lūdzu, palīdziet man, pirms šis iebiedējošais iznīd

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

Iespējamais ieņēmums šķiet pārāk mazs

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Bitcoin izņemšanas politika

Post Litecoin

Ātrāks depozīts no bankām uz seifu

Post Litecoin

Bitcoin kalnrūpniecības ātrums (CPU)

Post Litecoin

Kazino, scam, bitstarz, krāpšana, nemaksā uzvarētājus

Post Litecoin

Coinsource

Post Litecoin

Vai mans Bitcoin seifs ir tāds pats kā publiskā Bitcoin adrese?

Post Litecoin

Kā es varu nopirkt bitēnu AAE un kāda vietne vai apmaiņa ir droša?

Post Litecoin

Kā mainīt vai noņemt vietnes saiti no komentāriem