Iztērējat bittoņu no aukstā maketa, nezaudējot atlikušo daļu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iztērējat bittoņu no aukstā maketa, nezaudējot atlikušo daļu

Iztērējat bittoņu no aukstā maketa, nezaudējot atlikušo daļu

Jautājums:

Es esmu sajaukt ar skaidrojums: Ja man ir teikt 3 bitu monētas, un es nosūtīt vienu bitu monētu no mana aukstā maku ar tiešsaistes maku importa vai slaucīt [! Vairāk neskaidrību šeit] ir gatavs tērēt... Aukstums maks tiks izsmelti Vai tas nozīmē, ka mēģina pavadīt vienu monētu esmu zaudējis pārējās divas? Vai novērtējam labāku aprakstu varbūt ar piemēru, kurā aprakstīta katru soli no izveido atslēgu, nosūtot bitu monētas, pārbaudot atlikušo bilanci [kur tas ir, ja tas has not ir "noplicinātā!"? ], Un varbūt kam izveidot jaunu auksto maku... Paldies

Atbilde:

Hi Denis,
Tas padara papīru maki sliktu izvēli jaunpienācējiem, manuprāt, jo tie prasa diezgan padziļinātu izpratni par Bitcoin droši izmantot. Aparatūras maki ir daudz vieglāk un glābs jūs no šiem veida jautājumus.

Komentāri:

Es būtu teicis, ka izmaiņas adrese nav zināma, lai jūs * iepriekš * - Jūs varat atrast to vēlāk, izmantojot jebkuru blockchain Explorer.Izdevumi no Iota papīra makaJautājums:

Ja es esmu nodots Jota uz papīra maku, kā es varu vēlāk tērēt tos, kad es vēlos, lai saņemtu viņiem pie papīra maku?

Atbilde:

Sveiki Ben,
Jums nāksies importēt vai slaucīt privāto atslēgu no Jota papīra maku uz jota programmatūru vai webwallet. Kad esat veicis maksājumu, jums vajadzētu tam ģenerēt jaunu papīra seifu vajadzībām atgriežot Jota uz saldētavu. Iemesls tam ir tas, ka vecās papīra maka privkey būs bijuši pakļauti (potenciāli), un, lai tā vairs nevar uzskatīt par pilnīgi drošu uzglabāšanai.

Bez komentāriem


Sāciet lietot trezoru ar coinbaseJautājums:

Gribētu zināt, ja jūs izmantojat trezor ir monētas fiziski pārvietot no Coinbase, es esmu jauns šajā paldies

Atbilde:

Hi Harijs,

Kas ir Bitcoin maku - Bitcoin tāfeles otrdiena

Bez komentāriem


Zvaigžņu kriptogrāfijas valūtaJautājums:

Kāda ir tehnoloģija aiz zvaigžņu kriptonauda?

Atbilde:

Hi Betty,
https://www.stellar.org/papers/stellar-consensus-protocol.pdf

Bez komentāriem


Soli pa solim iesācējiem par bitēniemJautājums:

Man bija daži biti informāciju par bitcoins un esmu strauji attīstās interese par šo nākotnes valūtā. Vai jūs lūdzu, esiet palīdzēt man par to, kā sākt.

Atbilde:

Hei Akeem, jauki ar tevi!
Ceru tas palīdzēs.

Bez komentāriem


Still atjaunināšana?Jautājums:

Vai es varu pieteikties, lai saņemtu mans uzņēmums publicēta šajā lapā? https://99bitcoins.com/who-accepts-bitcoins-payment-companies-stores-take-bitcoins/We pieņemt Bitcoin tagad ir ceļojumu aģentūra, kas atrodas Utah. Mēs esam super satraukti par to, un vēlas, lai saņemtu jaunumus tur !!! Liels tev paldies!

Atbilde:

Sveiki Becca!
 

Bez komentāriem


Zagts kabelisJautājums:

Es esmu jauns pie Bitcoin, un tas ir tas, ko happened.Blockchain nozaga manu bitcoins mainot manu maku adresi un nevaru atrast savu bijušo maku. Viņi mainīja manu adresi, pārsteigums. Ko es varu darīt, lai to pieprasītu, un, ja citi arī tika nozagts tāpat?

Atbilde:

Hei Manu A Bitcoin maku var būt daudz adreses. Arī daži maki mainīties adreses, laiku pa laikam, bet veco adresi joprojām, un jūs joprojām varat piekļūt Bitcoins. Tāpēc es nedomāju, ka Blockchain.info nozadzis jūsu Bitcoins. Mēģiniet meklēt sadaļā "iestatījumi" un "adreses", un redzēt, ja jūs varat atrast savu Bitcoins tur.

Komentāri:

Paldies par atbildi, bet es esmu mēģinājis vairākas reizes, un tur nav veids, kā piekļūt maniem bitcoins.


Paycon uzglabāšanaJautājums:

Paldies, uz manu jautājumu. Es esmu farily jauns kriptonauda, ​​uzzināt vairāk katru dienu. Es atklāju savu vietni, meklējot Trezor vs padomu Ledger (labs raksts, starp citu), jo man ir daži Bitcoin un Ethereum. Kamēr es biju šeit, es atklāju savu "man jautā kaut ko"... Jā, šeit iet. Tā ir mana izpratne, ka Paycon tika uzsākta kā joks, bet ir izstrādājusi veida kulta šādi. Lūk, jautājums: Tie, kas ir Paycon, kā viņi saglabā tas ir droši? Es neredzu Paycon maku. Tika domāt par sniedzot mazliet ar manu desmit gadus veco krustdēlu, jūs zināt, zema riska ienākšanu pasaulē alt valūtā.

Atbilde:

Hei Jānis
http://dogecoin.com/

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Ko jūs domājat par ethtrade.org, vai tas ir SCAM?

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Bitcoin ieguves

Post Litecoin

Jauns Bitcoin 1

Post Litecoin

Es pats izveidoju trešo personu hostingu

Post Litecoin

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Post Litecoin

Bitcoin skaidrā nauda

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Binanšu apmaiņa

Post Litecoin

Kā es varu atvērt maku, izmantojot uzticību?

Post Litecoin

Coinbase BCC un SegWit2X

Post Litecoin

Kā vislabāk iegūt bitēnu