Šveices banka tavā kabatā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Šveices banka tavā kabatā

Šveices banka tavā kabatā

Jautājums:

Es esmu bijis skatīties Bitcoin jaunumus BitMedia sponsorē kopš janvāra. Viņi reklamē Šveices bankas kabatā, cietā maku. Es devos uz Šveices kabatā mājas lapā, lai pārbaudītu tā out. Informācija bija pārliecinošs, un cena ir pievilcīga. Bet es neesmu dzirdējis vai redzējis nevienu atsauksmi par šo maku jebkur citur. Vai jūs zināt kaut ko par šo preci? Vai jūs ieteiktu?

Atbilde:

Hei Pearl,
jūs varat lūdzu sūtīt man saiti uz vietni esat apmeklējis. Es neesmu pārliecināts, kurā vietā jūs, kas.

Komentāri:

Šī vietne ir tik labi, cerība thatvit būs izmantot mūs ar detalizētu informāciju par Bitcoins.Swisscoin IPO solīts 2017. Gada 1. AugustāJautājums:

Laba diena 99bitcoin, es vēlos izmantot šo iespēju, lai pieprasījumu un palīdzēt man, kā arī citus investorus, lai noskaidrotu, vai atjaunināt mūs, ja iespējams, par swisscoin (swisscoin.eu), no kuriem es esmu investors. Mēs esam droši informēti par swisscoin platformu, kas monētu sāks tirgot publiskajā sākot no 1. Augusta, 2017., bet līdz datumam es esmu vēl redzēt monētu uz coinmarketcap. Līdz dienai esmu vēl izlasīt kādu ziņu par iemeslus monētu ir vēl tirgot kā iepriekš solīts uz monētu mājas vai jaunumu sadaļā paneļa investoriem.
Vic.

Atbilde:

Sveiki Vic, Mums nav īsti nekādas informācijas par Swisscoin, tāpēc mēs neesam pazīstami ar fona stāsts, kāpēc ICO tiek atlikta. Varbūt jūs varat mēģināt sekot līdzi tieši izstrādātāju komanda vai pārbaudīt sociālo mediju kanālus, ja citiem lietotājiem uzzināt vairāk. Attiecībā uz nākotnes vērtību, es jums iesakām pārbaudīt mūsu video par to, kā novērtēt altcoinand mēģināt izdarīt savu secinājumu par Swisscoin.

Bez komentāriem


Tagged negroja autoriJautājums:

Būtu jauki, ja nekrologs ieraksts varētu norādīt autoru raksta jautājumu (ja pieejams), papildus visam citam, kas pašlaik redzams. Tas atrisinātu problēmu negodīgu žurnālistu un citu "ekspertu" pārdod mums, kas ir būtībā brīva izvēle, kurā viņi var spēlēt "Es tev teicu" spēli, ja Bitcoin neizdodas, vai palikt klusu, vai pat izdzēst savu sākotnējo rakstu, ja Bitcoin kļūst liela veiksme. Tas liktu šīs mākslīgās "ekspertiem", lai ir kāda ādas šajā spēlē, un uz visiem laikiem būs atbildīgi par to "ekspertu prognozes", pamatojoties uz šīm prognozēm, vienmēr ir saistīti ar to nosaukumiem un vienu Google meklēšanas attālumā.

Atbilde:

Jon paldies uzlabošanas piedāvājumu. Tomēr visi raksti pašlaik ir avota saiti uz viņiem, tāpēc es domāju, atrast, kurš autors bija ir diezgan vienkāršs. Arī tad, ja viņi nolemj izdzēst rakstu tur vienmēr Web Archivethat saglabā visu, kas bija kādreiz augšupielādēts net.
Taču es saprotu jūsu viedokli par "vienu Google meklēšanu prom" - Es centīšos iekļaut autora vārdu iekšpusē Google titulu vismaz, ja iespējams. Lielisks padoms!

Bez komentāriem


Dāvinājuma nodoklis?Jautājums:

Teiksim mani vecāki citā valstī sūtīt man 100 bitcoins.
Es esmu Kalifornijas iedzīvotājs.

Atbilde:

Hi Jake, 
No Bitcoin regulējums ir ļoti atšķirīga attieksme katrā valstī un pastāv atšķirības pat ASV štatiem, kā tās ārstēt cryptocurrencies. Es iesaku jums atrast vietējo nodokļu konsultantu, kurš ir pazīstams ar digitālo līdzekļu un vietējo likumdošanu par Bitcoin jūsu reģionā.

Bez komentāriem


NodoklisJautājums:

Im ASV pilsonis un dzīvo Ca. Vai man ir jāmaksā nodokļi IRS, kad nodarbojas ar Bitcoin darījumiem? Paldies.

Atbilde:

Hi Ahmad,
No Bitcoin regulējums ir ļoti atšķirīga attieksme katrā valstī un pastāv atšķirības pat ASV štatiem, kā tās ārstēt cryptocurrencies. Es iesaku jums atrast vietējo nodokļu konsultantu, kurš ir pazīstams ar digitālo līdzekļu un vietējo likumdošanu par Bitcoin jūsu reģionā, un tām būtu jābūt iespējai, lai palīdzētu jums.

Bez komentāriem


Iedrošini maniJautājums:

Jebkura iespēja, es varētu saņemt kāds man pateikt, ko darīt... Es sāktu ar bērnu soļiem, ir, piemēram, ieguldīt daži, kā, bet nav zināšanu. Man vajag zināt darīt s & donts. I vajag zināt, ko darīt, kur iet, kā to izdarīt, un vismazāko summu, man ir nepieciešams, lai sāktu darīt to ar. Jo nav gudri es zinu, bet visi resursi ir daudz saprotu, ka man to vajag vairāk vienkāršota. Lūdzu palīdzi man. Es esmu zaudējis, bet tiešām gribētu palīdzību un novērtēt to ievērojami. Lūdzu, pm man lcsphx @ yahoo. Com paldies un Dievs svētī

Atbilde:

Hi Lauren,
 


 

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Kā es varu saņemt bezmaksas bitēnu

Post Litecoin

Coinbase BCC un SegWit2X

Post Litecoin

Kā es varu sūdzēties par bitcoīna uzņēmumu?

Post Litecoin

Papīra seifs dakšiņu gadījumā

Post Litecoin

Saglabājiet to tīru N Dry

Post Litecoin

Kā darbojas ieguves ieguvumi?

Post Litecoin

Es nosūtīju 0,3 BTC par nepareizu BCH adresi!

Post Litecoin

Jautājums - lielā caurumā tukšajā neaizpildīta lielajā attēlā. Vai arī liela jautājuma zīme nesadalās idejā, kas pirms tam nav izskaidrota, un tāpēc tā nekad nav izprasta

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Ko jūs domājat par ethtrade.org, vai tas ir SCAM?

Post Litecoin

Kā es varu nopirkt bitēnu AAE un kāda vietne vai apmaiņa ir droša?

Post Litecoin

Nepieciešams iegādāties monētas, kas nav ETh vai BTC