Apbalvots tikai uz pārpilnību balstīta kriptogrāfijas valūta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Apbalvots tikai uz pārpilnību balstīta kriptogrāfijas valūta

Apbalvots tikai uz pārpilnību balstīta kriptogrāfijas valūta

Jautājums:

Labrīt kungs, es vēlos, lai jūs man palīdzēt izdomāt iespēju, ka šī monēta būs kādreiz sasniegs uz iespējamo cenu 1billion EUR par vienu monētu.
Šī vietne ir http: //www.thebillioncoin.infosir un to tirdzniecības platforma ir http://www.thebillioncoin.trade

Paldies jau iepriekš, jo es gaidu jūsu pārņemšanu kungs.

Atbilde:

Sveiki Michael, esmu dzirdējis par miljardu monēta (TBC), bet nav veikusi dziļu ieskatu tajā. No pirmā acu uzmetiena šķiet, ir Ponzi shēmu, un es droši vien nav jāinvestē. Tomēr, es neesmu veikusi kādu padziļinātu analīzi vēl tik es nevaru pateikt droši. Es iesaku, ņemot apskatīt šos Google resultsand cenšas veidot pilnīgu priekšstatu par sevi. Ļaujiet man zināt, ko jūs atradīsiet! Ofir

Bez komentāriemNetīrs noslēpumsJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts gada 25. Oktobrī, 2017. Gadā 01:55 am

Jūsu ceļvedis tagad ir 2 gadi. Vai tas joprojām ir piemērojams 2017. Gadā, un tas man joprojām gūt peļņu?

Paldies.

Atbilde:

Nu vietne joprojām darbojas, vai ne? :)
Man liekas, ka vispārējās vadlīnijas atainojums grāmatā joprojām ir aktuāli, kā arī. Tas ir tikai, ka konkurence kļuva grūtāk.

Komentāri:

Es esmu Newbie un baudīt savu vietni un tās saturu. Paldies.


Vietņu parādīšanās ar milzīgu peļņuJautājums:

Ar pieaugums uzņēmumu tiešsaistes parādot milzīgu peļņu no ieguldījumiem, piemēram, 300%, 3000%, uc; kā var zināt patiesu tiešsaistes uzņēmumam ieguldīt bez jebkādiem sarežģījumiem.
Paldies.

Atbilde:

Hei Phillip Esmu rediģēts jūsu jautājums mazliet. Sākotnējā jautājumā esat runājuši par krāniem, kā investīciju objektiem. Krāni ir vietas, kas atdot nelielu daudzumu Bitcoins, tie nav investīciju objekti.
Ofir

Bez komentāriem


Mediju lodziņš, kurā tiek parādīts captcha, jau vairāk nekā divas nedēļas man neparādījās, ko es varu darīt?Jautājums:

Mediju kaste parādīšanai CAPTCHA nav redzams man vairāk nekā 2weeks tagad ko man darīt?

Atbilde:

Sveiki, lūdzu, skatiet visus jaucējkrāns jautājumus komentāru sadaļā jaucējkrāns lapā. Ja esat krāns īpašnieks atvērt atbalsta biļeti, izmantojot spraudni.

Bez komentāriem


Simetrijas kopfondsJautājums:

Liels paldies, lai radītu 99 Bitcoin vietu. Sniegtā informācija ir noderīga un viegli saprast. Uz šo piezīmi kāds ir jūsu viedoklis par simetrija kopfondu. Fonds cenšas dažādot savus ieguldījumus dažādās monētām. Paldies par tavu palīdzību.

Atbilde:

Hei Gregory,
Nu, manuprāt, tas ir kaut kāds varētu darīt paši nemaksājot fonda pārvaldnieku, lai to izdarītu viņiem. Es redzēju, ka Weiss ziņojumu no kāda Wall Street firma, kura nominālā cryptocurrencies saskaņā ar dažiem patiešām apšaubāmu metriku... Un vienīgais secinājums es varētu izdarīt bija tas, ka Wall Street nezina savu elkonis no caurumu zemē, kad runa ir par crypto. Simetrija var būt labāks par Weiss, bet es nebūtu bet par to. Iespējams, jums vajadzētu vienkārši darīt savu pētījumu, un turiet savas cryptos - tas ir drošāk jebkurā gadījumā kā jūs saglabāt ton naudas.

Bez komentāriem


Vērtība dolāros un vērtība jenāJautājums:

Tieši tagad, jūsu vietnē tiek rādīta $ vērtību un Yen vērtību viena Bitcoin, tad mans jautājums ir, kāpēc tik atšķirīgas vērtības, ja tā salīdzina normāli valūtas maiņas kursu starp $ un JPY? Citiem vārdiem, man ir jāmaksā apmēram $ 4000. Vienu Bitcoin. Pa labi? Bet, ja es ar Japānas jenās maksā, es tikai varu maksāt par ¥ 27.864. Par pašu vienu Bitcoin, ir tā, ka labi bijušais ??? ¥ 27.864. Tas taisni parasto valūtas maiņas būtu apmēram $ 255. Tas padara mani neizprot.

Paldies par laiku.
Best,

Yoshi.

Atbilde:

Hi Yoshiyuki,
mūsu vietne parāda cenu Bitcoin četrās dažādās valūtās: ASV dolāra, Ķīnas juaņās, eiro un Lielbritānijas sterliņu mārciņu. Šeit parādītā cenas ir tirgus cena uzskaitītas Cryptocompare barojas no dažādām apmaiņu, kas tirgojas šo valūtu pāri. Maiņas kurss par konkrētu apmaiņu var atšķirties no tā, un jums ir jāapsver citi faktori kā laika un nodevas, kā arī. Jūs varat lasīt par Bitcoin arbitrāžas iespējām šajā rakstā.

Bez komentāriem


Videoklips bija labsJautājums:

Es joprojām mēģina wrap galvu ap to. Tātad, kas pieder virsgrāmatu un kur mūsu papīra nauda iet uz? Arī puisis video, tu esi viena.

Atbilde:

Sveiki Chuck,
Tava papīra nauda iet pie tiem, kas pārdeva jums bitcoins, tas varētu būt apmaiņa vai fiziska persona, atkarībā no pirkuma metodi. Virsgrāmatā ir aparatūras maku, ko jūs tur... Ja tu domā, ka Bitcoin blockchain, kas dažkārt raksturo kā "valsts virsgrāmatā." Attiecībā uz pēdējo, visi cilvēki darbojas pilnā Bitcoin maku ir kopija virsgrāmatā.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Coinsource

Post Litecoin

Jauna Bitcoin pirkšanas vietne?

Post Litecoin

Bloku uzkrāšanās

Post Litecoin

Kā eksportēt privātās atslēgas?

Post Litecoin

Erc-20 saderīgs seifs Kanādā

Post Litecoin

Bitcoin iesācējs 1

Post Litecoin

Iestatījumi, lai iegūtu lielāku hash likmi saphire 680 nitro

Post Litecoin

Mana galva ir vērpšanas, vajadzīga palīdzība!

Post Litecoin

DAG veidošana

Post Litecoin

Kalnrūpniecība ar dzīvesveida galaktiku

Post Litecoin

Kalnrūpniecība pret pirkšanu

Post Litecoin

Raksts par on-line maciņiem