Thebillioncoin.info | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Thebillioncoin.info

Thebillioncoin.info

Jautājums:

Esmu nesen ieviesta, lai šo "kriptonauda", bet man joprojām bija skeptiski par tā dzīvotspēju. Vai jums ir kāda ideja, kā legit tā ir? Vai tas tiešām ir kriptonauda vai vienkārši Ponzi kā daži apgalvo? Vai jums padomu ieguldījumu tajā? Paldies jau iepriekš, jo es gaidu jūsu atbildi.

Atbilde:

Sveiki,
es esmu dzirdējis daudz par to un no ļoti ātri izskatu, tas nav kaut kas es varētu nodot savu naudu. Es nevaru teikt neko konkrētu, jo man negāja pārāk dziļi, bet tas, šķiet, ir vēl viens "hypecoin ka" nav nekas konkrēts aiz tā. Tikai mans divi centi, nelietojiet to kā jebkuru ieguldījumu konsultācijas.

Bez komentāriemThunderbit.io ir microhash atdzimisJautājums:

Microhash.net bija scam palaist līdz 20. Augustam, un tās izņemšana pārklājās ar thunderbit.io kas ir kopija. Nelietojiet ieguldīt. Tas ir tas pats.
Ja esat pazaudējis naudu, ziņot par to policijas / FIB. Neuzskatiet viņi zina. Ja jūs vēlaties Bitcoin kopienu, kas darbojas, lai jaunpienācējiem ziņot šāda veida scam policijai pretējā gadījumā tas būs tikai turpina piesārņot BTC kopienai.

Atbilde:

Hi Anne,
Paldies par dalīšanos informāciju par šiem objektiem. Ja jūs esat kādreiz šaubas ir vietne ir legit vai scam, es iesaku izmantot Bitcoin Scam Testtool zīmēt savu secinājumu.

Komentāri:

Thunderbit.io tās scam pie paša īpašnieka ar microhash.net būt cerrefull dont ieguldīt
ieteiktu pievienoties šeit http: //future.bitcoinmaker.xyzis legit tiešām maksā

ThunderBit ir pagājis.
Šodien ir 1. Diena

Esmu sācis ar https: //lunarbit.ltdit's tik labi, kā tas patiesībā


Laika starpības un 120 pretenzijas 24 stundu laikāJautājums:

Sveiki!
Es jau sasniedzis 120 pretenzijas vakar. Tas ir ierobežojums pār 24st labi? Tagad es gribu sākt apgalvojot atkal, bet es nezinu, laika differnece starp mums un nevar īsti pateikt, cikos man jāsāk no jauna. Es esmu no Filipīnām. Es ceru, ka tur ir piezīme vai sadaļa, kas var palīdzēt mums zināt, ja tas ir droši apgalvot atkal nākamajā dienā / pēc 24 stundām. Paldies un godbless.

Atbilde:

Hi Kaye,
No 120 prasību ierobežojums ir piemērojams, lai 24 stundu logs, tas nav saistīts ne ar vienu laika zonām.

Bez komentāriem


PadomiJautājums:

Mans jautājums ir 1, kas ir daži padomi sākumu Bitcoin lietotāju un 2, kā es varu zināt, kad pirkt, lai palielinātu peļņu Es esmu šobrīd, izmantojot Coinbase pirkt pārdot un turēt manu Bitcoin

Atbilde:

Hi Šons,
es teiktu, ka iespējami labākais Bitcoin gals ir iegūt aparatūras maku un veikt precīzu sēklu dublējumu un saglabāt ka ļoti droša. Tas ietaupīs jums no visiem iespējamiem zaudējumiem zādzību, ļaunprātīgas programmatūras, aprīkojuma kļūmes un tamlīdzīgi veidus.

Bez komentāriem


Lai Ofir Beigel, kur es varu nopirkt bitīna Izraēlā?Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 17. Decembrī, 2017. Gadā 10:38 am

Es esmu Izraēlas pilsonis un vēlas investēt Bitcoin un citās kriptogrāfisko valūtām. Es redzu, ka daži apmaiņa ierobežot tikai uz ASV iedzīvotājiem. Vai ir apmaiņa, kas neierobežo ne-ASV iedzīvotājam? Man ir arī Kanādas pilsonība ir tas, ka heps.
Jebkurš padoms?

Atbilde:

Hi Sharon,
Ofir

Bez komentāriem


Izmēģiniet kriptogrāfijas valūtu reāllaikāJautājums:

Vai ir funkcija Excel vai Google izklājlapās, kas būs izsekot kriptonauda cenas reālajā laikā? Man ir izklājlapas, kas savieno ar Yahoo Finance uzskaites manu akciju portfeli. Es gribētu to darīt ar manu portfeli valūtu Poloniex - vai kaut kā savienot ar datiem coinmarketcap izmanto.

Atbilde:

Sveiki Gary,
Jums ir jāizmanto apmaiņai API atslēgu un attīstīt kaut ko savu, jo šī funkcija pagaidām nav pastāv Poloniex tieši iegūt reālā laika datus Excel. Hereyou var finansēt dažus papildu resursi, par to, kā piemērot tīmekļa vaicājumu Excel avota reāllaika Bitcoin cenu dati. 

Bez komentāriem


Tirdzniecība ar kriptokoīnuJautājums:

Hi Ofir,
Nir

Atbilde:

Hi Nir, es jums iesakām sākt ar izlasot guideto Bitcoin tirdzniecību. Pirms lekt uz tirdzniecību Es iesaku jums darīt kādu pētījumu tirgū un varbūt sākt ar demo kontu, lai pārliecinātos, ka jūs tikai sākat riskē ar savu naudu, kad jūs pārliecināti ar savām zināšanām. 

Komentāri:

Hi Parveen, jūs varat pierakstīties uz mūsu Crash Course bez maksas un uzzināt par Bitcoin. Jūs varat reģistrēties šeit: https://99bitcoins.com/subscribe-to-newsletter/

Esmu lasījis, izmantojot jūsu mājas lapā tirdzniecības kriptonauda es gribu, kā es varu pievienoties un kā tā darbojas.

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Kalnrūpniecība ar dzīvesveida galaktiku

Post Litecoin

Hasheer.com ieguves vieta?

Post Litecoin

$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju

Post Litecoin

Problēma ar izmaksām un XAPO adresēm vietnē 99bitcoins.com

Post Litecoin

Mana galva ir vērpšanas, vajadzīga palīdzība!

Post Litecoin

Jautājums Steven Hay

Post Litecoin

Alt monēta

Post Litecoin

Aparatūras prasības

Post Litecoin

Kā vislabāk iegūt bitēnu

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi Indijā

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Ieguldījums kā augstskolas bērns