Darījumi starp blockchain kuponu un kredītkarti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Darījumi starp blockchain kuponu un kredītkarti

Darījumi starp blockchain kuponu un kredītkarti

Jautājums:

Kā es varu nodot manu Bitcoin uz manu kredītkarti, no mana blockchain maku?

Atbilde:

Hi Vinolia,
Lai pārvērstu par Bitcoins maku ar naudu, jums ir nepieciešams, lai nosūtītu viņiem vispirms uz exchangewhere varat tos pārdot. No apmaiņas jums būs iespēja sūtīt naudu uz savu bankas kontu, vai pašos gadījumos tieši karti, kas ir verificēti apmaiņā sistēmā.  

Bez komentāriemPārsūtīt BTC uz makuJautājums:

Es esmu par to, lai iegādātos savu pirmo BTC. Ja man ir maku ar Coinbase iegādei, es varu nodot viegli manu virsgrāmatu Nanos kad man ir tā? Es gribētu nopirkt tagad, nevis gaidīt, līdz jūnija beigām, kad virsgrāmata būs pieejama jauna. Pateicoties ~ Lieliska vieta.

Atbilde:

Hi Towhee,
Veiksmi!

Bez komentāriem


Pārsūtīt BTC maku uz makuJautājums:

Es esmu no Indijas. Tā kā neviens Indijas BTC maku uzņēmums atbalsta aparatūras maku Vai es joprojām varu nodot (izmantojot adresi), manu BTC no Indijas BTC maku uz citu starptautisko maku, kas atbalsta altcoin.

Atbilde:

Hi Brajesh, protams, jūs varat pārsūtīt Bitcoins no vienas maku uz otru. Jums vienkārši nepieciešams gan no Bitcoin adreses, tas nav svarīgi, ja viens no Indijas uzņēmumu un otrs ir no starptautiskas vienu. Ja Jūs šaubāties, kā to darīt, es jums iesakām sekot līdzi atbalsta komandu Maka pakalpojumu sniedzēja, tām vajadzētu būt iespējai, lai palīdzētu jums, kā izmantot šo funkciju. 

Bez komentāriem


Pārsūtīt no Exchange Web maka uz aukstā apmaksaJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 13. Oktobrī, 2017. Gadā 11:40 pm

Kā es varu izveidot saldētavu maku, lai pārsūtītu savus bitcoins no mana apmaiņas interneta maku?

Atbilde:

Hi Harvey, mēs esam sapulcējušies labākos Bitcoin maciņus par tirgū vienā rakstā, pāris no tām ir arī atsauksmes. Pārbaudiet tos un izvēlēties vienu, kas atbilst jūsu vajadzībām vislabāk. 

Komentāri:

Hi Harvey,

Vai mana atbilde vēlāk šo pavedienu atbildi uz savu jautājumu? Ļaujiet man zināt, kā tas notiek ar BitKey, ja jūs nolemjat izmantot... Tas ir nedaudz sarežģīti, bet ir piedāvāt vislabāko iespējamo drošību, turklāt aparatūras maku.

Man jau bija skatījuši šo rakstu. Tā stāsta man veidus maki.
Kā es varu iegūt paroles un maku adresi, lai es varētu nodot bitcoins no apmaiņas tīmekļa maku uz jauno maku. Es plānoju glabāt maku uz zibatmiņu glabājas bankas glabātuvē.


Pārskaitīt līdzekļus no mana bankas konta uz kuponuJautājums:

Vai es varu pārskaitīt līdzekļus no sava bankas konta uz maku

Atbilde:

Hi Claude,
ne tieši, nē. Jums būs nodot regulāri naudu apmaiņā vai personai, lai iegādātos Bitcoin no tiem. Pēc tam jūs saņemsiet šos bitcoins tieši jūsu Bitcoin maku vai, ja tas ir apmaiņas, manuāli izņemt tos no apmaiņas maku uz savu personīgo maku. Tas nav ieteicams atstāt savu bitcoins kādā apmaiņas maku, jo tas nozīmē, ka maiņa ir pilnīga kontrole pār tiem.

Bez komentāriem


Pārskaitījums uz bankas kontu bez personas identifikācijasJautājums:

Es gribētu nodot dažus no maniem līdzekļiem no mana Blockchain maku manā bankas kontā, un nevaru to darīt, izmantojot Blockchain. Es gribētu to darīt bez sniegt personisku informāciju vai identifikācija. Vai jūs varētu veikt ieteikumu?

Atbilde:

Hei Jenna, es domāju, ka tas, ko jūs lūdz, ir neiespējami, jo, ja jūs vēlaties, lai pārsūtītu savus līdzekļus, jums ir valsts, kur vēlaties tos nodot (ti, norādot savu vārdu, bankas numuru, utt.) Lielākā daļa cienījamu apmaiņa būs nepieciešams, lai jūs iesniegt sava veida identitātes pārbaudi, jo tie ir nepieciešams, lai paliktu atbilstošu Anti Money Veļas noteikumiem. Vienīgā apmaiņa, ka nevar prasīt, kas ir BTC-E, bet es neesmu pārliecināts.
 

Bez komentāriem


Pārskaitījums uz BinansuJautājums:

Sveiki, atvainojos par stulbu jautājumu.
Tiešās pārsūtīšanas Localbitcoins -> Binance vai Localbitcoins -> mana vietējā maka -> Binance?

Atbilde:

Hi Eugene,
Attiecībā uz drošību, es teiktu, ka viņi diezgan daudz ekvivalentu.

Bez komentāriem


Ceļojumu platformaJautājums:

Vai būtu iespējams ceļojumu platformu, lai izveidotu sistēmu, kurā cilvēki var nopelnīt bitcoins ko, piemēram, rakstot atsauksmes, un kā tas, kas strādā?

Atbilde:

Hi Joelle,
es domāju, tas ir iespējams, bet tas prasa dažas plaša kodēšana un integrāciju ar minētās ceļo platformu. Es jums iesakām konsultēties izstrādātājs ar faktisko specs sava projekta, lai iegūtu pilnīgu atbildi.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

$ 49 dolāru tīkla maksa par sūtīšanu 100 USD? Es kaut ko pazaudēju

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

Kazino, scam, bitstarz, krāpšana, nemaksā uzvarētājus

Post Litecoin

Bitcoin adrese

Post Litecoin

Saikne starp Exodus kaseti un Ledger Nano S

Post Litecoin

Vai varu nopirkt BTC bez mobilā telefona?

Post Litecoin

SCAM, lai saņemtu bankas informāciju, lai veiktu tirdzniecību citā valstī?

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Coinsource

Post Litecoin

Nevaru sūtīt naudu no info bloknota

Post Litecoin

Buying bitcoin uz coinbase no Indijas

Post Litecoin

Alt monēta