Seifs pret maiņu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Seifs pret maiņu

Seifs pret maiņu

Jautājums:

Laba diena. Paldies par video. Īsumā kāda ir atšķirība starp Bitcoin apmaiņu un maku. Vai jūsu Bitcoin arī aug maku, jums ir nepieciešams maku? kā es saprotu, no cilvēkiem, ja jūs izmantojat LUNO jūs noguldīt naudu no sava bankas savā kontā, un tad jūs pērkat Bitcoin, un tur tas iet uz augšu un uz leju, atkarībā no markets.Where tas maku nāk

Atbilde:

Hi Anton, 
Tas ir labs jautājums, kā jūs saglabāt savu Bitcoin par apmaiņu ar maku, kā arī. Atšķirība guļ dažāda veida kabatas. Apmaiņa tiek uzskatīti par karstu maki, kas nozīmē, ka jūsu monētas ir tiešsaistē, bet ir auksti maka iespējas bezsaistes risinājumiem. Taču abos gadījumos jums uzglabāt bitcoins, kuras vērtība mainās no laika uz laiku, kā uz tirgus pieprasījumu un piedāvājumu. Jūs varatSeifs ar bezceļu darījumiemJautājums:

Sveiki, tā ir bijis, bet es lasīt savu vietu, un tikai šajās dienās im meklē kaut ko nevaru atrast vēl, es gribēju jautāt jums par mainītājiem ar no blockchain darījumu, cik es zinu, Coinbase ir šāda veida darījumiem starp to pašu maki, Nez, ja theres kāds cits maku sniedzējs dara to pašu?
Vai jūs zināt kādu maku, kas ļauj nosūtīt nelielu daudzumu satoshis caur tiem no blockchain darījumiem starp tiem pašiem lietotājiem seifa pakalpojumu?

Atbilde:

Hei Ana nice to meet you :)
Es domāju, ka ir daži maks līdzīgi Blockchain.info kas ļaus jums nosūtīt mazāk 10.000 Satoshis, bet ar šodienas maksas tas būs diezgan dārgi.

Bez komentāriem


Seifs ar atkārtotu maksājumuJautājums:

Vai jūs zināt, ja maks pastāv, kas var automātiski nosūtīt fiksētu USD summu par Bitcoin adresi automātiski katru dienu? piemēram Nosūtīt USD 5,00 pie 8am katru dienu īpašu Bitcoin address.I izmantoju Coinbase paveikt to, bet kalnraču maksa ir pārāk augsta, lai būtu reāli izmantojami par nelielām summām, un es nevaru mainīt maksu. Man nevajag ātru darījuma apstiprinājumu, lai minimālā maksa būtu perfekta.
Paldies

Atbilde:

Hey Francois,
 

Bez komentāriem


MakiJautājums:

Sveiki, Offir kungs.
Un tik labi, kā, pārskatot Coinmama bija pārskatīt citu uz tā ir pagrūti.

Atbilde:

Hi Oluseun, 
Ir pāris dažāda veida walletson tirgus un papīra portfeļi tiek uzskatīti par ļoti drošs risinājums, ja jūs to pat droši. Es ieteiktu lasot šos rakstus, jo tie var būt izdevīga jums.

Bez komentāriem


Maki un apmaiņasJautājums:

Sveiki,

Es esmu jauns lietotājs. Skatoties pēc pirkšanas ETH un tagad Iv'e ieguva nedaudz jautājumu.
Vai es varu turēt naudu uz valūtas vietā (bet ne iekšā "maku)?

Būtībā es domāju sākt ar apmaiņai nelielu summu, un redzēt, kā tas notiek. Nākotnē es plānoju Wallet konts, bet tikai sākumā

Liels paldies
Oren.T

Atbilde:

Sveiki Oren,
Jūs varat iegādāties Ethereum neizmantojot maku, vienkārši iegādājoties tieši exchangeand uzglabāšanu to tur. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka nav droši turēt savus monētas par apmaiņā pret ilgāku laika periodu. Jūs varat


Seifa pārskatsJautājums:

Sveiki, paldies par visu iepriekšējo maki "vērtējumus. Nesen daži no Bitcoin maki ir paziņojusi, ka viņiem jāpārtrauc pakalpojums debetkaršu lietotājiem, kas dzīvo ārpus Eiropas teritorijas. Vai jūs gatavojas veikt jebkuru jaunu pārskatu par userd ārpus Eiropas? Šķiet, ka visi uzņēmumi, sagatavojot jebkuru alternatīvu, bet nav nekādas svaiga informācija par to. Thnak jums iepriekš.

Atbilde:

Hi Irina,
Paldies par pieminot šo svarīgo informāciju. Šķiet, ka šādi Bitcoin debetkartes vairs nedarbosies lielākajā daļā valstu ārpus SEPA zonas: BTCC, Bitwala, Xapo un Shakepay. Raksts ir noteikti jāatjaunina, lai iekļautu šo svarīgo informāciju. Esmu informēja vietnes īpašnieks šo jautājumu, un mēs izskatīsim šo problēmu.

Bez komentāriem


MakiJautājums:

Es esmu pērk vairākas cryptocurrencies katru nedēļu ar nolūku vienkārši turot viņus - varbūt jau daudzus gadus. Man nav nodomu tos izmantot par pirkumiem, nosūtot tos jebkur, vai tirdzniecību, un tāpēc man ir nepieciešams drošu autostāvvietu par tām, kas nodrošina drošību un privātumu. Par valūtas Esmu ieinteresēts šajā laikā ir Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple un Golem.
Ceru, ka jūs varat palīdzēt

Al

Atbilde:

Hi Al, 
mums ir articleabout labākos Bitcoin maciņus tirgū, pāris no šiem kabatas, piemēram Ledgerand Trezoralso atbalsta minētos altcoins kā labi. Jūs varat pārbaudīt mūsu pārskatus par tiem pārāk.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bezmaksas Bitcoins?

Post Litecoin

Wallet.dat faila pārvietošana uz citu datoru un Electrum kuponu

Post Litecoin

Vai tas ir ieguldījums kā izkrāpšana?

Post Litecoin

Drošības līmenis, pasūtot aparatūru no Bitmain tīmekļa vietnes

Post Litecoin

Kā droši uzglabāt altīnus?

Post Litecoin

Bitcoin ieguves

Post Litecoin

Ripple un Stratis nākotne

Post Litecoin

Bitcoin kalkulators - skaitļošana ilgāk (>1 mēnesis)

Post Litecoin

Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ?????

Post Litecoin

Atbalstīt?

Post Litecoin

REDRIDER2255

Post Litecoin

Saikne starp Exodus kaseti un Ledger Nano S