Kas ir Bitcoin un kāpēc ir iesaistītas bankas un tiesībaizsardzības iestādes? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin un kāpēc ir iesaistītas bankas un tiesībaizsardzības iestādes?

Kas ir Bitcoin un kāpēc ir iesaistītas bankas un tiesībaizsardzības iestādes?

Jautājums:

Vai jūs, lūdzu, paskaidrojiet man vienkārši un angļu valodā, kā to, kas Bitcoin un kāpēc bankām un tiesībaizsardzības iestādes būtu bažas par to? Paldies.

Atbilde:

Lieliska jautājums Džeiks,
es domāju, tie ir daudz iemeslu, ka tie var būt bažas par to, bet šeit ir daži varu iedomāties:

  1. Bitcoin dažreiz izmanto nelikumīgiem mērķiem (tāpat kā jebkura cita veida naudas), un tā vietā, lai risināt faktisko problēmu (piegādātājiem) viņi cenšas risināt maksājuma veidu. Tas ir būtībā tāda pati kā sakot "cilvēki izmanto dolārs rēķinus nopirkt narkotikas, tāpēc pieņemsim aizliegt dolāru rēķinus".
  2. Bitcoin būtībā neizpildāmu, kas nozīmē, neviens to kontrolē - un tas biedē daudz iestādēm. Pēc manām domām tas biedē tos ne vienmēr ir par tiesībām iemeslu dēļ. Tas, kā es to redzu viņi ir galvenokārt saistīta zaudēt savu spēku un varu. Lūk tiešām lieliska talkby Andreas Antonopoulos skaidrojot šo jautājumu mazliet dziļāk. 

Protams, ja jūs lūgt viņiem tie būs iespējams teikt, ka tas ir valūta, ko izvarotāju, narkotiku tirgotājiem un noziedzniekiem izmantots. Tas būtībā prasība, kas nāk pret jebkuru jaunu graujošo tehnoloģiju (tas ir tas, ko arī tika teikts par internetu, kas ir agrīnā dienās).

Komentāri:

Es domāju, ka bankas būs bažas, jo:
2. Fiat valūta ir to maiņa uz Bitcoin, kas liek viņiem zaudēt naudu par maksu

Tiesībaizsardzības būtu bažas sakarā ar:
2. Nepiemērojamu valūta - grūti kontrolēt / stop cilvēkus no to izmanto

Ceru, ka tas palīdzēja mazliet

Sveiki Ofir,

Kādi ir svarīgākie jautājumi, kas Bitcoin kas izraisa bankām? Papildus ir ļoti grūti regulēt un kontrolēt? Jebkuras 4 līdz 6 iemesli vienkāršā vienkāršā angļu valodā, būtu lieliski.

Es cenšos, lai tas kopā ar Powerpoint prezentācijas slaidu, kas saglabātu lietas vienkārši un viegli saprast katru dienu angļu.

Šobrīd es tur punktus vispār, lai izskaidrotu, kāpēc ir saistīti gan bankas, gan tiesībsargājošās iestādes, bet es neesmu pārliecināts, ka, ja ir pietiekami daudz lielas svarīgi punkti, ka man vajadzētu padarīt par 2 atsevišķām slaidi vietā:

EG gada 1. Slaidu, norādot galvenos punktus, par to, kāpēc bankas bažas, un pēc tam uz citu slaidu, norādot punktus, kāpēc tiesībsargājošās iestādes ir bažas.

Šobrīd man ir tā gada 1. Slaidā kā šis, ar 3 galvenajiem punktiem, un es vienmēr cenšos turēt 6 aizzīmēm Maksimālais:

Kāpēc bankas un tiesībsargājošās iestādes attiecīgā?

-Bitcoin ir grūti vai neiespējami regulēt
-Bitcoin var traucēt vērtību reālu naudu

Jebkura papildu padoms ir daudz appreciated. Es nebiju pārliecināts, vai būs pietiekami daudz derīgu galvenie punkti, kas padara vai nu kategorijā (bankas, tiesībaizsardzības); vairāk nekā 6 punktus nu kategorijai, ja nav es gribētu saglabāt to visu uz viena slaida.

Es redzēju dažus rakstus, kad es googled kāpēc attiecīgās bankas par Bitcoin? Bet tie nav sakārtota un saprotama, izmantojot aizzīmju punktiem, lai skaidri iezīmētu patīk, kā jums bija izskaidrot to skaidri man vienkāršā angļu valodā.

Piemēram, šo vienu, piemēram: "Kāpēc ir baņķieri baidās no Bitcoin ietekmes Easy, tas novedīs pie ripples visā finanšu sektorā, tas radīs jaunus uzvarētājus un zaudētājus, un tas, iespējams, decentralizēt banku pakalpojumus un izveidot mikro tirgu tādā mērā? nav redzējis kopš avansa bartera ekonomikas un tirgus ekonomiku kopā. Faktiski, tas ir tas, ko internets ir vērtības, kas ir visu par, dzēšot atšķirību starp preču maiņa, naudu un pakalpojumu apmaiņu jebkurā tirgū. Pēc tam, kad katrs potenciālais labs ir finansiāli tirgojamas un sapakots ekvivalents, par "Bitcoin", ja jūs, tirdzniecība būs eksplodēt neskaitāmas virzienos neiespējami prognozēt pašreizējo algoritmi. Starpnieki būs nāk un iet, un beigu punkti apmaiņas mezglu kļūs svarīgāka. Daudziem baņķieri, tas ir biedējošu domu. Lai visiem pārējiem tas ir iespējams, diezgan atbrīvojoša. " no šejienes: http://fortune.com/2014/11/20/why-banks-fear-bitcoin/

Kā jūs varat redzēt, ka izskaidrojums ir ļoti izplūdis, un ne katru dienu vienkāršā angļu. Bet no tā, ko es saprotu no tā, ka tas traucē vērtību reālu naudu reālajā pasaulē.

Vēl viens ir mazliet labāks šeit: http://www.coindesk.com/real-reason-banks-dont-like-bitcoin/

Paldies Es patiešām novērtējam jūsu palīdzību.

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Kalnrūpniecība Monero?

Post Litecoin

Vaicājums par MoonBitcoin

Post Litecoin

Vai tas ir ieguldījums kā izkrāpšana?

Post Litecoin

Vai es varu pamanīt jebkuru monētu, izmantojot savu klēpjdatoru no Multipool vai jebkuras citas vietas

Post Litecoin

Hasheer.com ieguves vieta?

Post Litecoin

Mana galva ir vērpšanas, vajadzīga palīdzība!

Post Litecoin

Vai es varu izmantot savu mājas datoru, lai izkļūtu, neradot nekādas problēmas ar manu OS vai citām programmām

Post Litecoin

Mine un Maka atgūšana

Post Litecoin

Raksts par on-line maciņiem

Post Litecoin

Mana privātā atslēga no Coinbase

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats

Post Litecoin

Šveices banka tavā kabatā