Kura ir labākā sākuma miner? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kura ir labākā sākuma miner?

Kura ir labākā sākuma miner?

Jautājums:

Es meklēju, lai to izmēģinātu. Kāds ir labākais kalnracis aptuveni 200 $? Jebkurš iesācējs padomus?

Atbilde:

Hei Ryan,
es neesmu pārliecināts, ka jūs atradīsiet jebkuru cienīgu kalnraču ar šo cenu diapazonā. Parasti lētākais kalnracis, kas ir nedaudz attiecīgās izmaksas ap 600 $ atkarībā no tā, kas jūs to iegādāties no. Iesaku apmeklēt mūsu Bitcoin ieguves hardwarepage, lai uzzinātu, kādi ir dzīvotspējīgas iespējas, un tad redzēt, ja kāds no tiem atbilst jūsu budžetu.

Bez komentāriemKāds ir darījums ar Dash?Jautājums:

Sveiki Es esmu apsver nokļūst Dashcoin ieguves. Es esmu jau ieguves BTC un LTC, un pievienojot papildu Kalnraču nu monētu, ir tikai pārāk dārga / grūti atrast.
Paldies!

Atbilde:

Pēdējo reizi atjaunināts 24. Novembrī, 2017. Gadā 06:20 am

Hei Bruce,
lai atbildētu uz jūsu jautājumu, es uzrakstīju rakstu par Bitmain s D3 Dash Miner. Jūs varat atrast šeit:

Antminer D3 apskats - Dash ASIC X11 Miner


Attiecībā uz baseiniem, es gribētu ieteikt, izmantojot jebkuru no tiem pieminēta Dash oficiālajā mājas lapā - tie ir pilnīgi legit:

Pēc nekad iegūst Dash, es nevaru dot jums vairāk padomus, bet es ceru, ka šīs saites palīdzēs jums out.

Bez komentāriem


Kāda ir hype?Jautājums:

Ja jums ir mazas frakcijas ar Bitcoin, kā jūs varat iegādāties preces? Ja jums nav paveicies pietiekami, lai uzzinātu par Bitcoin 08, vai tad, kad zelta drudzis hit, kā tas var būt labāk sabiedrībai? Kā jūs varat veikt šos mazos frakcijas ar Bitcoin darbu jums? Ir cilvēki, kas vēlas iegādāties savu mazo frakcijas bitcoins? Man ir daži progr, kas maksā mani / man mazas frakcijas, viens ir izmaksājusi jau, bet ir mērķis strādāt pie 1. Visa Bitcoin? Es tikko uzzināju par bitcoins apmēram pirms trim dienām. Tad es saņēmu drudzi. Kā jūs strādājat ar rotatoru? Paldies jau iepriekš, ka veltījāt laiku, lai izlasītu caur maniem jautājumiem un atbildēm.

Atbilde:

Pēdējo reizi atjaunināts 15. Oktobrī, 2017. Gadā 10:01 am

Sveiki Angela, mums ir pagesummarizing uzņēmumus, kas pieņem Bitcoin par samaksu. Tas ir atkarīgs no produkta, kuru vēlaties iegādāties, jums var būt iespēja pavadīt tikai nelielu daudzumu monētu, kā arī. Jūs varat arī pārdot savus monētas biržās, tie pieņem darījumus pat nelielu summu Satoshis. Regaring uz Bitcoin rotators, es jums iesakām izlasīt šo articleabout pelnīt naudu ar armatūras, tas var būt noderīga jums.  

Bez komentāriem


Kad sadalīt BTC no BTG manā seifā?Jautājums:

Sveiki, es piedalījās Bcash sadalījumā manā electrum maku ar instrukcijām publicēta 99bitcoins un tā strādāja lieliski. Tagad mana izpratne ir tāda, ka Bgold sadalījums ir noticis, bet monētas nav izplatīti. Es parasti nebūtu prātā gaidīt, bet tur ir cita dakšas tuvojas (S2X), un šķiet, piemēram, kas varētu sarežģīt lietas, jo es gribu sadalīt no turienes pārāk, un tur ir viss, šī lieta ar replay aizsardzību. Tātad, tas ir iespējams sadalīt Bgold no BTC manā electrum makā tāda pati kā agrāk? Vai man jāgaida, kamēr monētas tiek izplatītas? Kā es zinu, kad tas ir? Un ko tad, ja tas nenotiek tikai pēc nākamā dakšiņu? Man ir diezgan pamatzināšanas replay aizsardzību, bet man šķiet, piemēram, nebūs veids, kā droši atgūt visu iespējamo brīvi izplatīts Bgold un S2X.

Atbilde:

Hey ELES,
 

EMUĀRS


Līdz to galvenais tīkls ir uz augšu, tas nebūs iespējams sadalīt Bgold no Bitcoin. Pašreizējā situācija ir patiešām ļoti mulsinoši, tāpēc iesaku sēžot saspringts līdz lietas saņemt strādāja ārā. Tas vienkārši nav vērts riskēt ar savu reālo bitcoins, risinot šos bezatbildīgu dakšas, manuprāt.

Bez komentāriem


Kad bitcoin ieguves apstājas?Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 25. Augustā, 2016 at 11:55 pm

Kas notiks, kad visi Bitcoin ir jāizrok? Kā Bitcoin turpināt?

Atbilde:

Bitcoin ieguves nekad apstāties kā procesu, kā tas ir nepieciešams, lai turpinātu funkciju Bitcoin. Taču visi 21 miljoni Bitcoins tiks jāizrok ap gadu 2140. 
avota

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Trezor maka - MyEtherWallet

Post Litecoin

Jautājums - lielā caurumā tukšajā neaizpildīta lielajā attēlā. Vai arī liela jautājuma zīme nesadalās idejā, kas pirms tam nav izskaidrota, un tāpēc tā nekad nav izprasta

Post Litecoin

Seifs pret maiņu

Post Litecoin

Kā droši uzglabāt altīnus?

Post Litecoin

Kā sūtīt monētas klēpjdatorā, kad monētas atrodas klēpjdatorā, kas tos neatbalsta?

Post Litecoin

Kā raktuvju bitcoīns, veidi ieguves bitcoin un arī kas ieguves programmatūra ir labākais ?????

Post Litecoin

Kā darbojas ieguves ieguvumi?

Post Litecoin

Iespējamais ieņēmums šķiet pārāk mazs

Post Litecoin

CrowdWiz ICO

Post Litecoin

Bitcoin seifs 3

Post Litecoin

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Post Litecoin

Coinsource