Kuru kriptotu apmaiņu izmantot | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kuru kriptotu apmaiņu izmantot

Kuru kriptotu apmaiņu izmantot

Jautājums:

Hi Steven,
Paldies,

Atbilde:

Hi Rohit,
Citas vietnes es gribētu izmantot, ir Poloniex.com. Esmu bijis, izmantojot tos visilgāk. Man nepatīk viņu minimālas abstinences robežas, bet, izņemot, ka man nekad nav bijis problēmu ar viņiem. HitBTC.com iespējams, ir labākais multi-alt apmaiņas Esmu izmantojis līdz šim, man nebija nekādas problēmas ar viņiem vispār.

Bez komentāriemKas ir jums labākā CPA platforma, kas maksā tikai filiālēm ar Bitcoin?Jautājums:

Kura ir jūsu labākais CPA platforma, kas maksā tikai uz filiālēm ar Bitcoins?

Atbilde:

Hey Roberts.
Ceru, ka tas palīdzēja.

Bez komentāriem


Kura RX karti ETH ieguves nolūkos?Jautājums:

Sveiki visiem, es esmu redzējis, ka ieguve kļūst aizvien populārāka, un es domāju, ka man varbūt vajadzētu lēkt uz vilcienu. Tāpēc es esmu jau ieguvuši 550W barošanas no vecāku būvēt, es varu saņemt Asus P7P550 PRO mātesplati un i5 760 gan izmanto aptuveni 100 $, un es esmu gonna veidot lietai sevi. Tātad pirmais jautājums: Vai jums ir kādas idejas par labāku būvēt ethereum ieguvei? Un otrs jautājums: Kura RX gpu ir labākais ar būvēt un ethereum kalnrūpniecības? Es esmu spējīgs iegūt RX 470, RX 480, RX 570 un RX 580 visu gan 4 GB un 8 GB. Bet arī kas BRAND jūs ieteiktu, būtu labākais ieguvei, jo es esmu galvu, ka safīra RX 470 atsauce dizains ir labākais, bet tas ir diezgan daudz, tikai karte, kas ir pārdoti, kur es dzīvoju. Vai tas ir pat vērts ieguves tikai ar vienu GPU? Kura GPU izmanto vismazāko elictricity? Un pēdējo jautājumu: Vai jūs domājat, ka 14 gadus vecs, kas ir tikai veidot spēlētāja ietērps spētu veidot kalnraču ietērps līdzīgs šim?
Tātad, paldies un ir jauka diena;)

Atbilde:

Hi Andreas,
Par saviem turpmākajiem jautājumiem, mēs esam sacerējuši articleabout kā sākt ar Ethereum kalnrūpniecības, RX 480 varētu būt laba izvēle GPU. Mums nav pārāk liela pieredze par tehnisko pusi kalnrūpniecības, es jums iesakām atvērt tēmu par Ethereum forumā, kur vairāk pieredzējuši kalnrači varēs konsultēt jūs par mātesplatē un CPU. 

Bez komentāriem


Balts papīrsJautājums:

Sveiki, kā var baltā grāmata tiks uzsākta jūsu mājas lapā?

Atbilde:

Sveiki Lily,
Mums nav darīt PR vai sponsorētās ziņas 99Bitcoins. Ja vēlaties izmantot mūsu reklamēšanas iespējām, lūdzu, pārbaudiet mūsu Reklāma Pagefor detaļas.

Bez komentāriem


Kas kontrolē Bitcoin?Jautājums:

Kas izlemj, ir sadalīt vai dakšiņu. Kā tās dota vara? Kas ļauj kādam ir tiesības piekļūt kritisko sistēmas, lai tās varētu kļūdīties un skrūvējamu augšu Ethereum?

Atbilde:

Hi Roger,
Jebkura atvērtā koda programmatūru var smagi šķelts jebkurā laikā; viss, kas ir nepieciešams, ir, lai kāds, lai kopētu projekta kodu, tad mainīt to tādā veidā, kas ir pretrunā ar sākotnējo kārtulu kopas. Nav viens un nekas, lai to apturētu, izņemot to, ka lielākajā daļā gadījumu tas ir vienkārši nav vērts. Jūs varētu, piemēram, cietā dakša Bitcoin ir 100 MEG bloki bet kurš varētu palaist to, nevis regulāri Bitcoin, kas visi pārējie darbojas? Gandrīz neviens, tāpēc tas ir tikai nav vērts savu laiku, vai pūles.

Bez komentāriem


Kas izveidoja BitcoinJautājums:

  1. Vai es zinu, kas izveidots Bitcoin?
  2. Un, ja monēta ir izveidots ar kādu unknownpersonwhom mums nav nevaram to ļaunprātīgi izmantot tās kā tagad tas kļūst internationalcurrency

Atbilde:

  1. Nē. Vienīgā atbilde jūs saņemsiet, ir "Satoshi Nakomoto", un tas ir viltus nosaukumu.
  2. Jā, tas varētu būt. Satoshi visticamāk būs pasaulē pirmais dolāru trillionaire. Ja viņš / viņa / viņi nolemj pārdot monētas tie mīnētas agri Bitcoin pastāvēšanas, sekas būtu lieli..., lai neteiktu vairāk. Tomēr, tas nav padarīt daudz lietderīgāk, Satoshi izmantot savas monētas tādā veidā, kas iznīcina vērtību savas monētas, ja tas ir jēga...

Bez komentāriem


Kam ir visvairāk bitēnu?Jautājums:

Vai ir kāds veids, kā uzzināt, kas cilvēkiem pieder visvairāk Bitcoins visā pasaulē?

Atbilde:

Pēdējo reizi atjaunināts 24. Novembrī, 2017. Gadā 06:20 am

Hey RJ, nav teikts, kas tieši ir bagātākie cilvēki Bitcoin bet kopš Bitcoin adreses ir publiski jūs varat pateikt, kādas adreses turēt visvairāk Bitcoins.
Ofir

Komentāri:

Scammer ??? Hacker ??? Ransomware ???

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Bitcoin skaidrā nauda

Post Litecoin

Bitcoin noteikumi

Post Litecoin

Dakšas pretenzija

Post Litecoin

Kā darbojas ieguves ieguvumi?

Post Litecoin

Vai es varu nomainīt citu valūtu ar antminer s9?

Post Litecoin

Iztērējat bittoņu no aukstā maketa, nezaudējot atlikušo daļu

Post Litecoin

Valdības ieiet

Post Litecoin

Drošākā apmaiņa, lai nopirktu bitcoīnu

Post Litecoin

Par Gigahashbit

Post Litecoin

Seifa informācija

Post Litecoin

Electroneum

Post Litecoin

Paytrading.org