Kas izgudroja izveidojušos bitēnu un kurš to kontrolē? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas izgudroja izveidojušos bitēnu un kurš to kontrolē?

Kas izgudroja izveidojušos bitēnu un kurš to kontrolē?

Jautājums:

Es gribu zināt, kas dibināta Bitcoin

Atbilde:

Hey Nick,
tas ir arī iespējams, ka Satoshi ir ne tikai viens cilvēks, bet cilvēku grupu. Plašāku informāciju skatiet šo rakstu.

Bez komentāriemKāpēc BitCoins ir tik populāri Deep web?Jautājums:

Sveiki!

Es nekad ienāca Deep Web (jo es nevēlos, lai apskatītu sliktākā daļa cilvēces), bet es esmu redzējis daudz labdarības sīkumi, pamatojoties uz blockchain un cryptocurrencies.

Tātad, redzams, ka daudzi no darījumu publiski glabāti, kā tas varēja notikt? Kāpēc bitcoins ir saskārušies ar sliktu tirgu Deep tīmeklī?

Pateicos jau iepriekš :)

Atbilde:

Hei Giorgio,
iemesls Bitcoin ir ieguvusi tik lielu popularitāti tumšā tīmeklī ir, jo tā pseidonīma naturewhich padara darījumus grūti izsekot atpakaļ uz to īpašnieks. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi noziedznieki izvēlas šo formu valūtā. Protams, anonimitāte ir ne tikai iezīme Bitcoin, kas ir iemesls, kāpēc daudzi legit lietotājiem ir pieņēmusi to kā labi.

Komentāri:

Esmu dzirdējis par Monero gan es nedarīju pilnīgi urbt leju vēl. Es domāju, ka Bitcoin ir 7 gadu sasniegumus, kas Monero būs nepieciešams, lai pārspēt, un ka "nav viegli. Ir bijuši tik daudz hypes par dažādu altcoins, kas pēdējos gados, ka man nav jāmaksā uzmanību, ka ir daudz, kad jauns monētas arrises līdz tas iegūst nozīmīgu tirgus vāciņu.
Tāpēc, kamēr Monero var būt konkurents brīdī tas nav vienā līgā.

Sapratu. Un jūs domājat, ka tas pārtrauks tagad, Monero nāk tirgū?

Monero ir Anonymus, un jūs nevarat izsekot darījumiem. Tas jau ir izmantots narkotiku nosūtīšanas un tā tālāk (labi, tas nav pārsteigums mani vispār).

Let me know!


Kāpēc man jāgaida tik ilgi, lai atkal nopirktos no CoinbaseJautājums:

Ofir,
Vai jūs atbildētu uz jautājumu par mani? Es domāju, ka ir jābūt kaut ko nepareizi... Es esmu mēģina iegādāties Bitcoin caur Coinbase bet pēc katra mazā iegādes (piemēram, 1 Bitcoin) piespiež mani jāgaida dienas un dienas, pirms tie ļauj man pirkt no jauna, lai gan man ir nauda manā bankas kontā. Es jūtu, ka ņems mani uz visiem laikiem, lai saņemtu ieguldīta. Ko es varu darīt, lai nopirktu vairāk nekā vienu Bitcoin laikā?

Atbilde:

Hi Doug,
nav pārliecināts, kāpēc jums ir jāgaida tik ilgi starp pirkumiem, varētu vērts lūdzot Coinbase atbalsta komandu, kā arī tad, ja tas ir iekšējais noteikums. Tomēr ir pāris citu Bitcoin apmaiņu tirgū, mums ir pantā, kas uzskaitīti populārāko viens ar diezgan maz atsauksmes, kā arī.

Bez komentāriem


Kāpēc Qoinpro Bal Lapa datēta ar OCT 2017, MISSING monētas?Jautājums:

Pieteicies Acct pie Qoinpro.com un monētas šķiet, ka trūkst un Atjaunots Datums rāda oktobris 2017 kāds zina, kāpēc?
Jau tweeted lai @qoinpro nekādu atbildi vēl.

Atbilde:

Hi tur,
Godīgi sakot, es esmu divas prātos. Ko es teikšu, ka, ja jūs saņemsiet monētas atpakaļ, jums vajadzētu turēt tos personisko maku nākotnē. Webwallets notoriously slikti zog monētas, un tas viens, šķiet sketchier nekā lielākajā daļā... Good luck.

Bez komentāriem


Kāpēc mana adrese tika dzēsta?Jautājums:

Kāpēc mana adrese tika izdzēsts?

Atbilde:

Hi Evgeny,
Vai jūs, lūdzu, sniedziet mazliet vairāk informācijas, ko jūs domājāt savu adresi tika izdzēsts? Kas tas ir saistīts ar? Jūs varat nosūtīt mums vairāk informācijas, izmantojot kontaktinformāciju Formas labi un mums būs apskatīt šo jautājumu.

Bez komentāriem


Kāpēc maksāt BPT monētu bāzes cenas?Jautājums:

Jautājums par Eliots:

1. Ņemot vērā ievērojami zemākas izmaksas par iegādes BTC par GDAX (0,25% vai mazāk) pret bankas pārskaitījumu pēc Coinbase (1,49%), ar būtībā bez papildu piepūles, izņemot piesakoties ar Coinbase akreditācijas uz GDAX vietas un izpildot vienkāršus pārvedumus, kāpēc nevarētu tā ir vēlamā metode pat Newbie? Iegādātās monētas varētu pat uzreiz nodot atpakaļ Coinbase ja viens izvēlas.

2. Vai ir kāda papildu drošības turēšanu BTC pie Coinbase? Ja tiesības uz BCH janvāris būtu BCH joprojām uzkrāj manu Coinbase saimniecībām, ja es pārcēlos viņiem GDAX pastāvīgi izmantot par labāku cenu? Paldies!

Atbilde:

Hi Robert,
 

  1. Nu, izmantojot GDAX apmaiņa ir vairāk biedējoša newbies. Ir cenu diagrammas, pasūtījumu veidi, pasūtījums grāmata - daudz vairāk informācijas ekrānā apstrādāt. Par Newbie, kurš nekad nav izmantots tirdzniecības platformu pirms un visticamāk nenoteikta, un varbūt pat nervu par pērkot savu pirmo bitcoins, tas ir tikai daudz vieglāk tos izmantot vienkāršu Coinbase interfeisu. Kā jūs sakāt, tas ir dārgāks, ka veids, bet es domāju, vienkāršība ir tās izmaksas. Nekas Bitcoin ir ļoti vienkāršs, lai tā aizņem daudz darba, lai padarītu lietas viegli un tik saprotams, kā iespējams, es domāju Coinbase ir paveikuši labu darbu tur.
  2. Nē, mēs neiesakām, ka cilvēki arvien saglabā monētas biržās, ja viņi var izvairīties no tā. Ja jūsu Bitcoin bija klāt jūsu Coinbase kontā aptuveni gada 1. Augusta, kad Bcash dakša noticis, tad viņi būs jums pārskaitīti 2018 sākumā (ja vien Coinbase mainīt savus noteiktos plānus). Tātad, nav problēmu pārvietojot savus līdzekļus, lai GDAX aktīvu tirdzniecību vai lai izmantotu par labāku cenu. Ja jums nav plānu, lai regulāri tirdzniecībai, tad es teiktu, ka gribētu būt daudz drošāk, lai pārvietotu savu monētas aparatūras makā.

Bez komentāriem

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Kas ir Bitcoin un kāpēc ir iesaistītas bankas un tiesībaizsardzības iestādes?

Post Litecoin

Valdības ieiet

Post Litecoin

Kura ir labākā sākuma miner?

Post Litecoin

Es ieguldīju 3D monētas

Post Litecoin

Vaicājums par MoonBitcoin

Post Litecoin

Mine un Maka atgūšana

Post Litecoin

Iztērējat bittoņu no aukstā maketa, nezaudējot atlikušo daļu

Post Litecoin

Stucked darījums

Post Litecoin

Ieguldījums kā augstskolas bērns

Post Litecoin

Vai mēs varam nopirkt bitkoīnus no jums

Post Litecoin

Lūdzu, palīdziet man, pirms šis iebiedējošais iznīd

Post Litecoin

Kā es varu pārbaudīt bankas vadu uz coinbase?