Kāpēc es gribētu izmantot BitcoinCore | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc es gribētu izmantot BitcoinCore

Kāpēc es gribētu izmantot BitcoinCore

Jautājums:

Kāpēc es gribētu izmantot BitcoinCore, redzot, kā tas notiek uz visiem laikiem sinhronizēt, un, šķiet, ir ļoti pamata interfeiss? Vai ir kāds reāls vērtība, par to, ka es nezinu par to, ņemot vērā, ka tas, šķiet, ir oficiālā app ar bitcointalk forums izmanto

Atbilde:

Hei Roberts, liels jautājums. Ja jūs vienkārši vēlas izmantot Bitcoin, cik ātri vien iespējams, tur nav iemesla, lai lejupielādētu Bitcoin kodols. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai atbalstītu Bitcoin tīkla pati, ja jūs vadāt Bitcoin kodols jūs būtībā aktivizējot citu mezglu sistēmā. Tas nozīmē, ka jūs tagad aktīvi palīdz apstiprināt darījumus, kad esat tiešsaistē. Šeit ir pilns skaidrojums par Bitcoin mezgliem.
Tomēr, ja jūs tikko sākusies, - nav nepieciešams, lai lejupielādētu BitcoinCore. Izmantojot Greenaddress, Blockchain.info, Coinbase vai kādu citu ieteicamo walletsis pilnīgi naudas sodu.

Bez komentāriemVai Bitcoin Cash nomainīs BTC?Jautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts 12 novembris, 2017. Gadā 09:41 pm

Vai Bitcoin naudas aizstās BTC?

Atbilde:

Hi Arthur,
Monētu var saņemt tikai tik tālu uz hype un tirgus manipulācijas; galu galā tas prasa cypherpunks rakstot kodu, lai saglabātu konkurētspēju vai pat būtiski.

Komentāri:

BTC cena iet uz leju, tas ir tāpēc, ka BCH? Vai jūs ieteiktu pirkt BCH un pārdot BTC?


Vads, lai nopirktu bitēnuJautājums:

Ja mans brālis grib vadu naudu no sava bankas konta, lai iegādātos Bitcoin man kāda informācija viņš ir nepieciešams, lai sniegtu uz banku?

Atbilde:

Hei Halit,
Ņemiet vērā, ka daži apmaiņa ir nepieciešama īpaša ziņu, paziņojumu laukā. Pastāstiet savam brālim, lai nodrošinātu to, viņš ir visa nepieciešamā informācija, kas nepieciešama, apmainoties kad viņš padara bankas vadu.

Bez komentāriem


Wirex pārskata informācijaJautājums:

Vai jums ir kāds info par Wirex (E-Coin)? Es gribētu redzēt salīdzinājumu Xapo.
Steve

Atbilde:

Hei Steve, es esmu patiešām vidū compliing atsauksmi par šo :) 
tajā pašā laikā es domāju, ka tas var palīdzēt.

Komentāri:

Hey Steve,
ideja ir ļoti laba, bet pakalpojums ir ļoti slikti. I aprunāt uzticas tiem.


Izņemt nauduJautājums:

Pēdējo reizi atjaunināts janvārī 22., 2018 at 09:55 pm

Es gribētu zināt, kā es varu izņemt savu naudu gadījumā, ja vēlaties to izmantot, pateicoties

Atbilde:

Hei Irene,
Nu, tas ir patiešām vienkārši. Ja jūsu monētas tiek saglabāti personisko maku (ko mēs iesakām, jo tas ir drošāk), tad jums ir jānosūta tos uz Exchange depozīta adresi. Ja jūsu monētas ir jau apmaiņu, tad jūs labi iet. Jums vienkārši nepieciešams, lai pārdotu monētas neatkarīgi fiat izmantotās valūtas, un izņemt, ka uz jūsu bankas kontu. Es esmu pieņemot, šeit, ka jūs izmantojat apmaiņa, kas ir saistīts ar jūsu bankas kontā. Tas ir arī posslbe pārdot par naudu, izmantojot vietnes, piemēram, LocalBitcoins.com vai izmantojot Bitcoin ATM, utt

Komentāri:

Es atsauca naudu, bet nesaņēma to vēl tika sasmalcinātas


Izņemiet biktinus no maiņas punkta uz manu personīgo seifuJautājums:

Es tiešām haven't izdevies atrast atbildi... Vai ir iespējams izņemt bitcoins no apmaiņas biroja maku uz manu maku, manu desktop maku. Tā does not likties ļoti vienkārši, valūtas maiņas birojos esmu seeen no sava saraksta.

Atbilde:

Hi Luis,
Jā, jūs varat sūtīt Bitcoins no biržās desktop maki. Jums vienkārši nepieciešams Bitcoin adresi jūs mēģināt nosūtīt monētas. Ja jums ir konkrēts jautājums, kā to izdarīt, un mums nav pārskatu par maiņas salīdzinājuma lapā, iespējams, tas ir labākais, lai sekot atbalsta komandu šīs apmaiņas kam būtu jābūt iespējai, lai palīdzētu jums, kā izmantot šo funkciju platforma.

Bez komentāriem


Izņemšana no CoinbaseJautājums:

Kā es varu izņemt savu Bitcoin caur Coinbase ja I'am Brunejā. Es varu atsaukt to caur rietumu vai jebkurš cits citam pls. Let me know. Lūdzu iesaki

Atbilde:

Hei Jhing, pāršķirošanas izstāšanos no Coinbase - brīdī jūs varat izmantot Coinbase pārdot Bitcoins par USD, un pārsūtīt uz savu bankas kontu, kredītkarti un pat Paypal.
Ofir 

Komentāri:

Sveiki, lūdzu, pārbaudiet šo rakstu par to, kā pārdot Bitcoins tiešsaistē: https://99bitcoins.com/how-to-sell-bitcoins-online/. Jūs varat pārbaudīt savu Bitcoin adresi blockchain.info, ja tas patiešām ir 30BTC tie ir īsta.

Man ir gotten virs 30 bitcoins pls es vēlos to atsaukt, jo daudzi cilvēki teica, ir viltota, lai pierādītu, ka tie ir nepareizi, tā teikt, jūs varat izņemt, kad ir 30 bitcoins, tā kā būs man iet par to šo

Saistītās ziņas


Post Litecoin

Ātrāks depozīts no bankām uz seifu

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Alt monēta

Post Litecoin

Es pats izveidoju trešo personu hostingu

Post Litecoin

Buying bitcoin uz coinbase no Indijas

Post Litecoin

Kur ir mani bitēni?

Post Litecoin

Ko jūs domājat par ethtrade.org, vai tas ir SCAM?

Post Litecoin

Seifa informācija

Post Litecoin

Palīdzība - kā nopelnīt bitkoīnus

Post Litecoin

Erc-20 saderīgs seifs Kanādā

Post Litecoin

Coinbase BCC un SegWit2X

Post Litecoin

Coincheck Exchange pārskats