Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Bitcoin ir karalis digitālo valūtu, vismaz pagaidām. Ir vairāki konkurējoši digitālās valūtas, tomēr, ka varētu kādu dienu pretinieku Bitcoin.

Daudzi no šiem valūtu apgalvo, lai piedāvātu konkrētas tehniskas priekšrocības salīdzinājumā Bitcoin. Pārējās valūtas lietojat pilnīgi jaunu leņķi uz digitālo valūtās, cenšoties ne tikai piedāvāt alternatīvu naudas, bet arī piedāvāt programmatūras attīstības iespējas, sociālo mediju platformām, un citus pakalpojumus darbina ar blockchain.

Tagad, Bitcoin bauda milzīgu pārsvaru pār konkurenci, vismaz attiecībā uz tirgus vāciņu. Ar tirgus vāciņu 10 miljardi $ dolāru, kā rakstot šo rakstu, Bitcoin ir apmēram desmit reizes lielāks par tuvāko konkurenci. Vēl vienu dienu Ethereum, Steem, Litecoin, vai vēl sāncenšiem varētu nozagt vainagu. Tieši tāpēc mēs esam gatavojas veltiet laiku, lai iet pa Bitcoin galvenais konkurentiem.

Challenger: Ethereum (& Ethereum Classic)

Ethereumhas ir iegūt lielu uzmanību kā par vēlu. Šī sabiedriskā blockchain programmatūra mērķis ir atbalstīt daudz vairāk nekā "tikai" digitālo valūtā. Izstrādātāji var faktiski koda programmatūra, un tad spēks, kas programmatūru, izmantojot publisko blockchain.

Privātpersonas pēc tam var pārdot savu datu apstrādes jaudu un jāsamaksā ar "ētera" -a digitālās valūtas nedaudz līdzinās bitcoin- apmaiņā. Pašlaik etherium ir pasaulē otrais lielākais kriptonauda pēc tirgus kapitalizācijas.

Pēc sacirst atpakaļ jūlijā, Ethereum sadalīta divās konkurējošās valūtās. "Jauno" Ethereum (tikai sauc Ethereum) undid kapāt. "Classic" Ethereum uztur kapāt. Tagad abi Ethereums ir savstarpēji konkurē.

Ethereum pašam ir tirgus vāciņu uz ziemeļiem no $ 1 miljardu dolāru, un tas ir otrais lielākais digitālās valūta trailing tikai Bitcoin. Ethereum classic ir tirgus vāciņu nedaudz vairāk nekā $ 141,000,000, padarot to par ceturto lielāko ciparu valūta.

Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Ethereum

Ripple: Bitcoin sāncensis vai sabiedrotais?

Ripple parādījās 2012. Gadā, un tagad ir ļoti populārs tiešsaistes maksājumu apstrādes platformu un digitālo valūta. Iespējams, svarīgākais aspekts svārstības ir fakts, ka tā pieļauj tūlītēju pārvēršana dažādām valūtām. Jūs pat varat pārvērst Bitcoin uz pulsāciju, un otrādi.

Ripple redz sevi nevis kā konkurents uz Bitcoin, bet tā vietā kā komplimentu. Veicot valūtas konvertēšanu viegli, pulsāciju var dot Bitcoin lietotājiem un citiem viegli piekļūt tradicionālajiem valūtām. OpenCoin, sabiedrība aiz pulsāciju, plāno izplatīt 100 miljardiem viļņus, lai gan tikai puse, tiks laista apgrozībā.

Ar tirgus vāciņu $ 220 miljoni dolāru, Ripple ir pasaulē trešā lielākā digitālā valūta.

Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Ripple

Litecoin: noteikti nav "Lite" svars

Litecoin ir viens no vecākiem alternatīvu digitālo valūtu, kas tur, kam radās 2011. Like Bitcoin, nav centrālā iestāde, jaunas monētas tiek radīti, izmantojot risināšanas algoritmus, un laika gaitā šie algoritmi kļūst grūtāk atrisināt.

Ir daudz nozīmīgas atšķirības, tomēr. Litecoin kopējais vāciņš limits tiek noteikts 84 miljoni, salīdzinot ar Bitcoin'S 21 miljoni. Paši algoritmi ir daudz vieglāk atrisināt, un joprojām var atrisināt bez īpašas kalnrūpniecības iekārtas. Turklāt, litecoin bloki tiek veidoti ik pēc 2,5 minūtēm, salīdzinot ar Bitcoin ir 10 minūtes, ļaujot atbalstīt daudz vairāk darījumu.

Pašlaik Litecoin ir pasaulē ceturtā lielākā digitālā valūtā pēc tirgus kapitalizācijas, sver apmēram $ 175 miljoni.

Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Litecoin

Steem

Tiesības aiz Litecoin ar tirgus vāciņu apmēram $ 170 miljoni ir steem. Steemitis viens no vairāk interesantu platformu, kas tur. Cilvēki var pelnīt naudu, steem, lai rakstītu un mācītāja palīgs raksti. Varat arī novērtēt un komentēt rakstus, kā arī iegūt steem.

Priekšējā lapa Steemit, kas izskatās nedaudz līdzīgs Reddit, ir piepildīta ar milzīgu klāstu stāstiem. Tā vietā, lai ieguves bitcoins, vai tos pērk, ja jūs vēlaties, lai nopelnītu Steem, tad jums ir, lai veicinātu sabiedrības. Steem tika uzsākta tikai šogad (2016. Gadā), un vēl jau ir nodrošināts milzīgs tirgus vāciņu. Vai nav pārsteigts, ja šajā platformā pieaugums vēl vairāk zemes nākotnē.

Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Steem

Domuzīme

Dash ir balstīta cieši uz Bitcoin programmatūru. Būtībā, izstrādātāji vēlējās risināt dažas no problēmām, kas raksturīgas Bitcoin, piemēram, lēnas darījumu apstrādes laikā, un tādējādi nolēma izveidot jaunu valūtu, vienkārši ar nosaukumu "domuzīme".

Tāpat Bitcoin, domuzīme iezīmes uzlabotas privātuma funkcijas. Daži varētu pat teikt, ka domuzīme piedāvā uzlabotu privātumu. Dash piedāvā arī tūlītējus darījumus, bet Bitcoin darījumi var ilgt vairākas minūtes. Turklāt, domuzīme izmanto to, ko dēvē par "Masternodes", lai vēlreiz pārbaudiet blockchain un lai nodrošinātu, ka netiek nepamatoti manipulēt.

Maksa ir zems, sistēma ir globāla, un tāpat Bitcoin, domuzīme joprojām P2P bez centralizētu iestādi. Ņemot vērā tehniskās priekšrocības šajā valūtā, tas noteikti ir vērts cieši skatīties.

Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Dash

Dogecoin

Dogecoin ir mazākā digitālā valūta šajā sarakstā, ar tirgus vāciņu tikai $ 25 miljoni. Tomēr, ko dogecoin trūkst lieluma, tas veido ar savu salīdzinoši uzticamu fanu bāzi. Dogecoin izpaužas tā nosaukumu un zīmolu, no "Doge" interneta même, kas redzamas uz Šiba suni. Šī gudrs zīmolu ir palīdzējis padarīt dogecoin viens no vairāk pazīstamu Bitcoin alternatīvas.

Dogecoin ogļrači var apstrādāt darījumus tikai apmēram minūti. Turklāt, atšķirībā no Bitcoin un daudzām citām kriptotehnoloģijā valūtām, nav ierobežojumu par dogecoins skaitu, kurus var jāizrok. Šī augšējā robeža trūkums, un viegla kalnrūpniecības, tomēr, nozīmē to, ka individuālie dogecoins nav vērts pārāk daudz, ar simts no viņiem ir vērts tikai dažas pennies.

Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par dogecoin

Secinājums: Bitcoin noved sacīkstes, bet konkurence ir stingrākas

Bitcoin nav dodas prom jebkurā tuvākajā laikā, un caur tuvākajā nākotnē, tas, visticamāk, paliks premier pasaules digitālā valūta. Tomēr konkurenti labāko altcoinlike ethereum un steem piedāvā ļoti unikālas deformē uz digitālo valūtās. Citi, piemēram, Dash un Ethereum var būt tehniski pamatots. Tā rezultātā šie konkurējošie valūtas var kādu dienu panākt, lai, vai pat pārspēt, Bitcoin.

Papildus šajā rakstā minētās valūtām, ir vairāki citi cienīgi konkurenti. NEM, MaidSafeCoin un NXT ir tikai daži konkurējoši valūtām, kas nāk prātā. Nākotnē, tad digitālā valūta vide ir pārliecināts attīstīties, tāpēc pārliecinieties, ka jums saglabāt jūsu acu par to.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Post Tacocoin

Bitcoin Miner apskats: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - vai tā ir tā vērts?

Post Tacocoin

Vai Coinbase ļaunprātīgi izmanto savus novirzīšanas programmas dalībniekus?

Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?