Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Šis raksts atspoguļo autora viedokli vien, un nav ieguldījumu konsultācijas.

Tur ir bijis diezgan buzz pār monētas sauc par miljardu Coin (TBC), tāpēc es nolēmu rakt mazliet dziļāk, lai redzētu, ko visi satraukums bija par. TL; DR versiju: ​​Tas ir scam. Palieciet prom visos izmaksas.

Faktiskais tirgus vāciņu no TBC

Kad es veikt pētījumus par potenciāli ienesīgu cryptocurrencies, es sāku, aplūkojot tos no monētu tirgus Cap. Tas ir jauks veids, lai pārbaudītu monētu cena, apjomu un vēsturi, un tas ir saites uz dažādiem resursiem par konkrētā monētas.

Diemžēl, man nāca strupceļā labi no get-go, jo TBC nav uzskaitītas. Nav liels galā, tur ir daudz zīmolu jaunas monētas, kas vēl nav uzskaitītas, un patiesi, atrašanu monētu sākumstadijā ir iespēja piedāvāt 10x peļņu.

Tātad ir TBC Viens no šiem 10x-vai pat 100x-monētas?

Tagad pieņemsim pārbaudīt un redzēt, ja miljardiem Coin atrodas World Coin Index. Atkal, nav luck: tas tur nav minēti vai nu. Tātad, ir pienācis laiks, lai palaistu Google meklēšanu, un pārbaudīt savu vietni, TheBillionCoin.info. Pēc pirmā acu uzmetiena, šķiet, ir viens no tiem stilīgs slīdni WordPress tēmām, ka neviens izmanto daudz vairs, vismaz ne ikviens, kurš darbojas kriptonauda reklāmas mājas lapā.

Uz vietas, veidotāji apgalvo, ka miljardiem monētu ir tirgus vāciņu ceturtajā vietā aiz Bitcoin, Ethereum un Litecoin. Tas šķiet stiept apsver man nebija pat dzirdējuši par TBC līdz pāris dienas atpakaļ. Ņemot vērā to, ka es mācīties Kripto nozares dienu un dienu, kas, es esmu gatavojas minējums, ka ir meli. Ja tas tiešām bija taisnība, TBC tiktu uzskaitīti monētu tirgus Cap.

Nākamais attēls uz slīdņa saka "Izkļūt no parādu ātri." Šķiet, ka viņi preying emocijas izmisušu cilvēku-klasisku tenkotājs zīmi scam. Par sievieti, sagriešanai viņas kredītkartes bilde ir tas, ko kāds domā par pērkot šo monētu vajadzētu darīt, lai viņi nenonāktu zaudēt visu, ko viņi ir.

Tas kļūst vēl sliktāk. Saskaņā ar tīmekļa vietni, pašreizējā cena 1 TBC no pirms dažām dienām bija iespējams 68.2 Bitcoin-aptuveni $ 286,000. Tomēr šodien, tīmekļa vietne apgalvo, ka 1 TBC ir vērts 105,93 BTC. Tātad katra TBC cena ir 105 BTC, bet tas nav pat uzskaitīti monētu tirgus Cap? Tas ir gandrīz komiski, ka kāds varētu domāt, tā ir taisnība.

Acīmredzot, The miljardiem monētu var iegādāties un pārdot vietnes apmaiņu, bet tikai tur un nekur citur. Ir lapa, un pat YouTube video (kas nav pārsteigums, ir komentāri invalīdiem), tīmekļa vietnē, kas veltīta pērk un pārdod TBC uz apmaiņu. Tomēr faktiskā maiņas ir "offline uzturēšanai", kas zina, ja tas bija kādreiz tiešsaistē, lai sāktu ar.

Galvenais jautājums paliek: kāpēc nav TBC apmaiņa publiskajos biržās tāpat kā visi citi cryptocoin?

Ir jābūt skaidram, šajā brīdī, ka ikviens, kurš domā par iepirkšanu TBC vajadzētu izvairīties. Tomēr tie, kas vēl joprojām ir sadriskāt cerību šajā projektā vajadzētu lasīt.

Miljarda Coin vietne

Saskaņā ar tās tīmekļa vietni, TBC iet uz augšu 2% dienā, katru dienu. Citiem vārdiem sakot, tās veidotāji šo scam apgalvo, ka cena nekad pilieni un vienmēr iet uz augšu. Tas nav loģiski nemaz, ja tirgus diktē cenas. Tirgi iet uz augšu, un tirgus iet uz leju; Tas ir iemesls, kāpēc loģiku mūžīgas peļņu, ir maldīgs.

Saskaņā ar TBC mājas, oriģinālas ieinteresētās personas, kas iegādājās no TBC 100 € gada 21. Martā, 2016., visi saņēma 10,000x guvumi sešu mēnešu laikā un ir miljonāri. Vietne piebilst, ka ikviens, kurš drīz iegādājas nopelnīt līdzīgu labumu. Visbeidzot tā saka, "nopirkt tik daudz TCB, kā jūs varat atļauties šodien. No TBC cena nekad būs šī zems atkal!". Tur ir arī video versija šo ziņu stāsta ar $ 75 runātāju par Fiverr.

Kā mēs minēts iepriekš, laikā rakstiski, iespējamā cena 1 TBC bija 68 BTC, un tas ir tagad 105 BTC, tāpēc tas būtu grūts tiešām slodze uz augšu uz to. Lai izveidotu vienu miljardu miljonāriem ir TBC misija, vai arī tā vietā saka. TBC arī vēlas, lai izbeigtu nabadzību pasaulē. Visās Patiesībā, tās veidotāji ir izklāta savas kabatas izkrāpšanas cilvēkus un varētu izzust jebkuru minūti.

TBC par Bitcointalk

Pietiekami daudz par lētu mājas lapā. Let 's to apskatīt to, ko dalībniekiem par Bitcointalk ir ko teikt.

Uz Bitcointalk, tur ir pavediens par TBC, kas tika uzsākta 16.maijā, 2016. Oriģināls plakāts, savasori, ir uzticības reitings -2, kas nozīmē "tirdzniecību ar piesardzību." Viņš skaidro, ka ideja aiz TBC vienā lielā teksta bloka, kas ir gandrīz neiespējami, lai lasītu. Otrais komentārs, ko Woody20285 rezumē to visu diezgan labi:

Ikviens, kurš ir bijis kriptonauda nozarē pietiekami ilgi, zina, ka šāda veida scenārija nekad nevar būt taisnība.

Vēl viens komentārs par leigh2k14, leģendāra loceklis uz forumu, saka: "Laiks pārdot sievu un bērniem, es esmu visu par šo slikts puika." Jūs esat nokļuvis novērtēt sarkasmu.

Pēc šī Bitcointalk diskusijas, viens lietotājs jautāja: "[ir] šo [a] scam, vai ne?" Mr.Pro, vecākais dalībnieks, ātri atbildēja: "Es nezinu, ja Jums ir akls vai mēms, vai varbūt tas varētu būt gan."

TBC maciņš ir atspējots

Salīdzinoši nesen jaunumi, TBC web maku tika atspējots 31. Janvārī, 2017, un visi īpašnieki tika aicināti pārvietot savas monētas, lai vēl viena centralizēta vietā, kas acīmredzot nedarbojas, vai nu.

Jo nav atvērtas apmaiņa, kas ļauj par TBC var tirgot un TBC starpniecību maiņas nedarbojas, turētājiem ir pārliecināt citus iegādāties savas monētas. Runājot par P2P pārdošanu, parasti ir uz Facebook, vienīgais veids, kā pārdot TBC ir virves kāds cits uz scam.

Turētāji, tika apgalvots, mēģina pārdot savu TBC gan Facebook grupām, mazāk par $ 0.05 katrs, tālu no savas minēta cena 286.000 $ katrs, tikai atgūt dažus no saviem zaudējumiem.

Reālā vērtība TBC ir 0. Patiesi, tas ir pilnīgi nevērtīgs, tāpēc neļauj šiem con mākslinieki, lai atdalītu jūs no savu naudu, pārliecinot jūs iegādāties šo monētu.

Kurš Vai Šī Scam Target?

TBC scam nav domāta cilvēkiem, kuri jau aktīvi tirgojas cryptocurrencies un saprast uzņēmējdarbību. Tā vietā, tas ir vērsts uz cilvēkiem trešās pasaules valstīs, un tas mēģina atdalīt no viņu grūti nopelnīto naudu. Attiecībā uz lielāko daļu, TBC tiek ļoti veicināta Āfrikā un Filipīnās. TBC scam mākslinieki vienkārši apzog nabadzīgajiem cilvēkiem.

Skumji, patiesība ir tāda, ka viņi ir labi pie tā. Pēc līdzīgas web, tbc portālam saņem ap pieci-simti tūkstoši apmeklējumu mēnesī.

Nelietojiet Pirkt miljardu monēta!

Atgādinājums, tad TBC scam notika no 2016. Gada aprīļa līdz 2016. Gada jūnijam Ja tā scam, vai kāds līdzīgs tam, nāk atpakaļ tiešsaistē, izvairīties no tā, piemēram, plague. Nelietojiet ieguldīt kaut ko, kas padara neiespējami apgalvojumi par kaut ko par neko. Es varu arī pieņemt, ka vārds TBCwas apzināti izvēlēts tā, lai to varētu sajaukt ar Bitcoin ir BTC.

Kamēr veidotāji miljardu monēta apgalvoja, ka viņu mērķis bija padarīt vienu miljardu miljonāriem un nabadzību kaujas pasaulē, tas ir skaidrs, ka patiesais mērķis bija scam viens miljards cilvēku no 100 €. Ja jūs iepazīstināja ar iespēju iegādāties miljardu monēta, no tā izvairīties visos izmaksas. Nākotnē, atcerieties, ka 99Bitcoins sniedz jums instrumentus, piemēram, Bitcoin Scam Testto mēģināt novērtēt, vai kriptonauda iespējas legit vai ne.

Bija savu pieredzi ar TBC? Mēs labprāt uzklausīsim par to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin maki savai Android mobilās ierīces pārskatīšanai

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Coinmama pret Coinbase - nopērkot Bitcoin $ 150 vērtībā ar manu kredītkarti

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats