Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Bitbayis poļu Bitcoin apmaiņu, bet ļauj globālo tirdzniecību. Bitbay šķiet par mazāku pusē, ar kopējo marketcap mazāk nekā $ 500,000 dolāru accordingto CoinMarketCap.com. Ar mazākiem Bitcoin biržās, to reputāciju un vēsture parasti nav tik labi zināms. Tomēr mazākas apmaiņa arī padarīt mazāk pievilcīgu mērķi Bitcoin hakeriem. Bitbay var izmantot tirdzniecības Bitcoin, litecoin, ēteri un lisk, sniedzot valūtu tirdzniecība labu daudz elastību.

Par Polijas lietotājiem, jūs faktiski var iegūt BitBay debetkarte veikt vietējos pirkumus un darījumus. Šī karte ir saistīts ar jūsu BitBay kontā un ir nodrošināti ar MasterCard. Ir arī iezīmes, lai maksājot rēķinus un iegādāties Bitcoin, izmantojot SMS.

Bitbay vietne ir pievilcīgs un samērā viegli izmantot. Kā flashier vietā ar daudz funkcijām, lietotāja saskarne var būt nedaudz sarežģītāka nekā citi Bitcoin biržās. Turklāt, vietne izmantot līdz mazliet vairāk par savu joslas platumu, bet tas nedrīkst būt problēma lielākajai daļai lietotāju.

Kā ar lielāko daļu tradicionālo apmaiņu, jūs varat ievietot piedāvājumu, nosakot gan cenu, ko vēlaties maksāt, un cik bitcoins (vai citas monētas), ko vēlaties iegādāties. Jūs varat arī veikt tūlītēju darījumu, kas ļaus Jums ātri pirkt (vai pārdot), monētas pēc pašreizējās tirgus noteiktu cenu. Turklāt, jūs varat arī robotu darīt tirgots jums. Jums būs jāparedz noteiktas vadlīnijas, piemēram, mērķa cenu, par kuru vēlaties pirkt vai pārdot. Šī ir lieliska pievienotās vērtības iezīme tirgotājiem, kuri nevar uzraudzītu tirgus dienu un dienu out.

Maksa ir diezgan zems darījumiem darbojas from.43% to.25%. BitBay nav lētākais pakalpojums, kas tur, bet kopumā tas ir diezgan pieņemamām cenām. Lielākā daļa to maksu par izņemšanu un citām aktivitātēm, ir arī diezgan pieņemamām cenām. Cenas parasti šķiet, atbilstoši tirgus cenām. Protams, cenas var atšķirties no apmaiņas, lai apmainītos, tāpēc tas vienmēr ir laba ideja, lai pārbaudītu dažus apmaiņu pērkot bitcoins.

Vēl viena lieta apsvērt ir Bitbay tiešsaistes atbalstu. Izmantojot tūlītējās ziņojumapmaiņas app apakšā ekrāna atbalsts vienmēr ir viena klikšķa attālumā, kas ir ļoti noderīga.

Uz leju pusē ir bijuši daži reportsabout stabilitāti Bitbay'ssite iepriekšējās tiešsaistes atsauksmes. Kopumā reviewsseem būt pozitīvs pakalpojuma though.

BitBay ir cieta izvēle, galvenokārt Polijas un Eiropas Bitcoin tirgotāju. Tiem ārpus reģiona, vietējās izvēles var daudz lietderīgāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

Šeit ir uzvarētāji 2018. gada labākajai Bitcoin aparatūras maku

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Post Tacocoin

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli