Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Bitfinexis pasaules lielāko Bitcoin apmaiņu, apjomu. 5.77 miljoni bitcoins tirgotas caur Bitfinex no aprīļa vidus līdz oktobra vidum 2017, gandrīz divreiz apjomu Bitfinex s tuvāko konkurentu, ieskaitot Kraken (3650000 BTC) un Coinbase (3.06 miljoni BTC).

Liela apjoma ir svarīgi, lai tirgotājiem, jo ​​tā nodrošina zemu izplatību, kas ir starpība starp labāko piedāvājumu un uzdot cenas.

Pieklājība Bitcoinity.org, šeit ir grafika apjoms šajā periodā, ar Bitfinex parādīts oranžā krāsā:

Tātad, ja Bitfinex ir lielākais, tas ir labākais, vai ne? Nu...

Bitfinex grūtības

Tas nav noslēpums, ka Bitfinex ir piedzīvojusi savu daļu problēmu. 2016 aprīlis zādzība gandrīz 120,000 BTC no Bitfinex stāv kā otrā lielākā Bitcoin Heist vēsturē, radītiem tikai aptuveni 750000 BTC zaudēšanu Mt. Gox.

Galvenā atšķirība starp GOX un Bitfinex ir tā, ka tā, kas saviem klientiem visa. Lai gan ne visi konti tika ietekmēta, Bitfinex pieņēma lēmumu, lai izplatītu zaudējumus starp visiem saviem klientiem; visi lietotāji ieņēma 36% "friziera" uz to kontu vērtībām. Vienu gadu vēlāk, visi klienti bija pilnībā kompensēts, vismaz tiem, kas gribētu tur viņu BFX žetonus, kas pārstāvēja IOUs no Bitfinex.

Šīs problēmas nebeidzās tur Bitfinex. Aprīlī 2017. Bitfinex ir bankas konti tika iesaldēti tās korespondentbankas, Wells Fargo. Šī situācija saglabājās nedēļas, kas noved pie klientu sūdzībām un visiem izkropļojumiem veidus Bitfinex s cenu. Normāls pakalpojums tika beidzot atjaunots, gan ASV dolāros un ASV klientiem, ko Bitfinexas vairs netiek pieņemti rezultātu šo banku galvassāpes.

Tas nozīmē, ka nav veids, lai finansētu savu Bitfinex kontu fiat valūtā brīdī.

Advanced Tirdzniecības Features

Bitfinex aprīkots ar modernu, pielāgojamu GUI, vairāk nekā 50 tirdzniecības pāriem (piemēram, BTC / ETH), un bagātīgos uzdevumu veidiem, piemēram, ierobežojumu, tirgus, stop, stop-limitu, trailing stop, aizpildiet vai nogalināt, un samazināti pasūtījumus. Šīs funkcijas apvienot, lai padarītu to par populāru apmaiņu ar vairāk sarežģītu kriptonauda tirgotāju.

Valūtu Atbalsts un maksas

Bitfinex ir tehniski all-Šifrēšanas apmaiņa pie strāvas.

Bitfinex tomēr atbalsts Tether (USDT), kvazi-fiat marķieris neoficiāli piesaistīts ASV dolāra cenu. Patiešām, Bitfinex ir galvenais akcionārs piesiet, un, iespējams, ir lielākā turētājs šīm monētām.

Kaut Tether ir ļoti noderīga, lai tirgotājiem, kas ir (parasti), kā stabils cenu kā USD bez saistītajiem trūkumiem lēnu un dārgu starptautisku pārskaitījumu reizes, tas paliek neaizsargāti pret ievērojamu regulējuma risku.

Bezmaksas noguldījumi un samērā lēts withdrawalsare pieejamie Bitcoin un šādas altcoins un ICO marķieriem: Litecoin, Ethereum (Classic), Zcash, Monero, Dash, Viļņu Jota, EOS, Santiment, OmiseGO, Bcash Neo, metaverses ETP, Qtum, Aventus, EDO un Bitcoin zelta.

Tirgi un pakalpojumi

Turklāt nodrošinot apmēram 51 valūtas tirdzniecības pāri dažādiem valūtu pāriem (mērenu maksimālo ņēmējam maksa 0,2% vai maker maksa 0,1%), Bitfinex paredz arī tirgus tā saukto Chain Split taloniem (CST). Tie uzrāda ceļu Bitcoin turētājiem spriest par panākumiem nākotnē cieto dakšu mēģinājumiem, piemēram, SegWit2x.

Tiem, kas vēlas tirgoties lielas summas ($ 100,000 +) no kriptonauda privāti, Bitfinex nodrošina pār-the-counter (OTC) tirdzniecības iekārtas. Šis pakalpojums atbilst, un, iespējams, nodrošina, lielas privātās piedāvājumus.

Maržinālā tirdzniecība un robeža finansējums

Robeža tradingessentially reizina tirgotāja tirgus ekspozīciju, izmantojot sviras, ar kuru $ 10 kustēties Bitcoin cenu 10x sviras radītu 100 $ peļņu vai zaudējumiem. Bitfinex piedāvā maksimāli 3.3x sviras.

Robeža finansējums ļauj lietotājiem aizdot likviditāti nodrošinājuma tirgotāju, pretī ikdienas procentu maksājumiem. Lai aprēķinātu iespējamo atdevi, mēs iesakām noderīgu BFXdata kalkulatoru.

Brīdinājums: Maržinālā tirdzniecība pastiprina gan augšupvērsts un lejupvērstu risku un nav ieteicams jaunajiem uzņēmējiem. Robeža finansējums bloķē savus līdzekļus uz Bitfinex par aizdevuma ilgums.

Pērkot ierobežojumi

Kā Bitfinex saraksti 0,1% piesaistītāja maksa par tiem, kas tirdzniecības $ 30 miljoni vai lielāka par vienu mēnesi, var pieņemt, ka pirkšanas ierobežojumu, kas pārsniedz tirgus piedāvājumu.

Privātums

Bitfinex prasa verificēšanu stiprināmajiem izmantošanu un ātriem kriptonauda izņemšanu. Tomēr valūtas paliek pilnīgi lietojams tiem, kas tikai vēlas, lai nodrošinātu e-pasta adresi. Bitfinex arī piedāvā tiešu piekļuvi, izmantojot Torhidden pakalpojumu.

Secinājums

Ja jūs esat jauns, lai kriptonauda un meklē, lai saņemtu savu pirmo monētas, Bitfinex nav par jums. No fiat finansēšanas iespējām trūkums padara neiespējamu iegādāties kriptogrāfisko ar regulāru naudu. Pat ja jums izdodas, lai finansētu savu kontu, tad sarežģīti interfeiss noteikti prasīs laiku, lai kapteinis un padarīs dārgi kļūdām, visticamāk. Jaunpienācēji ir ieteicams pieturēties ar vienkāršāku apmaiņu, kas piedāvā dažādas pazīstamas maksājumu iespējas.

No otras puses, ja jūs esat pieredzējis kriptonauda uzņēmējs, Bitfinex iespējams piedāvā visu, kas nepieciešams, un vairāk. Galvenais izdarīt ir iespējams platforma augstas Bitcoin un Ethereum likviditāte, bet tā starpība finansējums, sviras, un vairākas kārtas veidi piedāvā daudz elastību.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Kurš ir labākais Bitcoin galddatora maciņš?

Post Tacocoin

Labākais Bitcoin maciņš 2014. gadam - Blockchain pret MyCelium pret Coinabse

Post Tacocoin

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati