Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin?

Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin?

Bitstamp ir viena no vecākajām un cienījamākajām kriptonauda apmaiņas platformu. Tas darbojas kopš 2011. Gada.

Maiņas ir vislabāk piemērota, lai starpposma un pieredzējušiem kriptonauda lietotājiem, kas nepieciešams, lai tirdzniecības Bitcoin, altcoins un fiat valūtām. Bitstamp izskatās piedāvāt lietotājiem zemu maksu ceļu apmainīties digitālo valūtu lielos daudzumos. Tas ir īpaši populārs ar eiropiešiem, jo ​​tas tika izstrādāts Luksemburgā un šobrīd ir biroji Londonā.

Šajā pārskatā, jūs atradīsiet padziļinātu apskatīt Bitstamp, tostarp tā galvenās funkcijas, tās atbalstītajām valūtām, un vai tas galu galā atbilst jūsu prasībām.

Kompānijas Pārskats

Tā tas ir bijis darbojas kopš 2011. Gada, Bitstamp ir izstrādājusi labi cienītam, cienījama, un uzticamu servisu. Tas bija viens no pirmajiem apmaiņu sākotnēji izveidotas tirdzniecības Bitcoin kā konkurents tolaik populāro Mt. Gox.

Mt. Gox reiz bija galvenais Bitcoin apmaiņa, apstrādes gandrīz 70% no darījumiem. Atrodas Tokijā, platforma tika celta pa visvairāk draņķīgs Bitcoin uzlaušanu, kas redzēja 850,000 monētas nozagts. Daudzi cilvēki zaudēja lielas naudas summas, kas nekad nav atgūti.

Bitstamp ir Eiropas bāze ir padarījusi Powerhouse šajā kriptonauda nozarē, un platforma zina, ko tas dara, kad runa ir par blockchain. Tas ir atvēris pauguraino, vīšanas ceļiem Bitcoin, un tas ir labāk par to.

Bitstamp s pakalpojums ir vislabāk piemērota, lai kāds ar mazliet kriptonauda pieredzi. Neskatoties Bitstamp galvenā starta uz konkurenci, vietnes lietojamības nav ļoti vienkārša, un ir mazliet sarežģīta iesācējiem. Pakalpojumi, piemēram, Xapoor Coinbasemight būs vieglāk, ja jūs meklējat iegādāties savu pirmo bitcoins.

Atbalstītās valūtas

Bitstamp strādā ar eiro un ASV dolāros uz fiat valūtas iespējas. Ja jums ir Eiropas bankas kontu, jūs atradīsiet pakalpojums īpaši noderīga, jo jūs varat noguldīt naudu ar bankas pārskaitījumu. Tas palīdz izvairīties no dūšīgs maksu par kredītkartes.

Par cryptocurrencies piedāvājums ir tās, jūs gaidījāt no galvenajiem apmaiņas: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) un Ripple (XRP) visi ir tirdzniecības un maka iespējām.

Atbalstītajām valstīm

Bitstamp nodrošina eiropiešus ar fantastisku atbalstu, jo īpaši ar eiro banku kontiem. Pārskaitījumi no eiro kontiem ir lētākais veids, kā izmantot šo pakalpojumu, ja jūs noguldījums fiat valūtu. Bitstamp tagad arī ļauj noguldījumus, izmantojot kredītkarti, kas paver daudz viegli iespējas pārējo pasauli, taču tas ir dārgs risinājums.

Bitstamp ir biroji Luksemburgā, Apvienotajā Karalistē un Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas ir diezgan comforting zināt, ka viņiem ir Lielbritānijas tālruņa numuru un adresi, liekot viņiem justies mazliet vairāk uzticama.

Valūtas maksas

Noguldījumi, izņemšana un tirdzniecības maksas ar Bitstamp parasti ir diezgan lēts, salīdzinot ar lielāko daļu apmaiņu. Depozīta maksa ir tikai 0,05%, kas ir diezgan zems. Citas apmaiņa var būt īpaši alkatīgi šajā jomā, ņemot 2%, 3%, vai pat 4%.

Tirdzniecības maksa atšķiras atkarībā no pirkšanas un pārdošanas summas. Augstākais tirdzniecības maksa ir 0,25% attiecībā uz summām saskaņā ar 20000 $, un tas var krist uz tik zema kā 0,10%, ja jūs paveicies, kas strādā ar vairāk nekā $ 20000000. Vēlreiz, tie ir relatīvi nenozīmīgi maksas, salīdzinot ar dažiem konkurentiem.

Esiet piesardzīgs, izmantojot savu kredītkarti. Noguldot izmantojot karti par nelielām summām, kas izmaksās dārgi. Summa ir mazāka par 500 $ veikt pēriens 8% maksu.

Noguldījumi un izņemšanu Bitcoin, Litecoin un Ethereum ir bez maksas.

Jūs varat atrast pilnu sarakstu ar maksas šeit.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts kriptonauda un blockchain uzņēmumiem var būt diezgan uzticami un var atšķirties no uzņēmuma uz uzņēmumu vai pat klienta uz klientu. Jūs atradīsiet lietotājiem runā gan labo un slikto pieredzi ar Bitstamp, kas ir sagaidāms par novatorisko uzņēmējdarbības jaunattīstības nozarē.

Var, protams, sazinieties Bitstamp pa e-pastu, un jūs parasti saņemt atbildi 24-72 stundu laikā atkarībā no jūsu pieprasījumam. Uzņēmējdarbība ir UK tālruņa numurs ir pieejams zvanīt ārkārtas arī.

Tur ir arī pienācīgas FAQ lapā. Daudzi uzņēmumi tikai vārdos šajā jomā savas mājas lapas, bet Bitstamp faktiski sniedz padziļinātu informāciju, kas būtu atbildēt uz lielāko daļu galvenās jautājumiem.

Sabiedriskās domas

Bitstamp ir cienījams operators un parasti notiek augstu sakarā ar patērētājiem. Kā minēts iepriekš, bizness tagad ir vairāk nekā seši gadi, lai jūs noteikti izrakt dažas sliktas atsauksmes, ja jūs meklēt tiem. Ātrs Google meklēšana Bitstamp reviewdoes uzmest kādu "scam, vai ne?" virsraksti, bet tie ātri kliedēja pēc tālākai lasīšanai.

Lai būtu godīgi, jūs varētu atrast šos veida jautājumu karājas pār lielāko biržās, jo sabiedrībai nav gluži uzticēties kriptonauda pasauli kopumā vēl. Kopumā, jūs vienmēr gatavojas atrast slikti pārskatus par Bitcoin uzņēmumiem, jo ​​daudzi cilvēki nesaprot, kā izmantot pakalpojumus.

Eiropieši, piemēram Bitstamp pateicoties zema maksa variantiem es esmu minēts iepriekš. Tas ir ticama un cienījams platformu.

Drošība

Bitstamp palīdz vadīt rūpniecību ar tās augstākā līmeņa drošības procedūras. Vēlreiz platforma ir laba un uzticamu reputāciju šajā ziņā.

Jebkura ilgi stander šajā nozarē būs tās vēstures problēmas, kad runa ir par drošību. Bitstamp cietuši uzlauztas un pārtrauca tirdzniecību brīžiem 2014. Un 2015. Gadā, no kuriem pēdējais redzēja 19000 Bitcoins nozagts laikā. Dūšīgs summas, bet ne tik katastrofālas kā gadījumā, Mt. Gox. Daudz kas ir mainījies kopš tā laika, un nozare ir nogājusi garu ceļu.

Bitstamp nodrošina drošu seifa iespējas saviem klientiem. No turēto apmaiņas līdzekļu lielākā daļa ir saldētavu, kas nozīmē, ka viņi ir bezsaistē un nevar tikt uzlauzta. 2fa arī aizsargā savu lietotāja kontu, lai zagļi nevar piekļūt tam tikai ar paroli. Tas ir diezgan standarts, lai šīs metodes tagad, un jums vajadzētu būt piesardzīgs par jebkuru uzņēmumu, kas nenodarbina tiem.

Secinājums

Bitstamp nodrošina zemu maksu apmaiņu kriptonauda lietotājiem, kuri meklē stabilu veidu tirdzniecībā. Tas ir bijis ap bloka (ķēdes), un zina, kā piedāvāt pienācīgu pakalpojumu lieliem tirdzniecības apjomiem. Tā ir ērta platforma tiem, kas vēlas strādāt ar eiro un pienācīgas atlases lielākajiem cryptocurrencies. Jūs varat justies droši, zinot, ka tas saglabās lielu daudzumu līdzekļu drošas. Vienīgais reālais negatīvie ir tas, ka tas ir mazliet sarežģīti Bitcoin iesācējiem, kuri nesaprot tirdzniecības tirgus.

Ja jūs zināt, ko jūs darāt, tad kreka par ar Bitstamp; Ja jūs meklējat, lai padarītu savu pirmo šifrēšanas pirkumu, tad varbūt sākt ar vieglāku apmaiņas platforma.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Mīklas un Mod apk)

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem

Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums