Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

LUNO (agrāk BitX), ir diezgan maza marketcap atbilstoši CoinMarketCap.com, ar tirdzniecību bieži zem pusmiljonu dolāru. Tomēr, LUNO bauda vispārēji augstu nozares reputāciju, un kopumā saņēmusi labvēlīgu atsauksmes. Atšķirībā no daudzām citām biržās, LUNO koncentrējas tikai Bitcoin, tāpēc tur nav ton elastību ar šo platformu. Still, LUNO apmaiņu un maks ir gan lielas iespējas Bitcoin.

LUNO apgalvo, ka pasaulē "visuzticamākā, drošu un uzticamu apmaiņu". Vai uzņēmums var dublēt šādus cēls pretenzijas uz augšu, tomēr joprojām ir pavisam cits jautājums. LUNO ir aptuveni kopš 2013. Gada, tāpēc uzņēmumam ir sava vēsture aiz tā, bet līdz šim LUNO nav izdevies panākt jebkādu nopietnu dominējošo stāvokli tirgū.

Tas nebūtu skandāla jums prom no apmaiņas, tomēr. Maiņas arī saņem finansējumu no Digital Valūtas grupas, kuru nozares doma-līderis Barry Silbert darbotos. LUNO arī finansē Naspers, kas ir viens no vecākiem joprojām darbojas riska kapitāla un tehnoloģiju ieguldījumu sabiedrībām. Naspers nogrimis $ 4 miljonus LUNO, kas ir diezgan liela summa par vienu VC kompānijas, tāpēc tie ir paticis, ko viņi redzēja.

LUNO piedāvā arī Bitcoin smart maku Android mobilajām ierīcēm. Makam ir lejupielādēta no 100K līdz 500K reizes, padarot to diezgan populārs app. Turklāt, tā ir bloķēts vērtējumu no 4.4 no recenzentiem, padarot to par vienu no visvairāk labi uzskatīt Bitcoin seifu progr Android ierīcēm. Šis maku ir bezmaksas, un tur ir nulle maksas no darījumiem, padarot to par lielisku zemu izmaksu risinājums.

LUNO nav iekasēt maksu nosūtīt, glabāt vai saņemt bitcoins. Tomēr, ja jūs pirkt vai pārdot bitcoins, jums būs jāmaksā nodeva. Maksa ir nedaudz sarežģītāka, jo LUNO maksa tikai "kārtotāju", kas samazina likviditāti, nevis "veidotājiem", kuri palielina likviditāti (teiksim, piedāvājot bitcoins pārdošanai). Jūs redzēsiet pilnu cenu, ja jūs apmeklējat, lai veiktu pirkumu, jo tas var atšķirties no darījuma uz darījumu. Lai būtu godīgi, tas nav up-front pārskatāmību ir diezgan kaitinošas.

LUNO šķiet ciets izvēle Bitcoin tirgotājiem, bet pārliecinieties, ka jūs pievērst uzmanību svārstīgo maksām, lai nodrošinātu, ka tie atbilst tirgus standartiem. LUNO maks ir arī lieliska iespēja cilvēkiem, kas meklē spēcīgu un uzticamu Android maku.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?

Post Tacocoin

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi