CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

2018 janvāris Update: Nesen es esmu noticing lietotāju pieaugumu sūdzas par CEX.io. Es ieteiktu lasot pārskatus esmu minēti šajā amatā un komentārus komentāru sadaļā, un, spriežot par sevi. Man bija vairāki cilvēki jautā man, lai novērstu šo pārbaudi, taču no manas personīgās pieredzes es nekad neesmu bijusi problēmas ar apmaiņu. Jebkurā gadījumā, tirgoties ar piesardzību.

CEX.iois viena no vecākajām Bitcoin apmaiņu apkārt. Tas sākās 2013. Gadā Londonā, kā Bitcoin apmaiņas un mākonis kalnrūpniecības sniedzējs. Kādā brīdī tās ieguves baseins, kas pazīstams kā Ghash.io, bija tik liela, ka tur 42% no kopējā tīkla ieguves jaudu.

Tomēr 2015. Gada janvārī mākonis raktuves tika slēgtas, un šodien CEX.io darbojas tikai kā Bitcoin apmaiņu. CEX.io ir reģistrēta FinCEN un tas attiecas KYC (zināt savu klientu) un AML (naudas atmazgāšanas) politiku. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai apstiprinātu savu identitāti, pirms jums būs iespēja iegādāties Bitcoins izmantojot apmaiņu.

CEX.io ļauj iegādāties Bitcoins izmantojot savu kredītkarti, pārskaitījumu vai SEPA pārskaitījumu (ja jūs dzīvojat ES). Tomēr CEX.io darījumi strādāt nedaudz atšķiras no citām Bitcoin apmaiņu, tie ir balstīti uz aizpildīt vai-Kill pasūtījumus (pazīstama arī kā FoK).

FoK pasūtījumi ir, ka tiek veikti nekavējoties un pilnā apmērā. Tātad, ko jūs "piekrita" maksāt vai saņemt, tas ir tieši tas, kas notiks. Tas ir savādāki nekā to, kā citas biržas darbs, kur var rasties likviditātes problēmas. Tā, piemēram, ja jums tomēr 2 Bitcoins pēc vienošanās kursa CEX.io jūs noteikti saņemsiet šo summu, tomēr, ja jūs, bet 2 Bitcoins par Bitstamp jums būs jāgaida, kamēr kāds, kurš ir gatavs pārdot jums šos Bitcoins jūsu pieprasīto cenu nāk līdzi.

Tomēr, lai tas darbotos 100% CEX.io ir iekasēt klientiem piemaksas, lai viņi vienmēr būs iespēja izpildīt savus pasūtījumus, līdz ar to lielāku valūtas maiņas kursu.

Kā CEX.io strādā?

CEX.IO ir ļoti precīzs skaidrojums par to vietu, par to, kā šis pakalpojums darbojas, šeit ir kopsavilkums par to:

Ievadot tirdzniecību, CEX.iocalculates cenu un sasalst to 120seconds. Tu ievadi naudas summu, kuru vēlaties tērēt, un jūs redzēt summu Bitcoins jūs varat saņemt. Pēc tam, kad nospiežat pirkt / pārdot pogu, sistēma pārbauda, ​​lai pārliecinātos, ka jums ir pieejami pietiekami daudz līdzekļu.

Ja situācija tirgū ļauj izpildi savu pasūtījuma nosacījumiem, ne sliktāks, nekā jūs vienojās par, pasūtījums tiks aizpildītas (Pasūtījums var piepildīts ar labvēlīgākiem apstākļiem). Ja ir pēkšņa svārstībām valūtas kursu - novērst rīkojuma izpildi par nolīgtajiem noteikumiem - Jums tiks paziņots. Pēc tam, kad jūs apstiprināt tirdzniecību, Jūsu pasūtījums ir saskaņota ar citiem pasūtījumiem apmaiņu, un atlikums tiek regulēts - dažkārt summa varētu būt vēl lielāka, nekā noteikts, taču nekad nav mazāka.

CEX.io nodevas un maksājumi

Viens no lielākajiem sūdzības lietotājiem ir par CEX.io ir summa maksu un "slēptās izmaksas", ko tās veic. CEX.io ņem maksu 7% par pakalpojumu, kas tiek iekasēta no summas fiat valūtai maksāt. Tātad, ja jūs pērkat $ 1000 vērtībā no Bitcoins jūs saņemsiet tikai $ 930 vērtībā. Tas nozīmē, ka augsts maiņas kurss redzat CEX.io jau ietver pakalpojuma maksu tajā, un netiek piemērotas citas nodevas.

Tomēr maksa iepriekš norādīts, ir svarīgi tikai tad, ja jūs vēlaties darīt tiešu pirkumu ar CEX.io. Maiņas piegādā arī tirdzniecības pakalpojumus, kas attiecas dažādi maksas. Lai tirgotos jums, lai finansētu savu CEX.io kontu vai nu ar bankas kontu (bez komisijas CEX.io daļa) vai kredītkarti (3,5% + $ 0,25 komisijas). Arī pēc tam, kad ievadot tirdzniecības jums būs nepieciešams maksāt līdz% 0,2 darījuma feedepending no jūsu puses tirdzniecībā.

CEX.io pirkšana ierobežojumi

Ir četri dažādi konta ierobežojumi CEX.io- Basic, pārbaudīta Verified Plus un Corporate.

Pamata accountscan iegādāties līdz pat $ 500 vērtu Bitcoins dienā un $ 2000 vērtu Bitcoins mēnesī.

Verified accountscan iegādāties līdz $ 10,000 vērtu Bitcoins dienā un $ 100,000 vērtībā Bitcoins mēnesī.

Verified plus un Korporatīvie konti nav ierobežojumi summu Bitcoins kas var iegādāties.

Lai kļūtu pārbaudītas jums piegādāt valdības izdotu ID un personisku informāciju par sevi.

Atbalstītās valstis

CEX.io suppoers visas valstis pasaulē kredītkarti pirkumiem, izņemot šādu: Islande, Vjetnama, Afganistāna, Alžīrija, Bahreina, Irāka, Kuveita, Libāna, Lībija, Nigērija, Omāna, Pakistāna, Palestīna, Katara, Saūda Arābija un Jemena.

Klientu atbalsta un lietotāju atsauksmes

Iespējams, viens no vispretrunīgākajiem jautājumiem par CEX.io ir lietotāju atsauksmes tā kļūst tiešsaistē. TrustPilot dod CEX.io vidējo vērtējumu 3.9 no 10 zvaigznēm. Reddit arī bija ļoti īss un uztraucas reviewabout apmaiņu. Tomēr lielākā daļa cilvēku nav faktiski lasīt detalizētus pārskatus viņi vienkārši izskatās pie vērtējumiem, tāpēc es nolēmu darīt tieši to.

Šķiet, ka lielākā daļa neapmierināto lietotāju atsauksmes ir vai nu sūdzas par slēptās maksas (piemēram, augsts valūtas kursa), identitātes pārbaudes procesu vai vietnes klientu atbalstu. Pirmie divi jautājumi parasti ir saistīti ar cilvēku nesaprašanas smalka drukāt, un CEX.io ir padarījusi to daudz skaidrāk pēdējo pāris mēnešu laikā, cik daudz jūs maksājat par jūsu monētas. Kā redzams zemāk:

Attiecībā uz atbalstu, Veicu testu. Es noklikšķinājis uz "palīdzības" ikonu, kas ir pieejami par katru lapu vietā un gribēja redzēt, cik ātri es varu saņemt atbildi. Atbalsts rep atbildēja 20 sekunžu laikā un deva man diezgan detalizētu atbildi (kaut gan tas bija gatavā atbilde). Tāpēc personīgi es biju diezgan apmierināts ar to.

Lielākā daļa no slikti pārskatus, kas bija par TrustPilot arī saņēma atbildi no CEX.io tāpēc tas ir labi, lai redzētu, ka uzņēmums rūpējas par savu reputāciju. Un, visbeidzot, īsā reddit pārskats Es izlasīju skaidrību nesniedzot jaunu gaismu uz apmaiņu. Lielākā daļa cilvēku par Reddit teica, ka viņi nav nekādas problēmas ar to, un sākotnējā plakāts vienkārši nesaprata identitātes apstiprināšanas procesu.

Secinājums - Vai CEX.io laba izvēle?

Līdz mūsdienām Man ir izmantoti CEX.ioseveral reizes, un nav bijis nekādas problēmas. Es domāju, ka tas ir ciets apmaiņa, ar Vienīgais mīnuss ir maksa par 7%, viņi maksu par pērk Bitcoins. Pagājušajā gadā, vai tā maiņa ir lēciens frogged iedomīgiem un ir kļuvis par vadošo Bitcoin brokeru apkārt. Lietotāja interfeiss ir ļoti intuitīvs un pat pilnīgu newbies izdodas iegādāties Bitcoins ar to. Kamēr jūs esat informēts par maksu un pārbaudes procesā, kas nepieciešami, lai nopirktu vairāk ievērojamu daudzumu Bitcoin jūs labi iet.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Dāviniet Bitcoin dāvanu Ziemsvētki - Bitcoin dāvanu idejas

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Bitcoin Miner apskats: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - vai tā ir tā vērts?

Post Tacocoin

Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin?

Post Tacocoin

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

Post Tacocoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - Kur nopirkt bitcoinus?

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Biceed pārskats - Plug & Play pilns Bitcoin Node