Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Coinbaseis vispārpieņemts pasaulē lielākais Bitcoin brokeris, pašlaik apkalpo kopumā 32 valstīs (lai gan tas var drīz samazinājies līdz 31, kā Vogogo, to Kanādas maksājumu pakalpojumu, izslēdzas).

Papildus tiešajiem pārdošanas Bitcoin pie vai tuvu, pašreizējā vidējā tirgus likme (plus 1% maksu), Coinbase veicina zemu maksu (0,25% un piesaistītāju) tirdzniecību gan Bitcoin un Ethereum tās apmaiņas platforma, GDAX (Global Digital Asset Exchange).

Coinbase piedāvā šādus papildu pakalpojumus un priekšrocības:

 • Instant iegāde līdz 1000 $ vērtu BTC nedēļā verificēto kredītkaršu īpašniekiem.
 • Dažādas fiat noguldījuma un izņemšanas iespējām.
 • Instant pārskaitījumus starp Coinbase lietotājiem.
 • Labi dokumentēts API izstrādātājiem.
 • Labi izstrādāti un intuitīvu lietotāja pieredzi.
 • Apdrošinātie Bitcoin noguldījumi.
 • Debetkarti no Shift Paymentslinked jūsu Coinbase bilanci.
 • Tiešsaistes un mobilās seifu pakalpojumi, ar multi-paraksta drošības opciju, lai novērstu nesankcionētu kustību līdzekļiem.

Coinbase bieži ieteicams jaunpienācējiem kā viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt savu pirmo bitcoins. Uzņēmums ir ieguldījusi daudz laika un naudas, lai savus lietotāja pieredzi gludu un nesāpīgi. To plaši banku partnerība ļauj darījumus, kas veikti, izmantojot ELP maksājumu, ACH / SWIFT / SEPA pārskaitījumu, un, kā nesen ievada, galvenās kredītkartes un PayPal.

Šo un līdzīgu iemeslu dēļ Coinbase ir piedzīvojusi strauju izaugsmi kopš tās dibināšanas 2012. Gada vidum Brian Armstrong un Fred Ehrsam. Turpmāk statistika no Coinbase galvenās lapas runā paši par sevi:

 
Ja Coinbaseis tik veiksmīgs, kāpēc tas ir tik slikta rep?

Tas nav noslēpums, ka Coinbase piesaista daudz naids, ja ne klaji naidīgumu. A "Coinbase" SEARCHQUERY Reddit s r / Bitcoin drīz atklāj nebeidzamas lietotāju sūdzības, brīžiem ar attiecīgās ziņas. Atbildot uz Jebkurā šādā amatā, netrūkst anti-Coinbase vitriols tiks atklāta no commentariat. Situācija ir līdzīga par BitcoinTalk forumu un citiem diskusiju vietās; nerunājot Coinbase uz Bitcoiners personiski vai IRC, Twitter vai ogļu putekļu un jūs gatavojaties vienlīdz bieži dzirdēt kritiku par uzslavu.

Tagad daudzi cilvēki mīlestība Bitcoin, kas piedāvā patvērumu no grand un sīkiem tirānijām par banku un korporatīvo maksājumu pakalpojumiem. Jebkurš uzņēmums, kas atkārtoti ievieš šādas "lietotāju pieredzi", neizbēgami saskaras smago artilērijas. Īsāk sakot, Coinbase tiek sodīts bieži uzvedas tāpat kā lielākā daļa draudīgs bankām.

Šādi viedokļi ir jāierobežo ar to, ka, gadiem, Coinbase ir kalpojusi tirgū drošāk un uzticami nekā daudzi (ex) biržās, neizdevās vai vēl-unfailed, ko varētu minēt. Tomēr Coinbase arī velk savu daļu apšaubāmu pārvietojas visā tā kalpošanas laikā.

Šeit ir vairāki pamatoti iemesli uzskatīt, ka uzņēmumam ar zināmu skepticismu:

6 galvenie iemesli Coinbase pretrunām

1) Slēgts un saldēti konti


baidījusies Coinbase "iesaldēt paziņojums." The

Varas konta slēgšana, iespējams, visbiežāk tur skaudība pret Coinbase. Sakarā ar uzņēmuma cieša integrācija ar tradicionālajām banku likumdošanu, šādas slēgšana ir neizbēgama. Lai labāk un / vai sliktāk, Coinbase lepojas ar savu likumdošanas ievērošanu.

Coinbase bija firstto jāsaņem ASV reglamentējošu apstiprinājumu. Tā rezultātā, Coinbase ir AML (nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas) un KYC (Pazīsti savu klientu) praksi, ir daudz, piemēram, nevienā bankā. Jums ir, lai nodrošinātu daudz personiski identificējošu informāciju, ja jūs vēlaties, lai iegūtu sev Coinbase pakalpojumu.

Daudzi Bitcoiners vērtība privātuma un objektu šādiem invazīvām pasākumiem. Citēt nesen tweetby Andreas Antonopolous: "Lielākais naudas atmazgātāji ir banku licences. Lielākais teroristu finansētāji ir valstis. Nelietojiet nopirkt meliem KYC / AML ".

Gaidīt Coinbase lai trackhow jūs pavadīt "savu", monētas un īsi izslēgt savu kontu šādām darbībām:

 • Darījumi, kas saistīti ar pieaugušo pakalpojumiem,
 • Bitcoin azartspēles, tostarp prasmju balstīta spēles,
 • Pirkšanu vai pārdošanu kontrabandas caur darknet tirgos,
 • Tālākpārdošana coinson citu apmaiņu, jo īpaši tām, bez AML / KYC,
 • Citi patvaļīgi iemesli, kas berzēt savu algoritmu nepareizā veidā.

Kamēr jūsu nauda būs gandrīz noteikti atpakaļ uz savu banku, ja Coinbase izslēdzas savu kontu, tas, iespējams, izrādīsies neērti, kaitinoši un potenciāli dārgi pieredzi.

Coinbase ir arī loceklis Blockchain Alliance, kura mērķis ir cīnīties pret izmantošanu Bitcoin par nelikumīgu (vai nelicencētu) vajadzībām. Kā šādu melnajā pasākumu degradē Bitcoin ir fungibility- nozīmīgu īpašumu skaņas naudas - Coinbase politikas virzieni ir jautājums likumīgu sūdzības pret Bitcoin īpašniekiem.

Piezīme: Ja jūs baudīt ērtības iegādāties bitcoins no Coinbase bet vēlaties, lai izvairītos no melnajā sarakstā, pārbaudiet mūsu ceļvedi anonīmas jūsu Bitcoin izdevumus!

2) sūdzību skaits

Ja Coinbase izpaužas kaut kas līdzīgs to apgalvoja skaits 4 miljoni klientu, tas loģiski, ka viņi saņems proporcionāli lielu skaitu sūdzību. Kā nesenu piemēru, daudzi lietotāji izteica savu neapmierinātību ar GDAX kļūdām un outages.Such sūdzības mēdz pārņems sociālo mediju, jo uzskatu, ka Coinbase atbalsts personāls paātrinātu viņu atbildes uz publiski-pauda aizvainojumu.

Par neatbildētie jautājumi ir vai Coinbase saņem proporcionāli vairāk atbalsta biļešu, nekā tās konkurenti, cik biļetes ir apņēmušās savu klientu apmierinātību un cik ilgs laiks nepieciešams, lai vidējā biļetes tiks slēgts. No personīgās pieredzes Coinbase atbalsts atbildēja 99Bitcoins prasījumus reizi 48 stundas vidēji. Lai tās kredītu, papildus savā e-pasta atbalsta dienesta, Coinbase arī nodrošina visaptverošu FAQ sectionpage un noderīgu atbalsta forumu.

3) cieša sadarbība ar banku izveidi

Tas nav noslēpums, ka Coinbase saņēmusi miljoniem riska kapitāla finansējumu, kopā $ 106 miljoni, saņēma vairāk nekā 4 finansēšanas kārtās no 23 dažādiem investoriem. To sēklas kārta bija 2012. Gada beigās un 2015. Sākumā tas bija Series C kārta. No Coinbase ieguldītāju identitāti, BBVAin īpaši iet tālu, lai izskaidrotu savas ciešās saites ar tradicionāliem finanšu uzņēmumiem. Freds Ehrsam pats ir bijušais Goldman Sachs tirgotājs. Protams, šādas attiecības nav sēdēt arī ar dažiem, teiksim, "cītīgs" Bitcoiners, kas uzskata, bankām slimības un Bitcoin izārstēt.

4) Affiliate Rewards ļaunprātīgu izmantošanu

Coinbase agrāk piedāvāja dāsna filiāļu programmu, saskaņā ar kuru 75 $ tika pievērsta ikvienam, kurš minēto klientu, kurš devās, lai iegādātos $ 100 + vērtībā Bitcoin. Tomēr Coinbase reneged par šo darījumu bez brīdinājuma. Daudzi centīgie filiāles, tostarp 99Bitcoins, saņēma pittance par promocijas darba, ko veic attiecībā Coinbase.

5) neveiksmīgs Politiskā Iejaukšanās

Par kāds motīvs, gan Brian Armstrong un Freds Ehrsam (Coinbase dibinātāji) jutās spiesta brist uz nodevīgs PR ūdeņos, kaitējot savas firmas reputāciju. Viņu pirmais liela kļūda tika iesaistīti Coinbase ar bloka izmērs debatēs sarkastisks un viņu otrais bija aktīvi veicinot Bitcoin galvenais konkurents; satraukumu, "Turing-complete" Ethereum.

Coinbase neprātīgi apņēmās atbalstīt neizdevās Bitcoin XT / Classic projektu. Brian Armstrong izvirzīts hackles visā sociālo mediju ar vairākiem nepārdomāts komentāriem un paziņojumiem.


 

Armstrong top-down pieeju nebija ar plašāku Bitcoin sabiedrībā labi saņemtas.

Tālāk, Fred Ehrsam pasludināja pārākumu Ethereum, neilgi pirms iespaidīgu neveiksmes DAOand Ethereum sekojošo cenu crash.

Ir grūti iedomāties, ko Brian un Freds cerēja iegūt no saviem strīdīgiem paziņojumiem un lēmumiem, bet no tā izrietošo PR pretreakcijas būs iespējams redzēt tos ieskicētu vairāk neitrālu kursu nākotnē.

6) Blockchain Patenti

Iespējams, visvairāk neredzēts no visiem saviem pārkāpumiem ir Coinbase ir 9 patentfilings par kriptonauda saistītiem Šīs lietojumprogrammas ir šādi "inovācijām.":

 • "Bitcoin maiņas,"
 • "Karstā maku turēšanai Bitcoin"
 • "Padomus pogu" u.tml.

Šādas patenti acīmredzami nav Coinbase inovācijas un acīmredzami pretrunā ar atvērtā koda būtību un filozofiju Bitcoin. Brian Armstrong acīmredzot expectspeople uzticēties Coinbase, un atturēties no jebkādas šādas patentus bloķēt konkurenci. Atklāti sakot, neviens uzņēmums, aģentūra vai struktūra canor shouldbe uzticams juridisku varu pār jebkuru no Bitcoin ekosistēmas aspektu. Bitcoin tika izstrādāta, lai novērstu vajadzību pēc šādām uzticamu personu.

Bottom Line: Jums vajadzētu izmantot Coinbase?

Reizēm šķiet, ka Coinbase ir vairāk biznesa piesaistīt investorus par apkalpojot klientus vai saprātīgi attīstot Bitcoin. Ņemot vērā iepriekš minēto, tas ir neiespējami, lai ieteiktu Coinbase bez dažām atrunām:

Jums nekad nevajadzētu paļauties uz Coinbase darboties kā jūsu maku. Tas attiecas arī uz jebkuru citu apmaiņas un trešās puses pakalpojumu klāstu, lai uzglabātu jūsu monētas. OFT neatkārtojas Maxim: ja jums nav turēt privātās atslēgas, jums nepieder bitcoins.

Kaut Coinbase multi-sig Vault piedāvā dažus papildu drošību, kā nokļūt saglabāt vismaz vienu no taustiņiem, tas joprojām ne tuvu tik droša, kā uzglabāt savu bitcoins personīgi. Ja neesat pārliecināts par to, kā pareizi uzglabāt savus bitcoins aukstā maku, apsvērt iegādi piemērotu aparatūras maku.

Nelietojiet Coinbase, ja jūs plānojat izmantot savu bitcoins jebko "nerātns". Lai novērstu turpmākus juridiskus aizžogojumi jūsu labākais variants decentralizētu apmaiņu, piemēram, LocalBitcoins vai micēliju Local Trader.

Visbeidzot, ja esat Bitcoin turētājs vai ticīgais, pirms lietojat Coinbase jums vajadzētu apsvērt, vai viņu darbības, piederību un stimuli ir pareizi saskaņota ar izārstēt principiem Bitcoin, piemēram, atklātība, decentralizācija un aizstājams. Kaut Coinbase var būt lēts, populārs un ērts risinājums, viņi demonstrēja satraucošu trūkumu attiecībā uz tām unikālajām īpašībām, kas galu galā dod Bitcoin tās vērtību.

Coinbase nav par Bitcoiners

Tas ir atļauts vienkāršošana teikt, ka Coinbase nav paredzēta Bitcoiners, bet tā vietā kriptonauda jaunpienācējiem, Ethereum entuziasti, riska kapitālistiem un tiem, ar paliekošu sentimentāli pielikumu uz pārliecinoši zilā korporatīvo krāsu shēmas un bagātība peacocking tradicionālo banku.

Daudzi cilvēki jūtas ērtāk uzticēt savu naudu uz pakalpojumu, kas padara Bitcoin parādās vairāk parasto un pazīstams. Tas ir pamatoti, ņemot vērā, ka pārpalikums ieguldījumu Coinbase (papildināts brīdī rakstiski ar $ 10,5 miljoni injectionfrom Banka Tokyo Mitsubishi UFJ), nozīmē, ka uzņēmums ir labi kapitalizētas; bagāts maiņas mēdz būt skaņu maiņas. Ja jūs esat piesardzīgs atstājot ievērojamas summas Fiat vai crypto biržā, Coinbase ir probablyone no vairāk drošu variantiem, lai gan rūpīgi auditis vienīgais veids, kā pierādīt, ka par faktu.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin Kazino apskats - 5 labākās Bitcoin azartspēļu vietnes

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?