Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

SVARĪGI: No 7.decembrī 2016 Aplis vairs pieļauj iespēju iegādāties vai pārdot Bitcoins ar saviem pakalpojumiem. Tie tagad atsaucoties visiem saviem klientiem toCoinbase.

Visnozīmīgākais atšķirība starp Coinbaseand Circle ir darījumu maksas. Circle ir noteikts:

 "Jums nav jāmaksā, lai izmantotu savu naudu. Mums nav iekasēt maksu, ja jūs pārvērst naudas līdzekļus vai no Bitcoin ar saistītā bankas kontu, kad jūs glabāt savu Bitcoin, vai Bitcoin darījumiem"

Patiesi, ja jūs pērkat Bitcoins ar loka jums nebūs jāmaksā nodeva, bet šķiet, ka aplis $ 500 nav jānāk klajā kā $ 500 vērtu Bitcoins. Tas ir saistīts ar vairāku iemeslu dēļ:

  • Ir kredītkaršu apstrādes maksa, kas tiek piemērota, iegādājoties savu Bitcoins ar kredītkarti caur Circle. No tā, ko es esmu redzējis šo papildina līdz 2.9%, kas nav tieši niecīgs.
  •  Šķiet, ka Circle negarantē valūtas kursu brīdī pasūtījuma (atšķirībā Coinbase). Tas var radīt atšķirību, cik daudz jums ir jāmaksā (sākotnēji uzskatīja, ka šis jautājums par Reddit).

Coinbase no otras puses, maksa par 1% darījumu maksa fiksētu neatkarīgi maksājumu metodi jūs izmantojat, un $ 0.15 maksa par Ach noguldījumiem. Šīs maksas ir diezgan zems, salīdzinot ar citām alternatīvām, kas tur, kas ļauj iegādāties Bitcoins.

Aplis ir vienkāršākais pirkšanas procesu es esmu redzējis līdz šim

Līdz mūsdienām Es esmu nopircis Bitcoins cauri gandrīz 10 dažādās biržās. Es nedomāju, ka es esmu kādreiz radušās tīmekļa vietni, kas ir tik intuitīvs kā aplis s. Vienkāršs dizains un gludu animācijas padara to pievilcīgu un viegli izmantot vēl nav tech savvy lietotājiem.

Bet reālā "burvju brīdis" nāk no spēju iegādāties Bitcoin ar kredītkarti 2 minūšu laikā izveidot kontu ietvaros. Lielākā daļa mājas lapas nepieciešama sava veida sākotnējās pārbaudes, un līdz mūsdienām process pirkt Bitcoins ar kredīta cardwas diezgan sarežģītas. Tas aizņem apmēram 2 minūtes, lai pabeigtu šo procesu ar Circle, un es esmu gatavs maksāt papildus par to.

Coinbase arī paveicis lielisku darbu savā mājas lapā, taču šis process ir nedaudz garš, un to var valkāt jums out. Galvenais jautājums ir tas, ka jums ir nepieciešams, lai apstiprinātu savu atpakaļ kontu un dažreiz tas var ilgt vienu vai divas dienas.

Coinbase ir kaut kas neticams notiek.

Tā 99Bitcoins nodarbojas ar daudziem cilvēkiem, kuri pērk savu pirmo Bitcoin es esmu ievērojis, kaut ko dīvainu notiek pēdējā laikā. Vairākkārt esmu gotten e-pastus no cilvēkiem, apgalvojot, tie šādu pasūtījumu Coinbase un tā ieguva atcelts apgalvojot, ka viņu kontā ir "augsta riska". Savādi pietiekami visu šo anulējot notika, kad no Bitcoin cena pieauga krasi.

Lūk, piemērs šādas lietas, kas izraisīja kavēšanās pirkuma lietotājam. Viens lietotājs bija tik dusmīgs, ka viņš izgāja ārā un veikts tīmekļa vietni ar nosaukumu Coinbase Krāpšana, šis mājas lapas rāda reālo dzīvi piemēri Coinbase pasūtījumu atcelšanu, ja tas nāk par labu tiem izmaiņu dēļ cenu Bitcoin.

Es nevaru teikt, es esmu pieredzējis šādas problēmas ar Coinbase sevi, bet man šķiet, ka es esmu dzirdējis par šiem stāstiem veidu tik daudz reižu, ka tur ir iespējams, daļa patiesības tajā.

Abi mobilās lietojumprogrammas strādā liels atbalsts ir arī naudas sodu

Gan Circle s un Coinbase mobilo app ir diezgan intuitīvs un viegli lietojams. Ņemot teica, ka Circle nav daudz labāk radīt patīkamu pieredzi (tāpat kā viņu mājas lapā). Reizēm, kad man vajadzēja atbalstu Coinbase un Circle viņi abi, šķiet, ir reaģējuši savlaicīgi un ieguva maniem jautājumiem atbildēja.

Ja jūs pērkat $ 500 vērtu Bitcoin šeit ir tas, ko jūs saņemsiet

Ja jūs tērēt $ 500 ar Coinbase pie šodienas valūtas kursa jūs saņemsiet 1.3103BTC (visas nodevas iekļautas). Ja jūs iet ar loka jūs saņemat 1.2782BTC. Tas var šķist, ka Circle ir daudz dārgāks nekā Coinbase, bet ir svarīgi atzīmēt, ka es esmu mēra Coinbase ir ACH maksājumu metodi, Circle kredītkartes metodi (jo man nav amerikāņu kredītkarti, kas Coinbase pieņem).

Tas nozīmē, ka ar Coinbase jūs saņemsiet Monētas 2-4 dienas pēc tam, kad esat veicis pirkumu un ar lokiem, saņemsiet to uzreiz - tāpēc es domāju, jums vajadzētu saprast, ja 0.0321BTC ir vērts gaidīt 2 dienas (~ aptuveni $ 11 pie šodienas valūtas kursa).

Circle ir uzvarētājs ar degunu manā grāmatā

Pēc tam, kad viss ir teikts un darīts, es gribētu Circle līdz Coinbase. To gluds dizains, izmantošanas vieglumu un zibens ātru darījumu piegāde rada īstu "burvju brīdis" par mani. Man arī nav prātā maksāt vairāk maksu par šo izcilo pieredzi. Ja jūs visu par ietaupot, cik vien iespējams, kā Coinbaseis iespējams, ir veids, kā iet, bet, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no problēmu izvēlēties Circle.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Post Tacocoin

GDAX pārskats - Coinbases Advanced Exchange, cik labi tas ir?

Post Tacocoin

Changelly pret ShapeShift - tūlītējās kriptvulāņu apmaiņas

Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā