Coinmama pret Coinbase - nopērkot Bitcoin $ 150 vērtībā ar manu kredītkarti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinmama pret Coinbase - nopērkot Bitcoin $ 150 vērtībā ar manu kredītkarti

Coinmama pret Coinbase - nopērkot Bitcoin $ 150 vērtībā ar manu kredītkarti

Abi uzņēmumi ir jau gandrīz 4 gadus un esam izveidojuši diezgan reputāciju. Man ir jāpārskata Coinmamaand arī Coinbaseon vairākkārt tomēr es nekad neesmu tieši salīdzināt abus.

Šodien es gribu darīt tieši to.

Es esmu gatavojas, lai redzētu, cik tālu būs $ 150 iet, ja jūs pērkat Bitcoins ar savu kredītkarti vai nu no šiem apmaiņu. Iemesls, kāpēc es izvēlējos $ 150, jo tas ir summa, ko var nopirkt Bitcoins bez pārbaudes pie Coinmama, un tas ir arī iknedēļas limits tūlītēju pirkt Coinbase.

Augusts 2017 Update: Coinbase tagad pieņemsim jūs iegādāties līdz pat 500 $ nedēļā. Coinmama tagad pieprasa pārbaudi, pat zem 150 $.

Valstis pieņemts

Coinbase 

# 8211; Pašlaik vairāk cienījamu Bitcoin apmaiņu pieņem klientus no 33 countriesaround pasauli.

Coinmama - Pieņem pircējiem visā pasaulē, izņemot dažus augsta riska valstīs. Ja jūs dzīvojat ASV tomēr Coinmama ir pieejams tikai šajās valstīs: California, Colorado, Florida, Ilinoisa, Indiana, Kansas, Massachusetts, Michigan, Montana, Ņūmeksika, North Carolina, Pennsylvania, South Carolina, Tenesī un Texas.

Pārbaudes process

Coinbase

# 8211; Lai nopirktu Bitcoins ar jums kredītkarti Coinbase jums būs nepieciešams:

  • Sniegt foto ID verifikācijas
  • Pārbaudiet divas mazas maksas, ko Coinbase savai kartei

Foto ID pārbaude ir automatizēts process, un var pabeigt salīdzinoši ātri, ņemot teica, ka dažiem lietotājiem rodas problēmas ar to. Arī mini maksu par jūsu kredītkartes dažreiz var ilgt dažas dienas, līdz jūsu kredītkartes bilanci. Apkopojot to uz augšu, tas nav šķist jūs varēsiet saņemt savu Bitcoins uzreiz, ja šī ir pirmā reize, kad iepērkas Coinbase.

Coinmama

# 8211; Ja iegādājaties līdz $ 150 vērtībā Bitcoins jums nav nepieciešams augšupielādēt dokumentus pārbaudei. Tomēr Jums būs nepieciešams piegādāt fizisko adresi un pārbaudīt savu e-pasta adresi. Tātad process Coinmama ir daudz ātrāk un prasīs aptuveni 1 stundu.

Maksas

Coinbase - Atkarībā no tā, kur tu dzīvo Coinbase iekasēs pakalpojuma maksu (3,99%). Tas nozīmē, ka $ 150 ir efektīvi tikai $ 144.15.

Coinmama

# 8211; Ir 5% kredītkaršu apstrādes maksa, ko iekasē Simplex, uzņēmums apstrādes kredītkaršu darījumus Par Coinmama. Tas nozīmē, ka jūsu $ 150 ir efektīvi 142,5 $.

Maiņas kurss

Tas ir iespējams, ir lielākā atšķirība no viņiem visiem. Laikā, kad rakstot šo ziņu valūtas kurss Coinbase ir $ 770 par 1 BTC, uz Coinmama, no otras puses, tas ir $ 855, kas ir par 11% vairāk !!

Tātad, lai gan 150 $ par Coinbase būs iegūt jums 0.18720779BTC par Coinmama viņi saņems jūs tikai 0.16666667BTC.

Atbalsts

Visā pēdējo gadu laikā esmu dzirdējis sūdzības par atbalstu no abiem uzņēmumiem, tomēr es varu teikt no pirmās puses pieredzi, ka Coinbase atbalsts ir patiešām tik slikti, kā tas izpaužas. Jūs saņemat kā atbilde parasti 3 dienu laikā, un pat tad tas, iespējams, būs daži Gatavā atbilde bez jebkādas atsauces uz jūsu konkrēto gadījumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par manu pieredzi ar Coinbase izlasīt šo post.With Coinmama Man izdevās iegūt manas problēmas atrisināt savlaicīgi.

Spriedums - Coinbase vai Coinmama?

Es domāju, ka tur nav taisni atbildi par to, jo abi uzņēmumi ir savas stiprās kostīmi un vājās puses. Galu galā tā vārīties uz leju, lai to, ko jūs vērtība visvairāk.

Ja jūs meklējat ātri darījumu bez nepieciešamības, lai apstiprinātu savu identitāti, un nelielām naudas summām, tad es gribētu iet ar Coinmama. Ja, no otras puses, ar tā vērtību naudas ir svarīgākais aspekts, es gribētu iet ar Coinbase. Abi uzņēmumi ir bijuši apmēram pietiekami ilgi, lai pierādītu, viņi ir šeit palikt, zvans ir jūsu rokās.

Viena gala (un ļoti svarīga) lieta. Ja jūs vērtība jūsu privātumu es noteikti apturēt prom no Coinbase. Uzņēmums ir pazīstams sekojot lietošanas līdzekļus, kā arī aizliedzot kontiem, ja viņi domā fonds tiek izmantoti apšaubāmu mērķiem. Jūs varat

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin galdjektori - 4 maki (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti