EToro Bitcoin Trading pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

EToro Bitcoin Trading pārskats

EToro Bitcoin Trading pārskats

Pros: viegli setup, spēja sekot un kopēt pieredzējuši uzņēmēji, izpalīdzīgi video pamācības

Mīnusi: Tikai 4 izpildes laiki darījumu dienā, Nepieņem ASV klientiem

Secinājums: eTorois iespējams visvieglāk ieguldījumu platformu, lai saprastu, no visām citām alternatīvām. Tā ir vienkārša pieeja, un tas, ka jūs varat kopēt darījumus un dažādot savu ieguldījumu dažādiem cilvēkiem ir neparasts Bitcoin tirdzniecības pasaulē, un, iespējams, ir vērts padomāt. Tirdzniecības stundu ierobežojums (tikai 4 reizes dienā), taču to, lai novērstu tā mana visu laiku mīļākā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par eToro sociālo investīciju platformu.

Pilns pārskats eToro ir Bitcoin tirdzniecības platformā

Viens no interesantākajiem investīciju platformu ap Bitcoin ir eToro. Atšķirībā no citiem tirdzniecības platformām, eToro atšķir sevi no konkurentiem, to sociālo ieguldījumu tīklu un adreses faktus, ka:

  • Tirdzniecības platformas ir pārāk sarežģīti.
  • Lielākā daļa cilvēku nevar atrast savu ceļu viegli, kad runa ir par finanšu tirgiem.
  • Ir nepietiekama piekļuve tirgus informācijai un top tirgotājiem.

Izmantojot eToro ir Openbook pasaulē lielākais sociālais tīkls investoru ir veidota. Tagad jūs varat iekļūt gudrību nekā 3m investori no 200 dažādām valstīm un apskatīt savus portfeļus un arodu. Pamatideja ir tāda, ka jūs varat kopēt veiksmīgas investoru, kas padara visu stāstu zināt, kad un ko ieguldīt daudz vienkāršāk. Tā vietā, lai nepieciešamības izlemt, kādā akciju vai preču ieguldīt to, jūs varat izlemt, kuru persona kopēt (pamatojoties uz viņa pagātnes neveiksmēm un panākumiem).

Tātad, kas jums jādara, ir redzēt, sekot un kopēt veiksmīgākajām tirgotājiem tīklā. Tas nozīmē, ka Jums nav jābūt ekspertam, lai ieguldītu, piemēram, top izpildītājs. Piemēram, Annie Sotiroulla Charalambous iegulda 3,5% no sava portfeļa Bitcoin un ir ieguvusi vairāk nekā 30% no viņas Bitcoin ieguldījumiem līdz mūsdienām. Viņa ir gandrīz 80,000 sekotāji, un jūs varat redzēt, ko tirgotājiem viņa kopijas, lai iegūtu vairāk ieskatu.

Es uzskatu, ka vislabāk par eToro ir, ka tas ir viegli izmantot nepieredzējušiem tirgotājiem. Tas nav saistīts ar visa veida sarežģītas tirdzniecības platformas un dīvaini terminoloģiju. Tas aizņem tikai 3 klikšķiem un jūs varat sākt ieguldīt.

Negatīvie eToro kā, jo tas ir izgatavots ar "vienkāršiem" tirgotāju, tas neļaus jums īsu sell un sviras efektu Bitcoin, kad cena kritums atšķirībā no citiem tirdzniecības platformām, piemēram, AvaTradeor Plus500.

Kā sākt ieguldīt Bitcoin ar eToro

Iet uz eToro ir Openbook Bitcoin pageand noklikšķiniet uz "Invest Bitcoin"

Pēc tam jums būs iespēja izvēlēties summu dolāru vēlaties investēt. Jūs varat izvēlēties no saistību nepildīšanas $ 50, $ 500 un $ 1000 vai norādiet pasūtījuma summu. Es iesaku, sākot ar minimālo summu $ 50 tikai iegūt sev iepazīties ar sistēmu.

Tālāk jums būs nepieciešams ievadīt savu maksājuma veidu un aizpildīt īsu aptauju, ko pieprasa noteikumiem eToro, jo tas ir tirdzniecības platforma. Kad esat pabeidzis aptauju, jums būs nepieciešams, lai augšupielādētu identifikācijas dokumentu jūsu konts tiks pārbaudīts. Pēc tam, kad esat augšupielādēt šo dokumentu var ilgt līdz 5 dienām, lai saņemtu jāpārskata gan no manas pieredzes tas aizņem daudz mazāk.

Kad jūsu konts ir verificēts jūsu pasūtījums tiks izpildīts nākamajā izpildes laiku, kas ir pēc 06:00, 12:00, 18:00 un 00:00 no pirmdienas līdz piektdienai. Tāpēc paturiet prātā, ka, ja jūs vēlaties izvietot tirdzniecības 16:00 jums ir nepieciešams, lai tā būtu vismaz 5 minūtes agrāk, tātad 15:55. EToro ņem maksu par fiksētu 1% no izpildes cenu vai vismaz 1 centu par darījumu.

Sociālā mijiedarbība ir blastu!

Man jāsaka, ka man nav pierakstīties eToro tā ir sociālā platforma, bet es biju tiešām pārsteigts par to. Pēc tam, kad manu sākotnējo ieguldījumu $ 50 (kas tagad plaukstošs $ 52.23), es sāku saņemt cilvēki rakstīt uz manu sienas ar dažādiem ierosinājumiem un palīdzētu man veidot savu portfolio. Tas ir reāls liels plus nepieredzējušiem tirgotājiem.

Secinājums - Ļoti piesaisti investīciju iespēja nepieredzējušiem tirgotājiem

ETorois iespējams visvieglāk ieguldījumu platformu, lai saprastu, no visām citām alternatīvām. Tā ir vienkārša pieeja, un tas, ka jūs varat kopēt darījumus un dažādot savu ieguldījumu dažādiem cilvēkiem ir neparasts Bitcoin tirdzniecības pasaulē, un, iespējams, ir vērts padomāt. Tirdzniecības stundu ierobežojums (tikai 4 reizes dienā), taču to, lai novērstu tā mana visu laiku mīļākā.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Labākais Ethereum maku (2018. Gada atjauninājums) - 5 Iespējas ir pārskatītas

Post Tacocoin

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)