GDAX pārskats - Coinbases Advanced Exchange, cik labi tas ir? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

GDAX pārskats - Coinbases Advanced Exchange, cik labi tas ir?

GDAX pārskats - Coinbases Advanced Exchange, cik labi tas ir?

Global Digital Asset maiņa, glīti saīsināti GDAX, ir viens no slavenākajiem Bitcoin un kriptonauda tirdzniecības apmaiņu pasaulē. Platforma ir paredzēta vairāk pieredzējušiem lietotājiem un profesionāliem uzņēmējiem, bet kādas priekšrocības vai trūkumi tas ir, salīdzinot tās konkurenti, piemēram, Krakenor Gemini?

Šajā pārskatā, jūs uzzināt par iespējām uzņēmums piedāvā, kā tā veic, un to, vai tas atbilst jūsu kriptonauda vajadzībām.

GDAX Uzņēmuma pārskats

GDAX būvē zvaigžņu reputāciju, kā mēs skatīties pieaugums cryptocurrencies paātrināt publiskajā apziņā. Arvien vairāk un vairāk investori nāk uz tirgu, un tas ir svarīgi saprast atšķirības platformām pieejamiem.

Ja jūs apsverot GDAX, jūs, iespējams jau pieder kādu Bitcoin un, iespējams, citu digitālo aktīvu. Tas ir modernu tirdzniecības platforma, kas ir vērsts uz nopietniem tirgotājiem.

Ja esat jau lietotājs pie Coinbaseand vēlas paplašināt savu tirdzniecības iespējas, tad strādā uz perona būs vienkārši ārstēt jums.

GDAX pieder pašam uzņēmumam, kā Coinbase un darbojas kā māsa tirdzniecības platformu. Uzņēmums atrodas Sanfrancisko, un darbojas jau kopš 2012. Gada, tāpēc tas zina savu ceļu apkārt kriptogrāfisko tirgos.

Coinbase kontu īpašnieki var izmantot vienu un to pašu kontu, lai pieteiktos GDAX un sākt tirgot gandrīz nekavējoties. Jums būs nepieciešams, lai pārvietotu līdzekļus no viena maku uz otru, bet skaistums kriptonauda padara šo tīrais nieks.

Protams, jums nav nepieciešams būt Coinbase klients strādāt apmaiņu. Ja jūs meklējat, lai pārvietotos tirdzniecības platformas, tad jums būs diezgan apmierināti ar GDAX s slidens dizains un galvenais valūtas atbalsts.

GDAX Valūtas Support

GDAX nodrošina pienācīgu pārklājumu lielākajās cryptocurrencies un Fiat valūtās. Bitcoin, Ethereum un Litecoinare viss pieejams tirgus tirdzniecības. Jūs varat noguldīt un strādāt kādā no šīm cryptos kopā ar ASV dolāros, eiro un Lielbritānijas sterliņu mārciņās.

Jūs varat tirgoties Bitcoin ar visām trim fiat variantiem, bet Ethereum un Litecoin tirdzniecība var veikt ar dolāros, eiro un Bitcoin. Tas varētu būt mazliet nomākta Britu lietotājiem-lai gan lielākā daļa Eiropas biržas strādās eiro nevis mārciņas.

Tas ir pievilcīgs, ka Ethereum un Litecoin to var tirgot ar Fiat valūtās. Es bieži atrast, ka šo cryptos iegūt, jums tērēt Bitcoin, un jūs nevēlaties, lai sāktu kropļojot Bitcoin investīcijas ar cenām pārvietojas uz augšu.

GDAX Valsts atbalsts

Platforma ir pasaules tirdzniecības apmaiņu, tāpēc, protams, tas ir diezgan pienācīgas funkcijas visā pasaulē. No valūtas atbalsta izvēle padara īpaši pievilcīgu lietotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā un Apvienotajā Karalistē. Austrālija un Singapūra ir atbalstīti tirdzniecībai, taču nav to Fiat valūtās; lietotāji no šīm jomām var izmantot dažādu valūtu pāriem. Pilns saraksts ir pieejams šeit.

GDAX maksas

GDAX s tirdzniecības izmaksas ir ievērojami zemākas nekā jūs atradīsiet par Coinbase. Fakts, ka Coinbase konti darbu GDAX ir super ērts jebkuram lietotājam, kas vēlas samazināt izmaksas.

Kā ar lielāko daļu apmaiņu, bankas pārskaitījums, ir nepieciešams, vai arī jūs varat noguldīt kriptogrāfijas līdzekļus tieši uz GDAX karstā maku. Pēc tam, kad līdzekļi ir pieejami, tirdzniecības rādītāji svārstās no 0,1% līdz 0,25%. Tas ir milzīgs ietaupījums, salīdzinot ar iespēju, piemēram, Coinbase, kur jūs varētu maksāt augšu no 4% pērk ar kredītkartēm.

Pilna informācija par maksu ir pieejama šeit.

GDAX Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir mainīgs visā kriptonauda nozarē, ar daudzām ziņošanas slikto pieredzi un citiem tukšiem veiksmes sirēna. GDAX nav pienācīgu darbu šajā jomā; lai gan, kā ar lielākajā daļā vietņu, tiek aicināti sazināties ar komandu, izmantojot e-pastu. Jūs parasti saņemt atbildi uz 24-72 stundām, atkarībā no jūsu jautājumiem.

GDAX s Palīdzības sadaļa ir labi izklāstīts un ir pietiekams daudzums informācijas. Tas var staigāt jums caur pasākumus, lai pāriet uz GDAX no Coinbase, un tas ietver arī to, kā-to ceļveži un atbildes.


Kopumā GDAX atbilst cerības šajā jomā nebūdama spīd gaisma šajā nozarē. Tomēr, tā kā tas ir tas pats uzņēmums, kas ir atbildīgs par Coinbase atbalstu, varētu būt daži žagas šeit un tur (

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Šeit ir uzvarētāji 2018. gada labākajai Bitcoin aparatūras maku

Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

Bitcoin Kazino apskats - 5 labākās Bitcoin azartspēļu vietnes