Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Dvīņi Bitcoin exchangewas izgudrotās slavenā pāris dvīņi, Cameron un Tyler Winklevoss. Jūs varētu atcerēties tos kā olimpieši, kas iesūdzēt Atzīmēt Zuckerburg. Bet šodien, jums vajadzētu domāt par to, kā par gandrīz 1% no pasaules Bitcoin īpašnieki, kā arī likumīgu tirdzniecības apmaiņu nosaukts Gemini.

Šīs amerikāņu brāļi cēla Gemini pasaulei 2015. Gadā, un viņi izmanto ļoti atšķirīgu pieeju, lai veidotu kriptonauda uzņēmums. Pamatojoties Ņujorkā, viņi ņēma ceļu, ka lielākā daļa citu izmisīgi cenšas izvairīties: regulējumu. Pirms uzsākt apmaiņu, tā kļuva par pilnīgi atbilstošu un pilnībā reģistrēts uzņēmums, un tas notika augstākos gan kapitāla rezervēm un ievērošanu uz banku standartiem.

Ar "Winklevii" turpina censties veidot pasaules klases apmaiņu digitālo aktīvu. To pamatdoma ir nepaklausīgu kriptonauda pasaulē ir vienmēr lūgt atļauju, nevis ubagot piedošanu.

Ir skaidrs, ka uzņēmums ir izstrādājis sevi palikt pilnīgi virs kuģa ik solis ceļu. Daudzi tagad redzēt to kā vienu no visvairāk, ja ne themost-likumīgas tirdzniecības platformām pasaulē.

Funkcionalitāte

Dvīņi platforma ir ļoti labi izstrādāta, lai uzlabotu lietotāju uzticību. Es atklāju, ka ir ļoti viegli izmantot.

Kaut gan tas nav pildīta ar uzlabotas funkcijas, tā nodrošina vienmērīgu, ātru, atsaucīgs pieredzi. Maiņas chugs pa labi. Tās atlikumi, rīkojumi, un cenas uzreiz mainās, lai jūs nekad zaudēt savu vietu. Šī funkcija ir svarīgi, lai man jebkurā apmaiņu. Agrāk esmu neapmierināts, ko citur lēns ielādes laiku un traks savienojumiem.

Drošība-gudrs, tas nodrošina funkcijas jūs varētu sagaidīt, tostarp divu faktoru autentifikāciju, kas ir obligāta jebkurā finanšu kontā. Mājas lapa skaidro drošības pasākumus pārredzamā veidā, tostarp aukstā uzglabāšanas metodes un Amazon Web Services. Šī pārredzamība ir svarīgi zināt par, it īpaši, ja jūs strādājat ar lieliem darījumiem, regulāri.

Atbalstītie valūta

  • Bitcoin
  • Ēters
  • ASV dolārs

Gemini ir atbalstīts valūta ir vitrīna apmaiņas, kas ir ēka lēni, bet spēcīgu veidā. Tā kā tas ir joprojām galvenokārt firmas kā ASV Bitcoin apmaiņu, nav plašs funkcionalitātes crypto- vai Fiat valūtā.

Par ethereum ieviešana tradingmay signalizēt lēni izvēršot citu spēcīgu valūtu nākotnē.

ASV dolāru joprojām ir tikai fiat valūtu noguldījumiem, izņemšanu un tirdzniecību. Lai gan valūtas paver vairāk valstis, amerikāņi atradīs to īpaši noderīgi, cik padarīt uzticamu banku noguldījumu un izņemšanas.

Liels bonuss Gemini ir spēja tirdzniecības reālu dolāru. Daži apmaiņa, piemēram, Bitfinex, nav tiešas BTC-to-USD tirdzniecību, tāpēc jums ir izmantot piesiet s "USDT" vietā. Dvīņi ņem tālāku soli piesaisti savu amatu uz reālu naudu. Tādā veidā, jūs varat izņemt naudu bez nepieciešamības piesiet s kriptonauda.

Maksas

Pēc pirmā acu uzmetiena, šķiet Dvīņi honorāru būt nedaudz sarežģīti, bet jūs varat saņemt pilnu rundownhere.

Virsraksti teikt, ka lielākā daļa cilvēku meklē automāts maksa ir 0,25%, kā arī ņēmējam maksu par 0,25%. (Tas ir apmēram nozares standarts). Šīs maksas tiek samazinātas, ja jūs hit dažiem apjoma darījumus. Veidotāja maksa tiek diskontēta līdz 0% attiecībā uz noteiktiem apjomiem, un ņēmējs maksa samazinās to 0,15% pēc 10000 Bitcoin. (Tātad, ja jūs pērk dārgu 'Bitcoin pica ", šo informāciju ņems vērā.)

Par ne-maksa iemaksas un izmaksas gaidītā papildinājums pakalpojumu. Dažreiz, tas ir reāls kick zobos, kad jūs atradīsiet sneaky anulēt maksu tagged on.

Klientu atbalsts

Dvīņi klientu atbalsts ir salīdzinoši vispārīgs par Bitcoin apmaiņu. Ir in-depthFAQthat atbild steidzamākajiem jautājumiem.

Īpašie pieprasījumi tiek izskatīti, izmantojot e-pastu. Es izlasīju par ātru atbildes laiku uz klientu apkalpošanas komanda, tāpēc es nosūtīju pieprasījumu, lai pārbaudītu tā out sevi. Es saņēmu atbildi, kas pāris stundu, kas ir patiešām patīkami. Ar citām platformām, es parasti pa kreisi gaida 2 vai 3 dienas.

Būtu jauki, lai varētu zvanīt pārstāvi, taču tālruņa atbalsts joprojām eludes ar Bitcoin nozari (neskaitot Coinbase nesenajiem mēģinājumiem). Attiecībā uz lielāko biržās, tur ir zobu problēmas klientu atbalstu, jo viņi cīnās, lai paplašinātu un sekot līdzi strauju pieprasījumu.

Sabiedriskās domas / Online Atsauksmes

Tas ir interesanti izpētīt sabiedrības uzņemties Gemini apmaiņu. Maz lietotāju atsauksmes pastāv, un tur noteikti nav plūdu nosodījumu. Lietotājs bāze neatbilst patīk Bitstampor Bittrexyet.

Labi zināmie vārdi aiz projekta tiešām dotu tai gaisu autentiskumu. Par vienu iemeslu vai citu, šim pārāk daudz īpašnieki kriptogrāfisko uzņēmumu vairogs savu identitāti. Tas ir liels turnoff man kā patērētājam. Tā Winklevii ir ļoti publicaly uzstājām biznesa un būvēti noteikumus, viņi ieguva cilvēku uzticību. Lielākā daļa valūtas lietotāji redz Gemini kā visvairāk legit platformu.

Secinājums: Vai Dvīņi Good apmaiņa?

Dvīņi ir cieta apmaiņa ar uzticamu atbalstu no sabiedrības. Pārvietojas naudu Bitcoin tirgos palīdz uzlabot informācijas apmaiņu, kas ir tikai bijis pilnībā darbojas kopš 2016. Gada.

Taču es personīgi gribētu redzēt vairāk atbalstīto valūtu. Izmantojot Gemini nav klāsts altcoins tirdzniecībā, kas gatavojas likt daudz regulāru tirgotāju off.

Bet, ja jūs meklējat vietu tirdzniecībai Bitcoin un ētera ar pārliecību, tad jums nebūs iet nepareizi, izmantojot Gemini.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Kurš ir labākais Bitcoin galddatora maciņš?

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā