HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Es sākotnēji jāpārskata HitBTCin 2014, kad tas tika tikai sākot out. Kopumā apmaiņas veica ļoti labu pirmo iespaidu. Es neesmu aktīvi izmanto to tirdzniecībai līdz pēdējos Bitcoin Cashand Bitcoin Goldforks. Ikreiz, kad es varētu pieprasīt jaunu Bitcoin klons no vienas no šīm dakšas, es uzreiz pārdot to HitBTC.

Viss šķita iet labi, un kā mana vietne balstās galvenokārt uz filiāli komisijas es nolēmu arī ieteikt to saviem lasītājiem un atbalstīt manu blogu centienus. Tomēr tas ir tad, kad viss notika neglīts pagriezienu.

Pēdējo pāris gadu laikā es nekad mēģinājis atsaukt savu filiāli Bitcoin atlikumu no HitBTC. Es izlemt apskatīt manu kontu, un redzēja, ka man ir 0.25BTC gaida withdrawl + vēl $ 600. Tātad kopumā man bija gandrīz $ 3000 gaida mani, lai tikai naudu ārā.

Es sekoju parastās procedūras, kas ietver pārvietojot savu bilanci uz galveno kontu, bet tad smieklīgi lieta notika. Mana nauda tikai "pazuda". Tas neparādījās uz maniem nesenajiem darījumiem, un pašreizējais atlikums samazinājās līdz nullei.

Es uzreiz sazinājās HitBTC un saņēmu šādu atbildi:

Kā jūs varat redzēt no e-pasta tas bija novembrī 16. 2017. Šis atjauninājums tiek rakstīts par 26. Novembrī (desmit dienas vēlāk). Kopš tā laika es mēģināju sazināties HitBTC vairākas reizes, bet tikai saņēma ļoti neskaidra atbilde apgalvojot:

Kuru ziņojāt nepieciešama papildu izmeklēšanu.

Mēs esam saasinājās jautājumu mūsu otrā līmeņa atbalsta speciālistu un apzīmēts to kā augstu prioritāti.

Mēs turpināsim jūs uz panākumiem.

Šķiet mazliet dīvaini, man, ka sabiedrība zina, ka ir tehnisks jautājums, viņu pusē, un tā vietā, lai nekavējoties atmaksājot savu bilanci viņi vienkārši saglabāt mani gaida bez piekļūt saviem līdzekļiem.

Quick tiešsaistes meklēšanas parādīja mob dusmīgā customersposing līdzīgu reviewsabout uzņēmumā.

Visus citus paziņojumus esmu nosūtījis ir pagājis neatbildēti. Es iesaku izvairīties, izmantojot HitBTC tagad. Es atjaunināt, jo šī situācija risināties.

Kā uz 5. Janvārī 2018 es joprojām neesmu saņēmis savu līdzekļu. IZVAIRĪTIES HITBTC. Daži lietotāji ir pat sākusies petitionagainst zema līmeņa pakalpojumā HitBTC apgādā.

Mana sākotnējā HitBTC pārskats no 2014. Gada

Man bija vērsies agrāk šo mēnesi ar puišiem TeddMarketing kuru klients ir HitBTCin lai pārskatītu savu mājas lapu. Sākumā es biju diezgan negribīgi pārskatīt vēl vienu Bitcoin exchangesince šķiet, ka katru dienu otrs ir izveidota vai iznīcināti. Pēc dažiem atpakaļ un mazliet web rakšana es nonācu pie secinājuma, ka HitBTC ir vērts tālāka izmeklēšana, tāpēc šeit ir tas, ko es atradu...

Pirmā lieta, jūs paziņojums ir gluds UI

Patiešām HitBTC veicis lielisku darbu projektēšana vieglu un intuitīvu lietotāja interfeisu. Sign-up ir vienkārša un navigācijas visā vietnē ir vienkārša. Nav mulsinoši cilņu nosaukumi vai 2007 mājas lapas dizainu. Tātad pirmais iespaids ir tāds, ka tas ir patiešām cieta apmaiņas platforma.

Beidzot apmaiņas platforma, iesācējiem!

Iespējams, viens no visvairāk biedējošu izaicinājumu Bitocin iesācējs ir, ir saprast, kā tirdzniecības darbu. Bid, Ask, Volume un izplatība ir tikai daži no vārdiem, šajā ļoti mulsinoši vārdnīcu. HitBTC viena lieta ļoti labi, kas nav paredzēts nevienā citā tirdzniecības platformā šodien - tā apgādā jūs ar demo režīmā.

Ar klikšķi uz pogas, jūs varat iespējot demonstrācijas režīmu (did I pieminēt viņiem ir liels UI?). Jo demo režīmā jūs varat eksperimentēt tik daudz, cik vēlaties, bet tirdzniecība ar dzīviem tirgus apstākļos. Tas ir īpaši svarīgi, ja esat iesācējs un vēlaties iegūt zināmu pieredzi, pirms liekot savu naudu uz līnijas. Vienīgais vieta, es esmu redzējis faktisko demo režīms ir Forex uzņēmumiem kā Plus500or AvaTradeand tās tirgo tikai ar Bitcoin CFD. Paturiet prātā, ka tad, kad tirdzniecības CFD jūsu Capital ir apdraudēta. Ja ir viena iezīme, kas atšķir HitBTC no citām platformām, tas ir tas demo režīmā.

HitBTC ir vērsta uz galvenajiem tirgiem

Vēl viena lieta, ko es patiešām patika par HitBTC ir tas, ka tā ir vērsta tikai uz galvenajiem tirgiem - tas nozīmē Bitcoin & Litecoin apmainīt uz USD un EUR. Iesācējiem summa altcoinscan reizēm būt milzīgs. Noņemot "troksnis" no apmaiņas un koncentrējoties tikai uz galvenajām valūtām, HitBTC nāk, lai būtu daudz Newbie draudzīgs (atkal).

Uzsvars tiek likts uz drošību

Katrs kritiskā darbība (pieteikties / atteikties), ar HitBTC var aizsargāt ar 2FA (2 faktoru autentifikāciju). Jūs varat arī redzēt sarakstu ar IP, kas piekļūt jūsu kontu, lai jūs varētu uzraudzīt jebkuru aizdomīgu darbību. Visbeidzot, HitBTC stāsta jums to, kas ir Jūsu drošības līmenis (ti, vāji, stiprs uc), kas piedāvā jums, lai aizsargātu savu kontu labāk.

Vienkārša, efektīva un gluda

Ja es būtu beigt savu atsauksmi šeit es droši vien dotu HitBTC ar A +. Es negāju visas detaļas, piemēram, transakcijas maksu, bet tās viegli var atrast šeit.

Vienīgais, kas ir palicis, kā bažas...

Tātad, tagad es esmu izveidojusi sev, ka HitBTC ir diezgan cieta platformu. Vienīgais, kas atstāta bija redzēt, ko citi cilvēki, ja saka tiešsaistē. Galvenais informācijas avots par objektīvas atsauksmes, es varētu atrast bija Bitcointalk kur HitBTC paziņoja par savu oficiālo uzsākšanu 2014. Gada Šķiet, ka BitcoinTalk lietotājiem visi apbrīnot mehāniku aiz HitBTC, bet ir aizdomas par to, ka nav fiziskā adrese vai reālu dzīvu identitāti, kas saistīti ar mājas lapā. Domēna reģistrācija ir privāts, un HitBTC par mums lapā sniedz tikai vispārīgu aprakstu bez konkrētiem nosaukumiem vai kontaktinformāciju.

Nobeigumā, jo "pēc GOX zonā", jums ir nepieciešams, lai būtu pārredzamāki

HitBTCdid lielisku darbu, veidojot savu mājas lapā, patiesi lielisks. Bet pēc tik daudzi cilvēki zaudējuši savu naudu, jo viena nepietiekamas indivīda jums ir nepieciešams, lai būtu pārredzamāka. Es patiešām ticu, ka, ja HitBTC saista īsto vārdu un adresi, ar savu biznesu tā būs palielināt savu uzticamību. Es domāju, ja tie ir likumīgi, jo tie, šķiet, ir, un ka viņi ir - kāpēc tas justies kā viņi slēpjas? Tagad, šķiet, piemēram, tie ir labs sākums, bet, lai būtu patiesi izcils viņiem būs solis uz gaismu.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Mīklas un Mod apk)

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats