Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Daudzi cilvēki vēlas iegādāties Bitcoins vieglākais veids iespējams. Citiem vārdiem sakot, cilvēki nepatīk gaidīt savu pārskaitījumu jāpārbauda, ​​vai iet caur gara identifikācijas procesu. Indacoin mēģina izpildīt šo vajadzību precīzi.

Indacoinwas dibināts 2014. Gadā un darbojas kopš. Maiņas pieņem tikai kredītkartes / debetkartes (ja vien tie ir 3D Secure) vai Payza. Kad jūs nākt iegādāties jūsu Bitcoins jums vispirms nepieciešams aizpildīt maksājuma veidlapu (skatīt zemāk), un pēc tam jūs saņemsiet tālruņa zvanu ar 4 ciparu PIN kodu, lai pabeigtu darījumu.

Viss pirkšanas process šķiet diezgan vienkāršs un uz vietas tomēr ir 2 lietas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu informēts par:

  1. Ir stingri pērk robežas. Pirmo darījuma jūs tikai 100 $. Pēc 4 dienām robeža iet līdz $ 200, un pēc 7 dienām, 500 $.
  2. Maksas iekļauti maiņas kursa, un ir ļoti augsts. Piemērā par BTC likmi Bitstamp bija $ 1001,52 un $ 1507,31 par Indacoin - Tas būtībā nozīmē, ka jūs maksājat aptuveni 50% vairāk par šo "problēmu bezmaksas" procesu.

Personīgi, es domāju, ka valūtas maiņas kurss ir pārāk augsts, un neattaisno laika saglabāts. Tas var būt vērts anonimitāte. Anonimitāte var sasniegt, ja jūs izmantojat priekšapmaksas debetkarti un pagaidu Skype numuru, lai pārbaudītu savu tālruņa numuru. Šis numurs tiks izmantots vēlāk, lai jūs identificētu un ierobežot savus pirkumus atbilstoši.

Kad jūsu konts ir apstiprināts nav nākotnes pārbaude ir nepieciešama, kamēr jūs izmantojat to pašu e-pasta adresi. Vairāk nekā 100 valstis var iegādāties Bitcoins caur Indacoin.

Indacoin teikts, ka, apstrādājot pirkumu aizņem līdz 15 minūtēm, bet pēc vairākiem lietotājiem reviewsof apmaiņā var ilgt līdz 8 stundām - tā nesaņem jūsu cerības uz augšu. Atbalsts šķiet klāt gandrīz uzreiz, izmantojot tērzēšanas lodziņa apakšā vietā. Tomēr es neesmu mēģinājis izmantot portāla palīdzību personīgi un daži lietotāji online sūdzaties lēnu reakcijas laiku.

Kopumā Indacoin šķiet legit apmaiņu, bet slikts veids, kā tērēt savu naudu (tas ir augstākais valūtas kurss es esmu redzējis no jebkura Bitcoin apmaiņa). Personīgi es esmu izmantojis apmaiņas vairākas reizes, un nav bijis nekādas problēmas. Es iesaku izmantot Indacoin galvenokārt kā pēdējo iespēju, jo valūtas kursu vai, ja jums ir nepieciešams iegādāties Bitcoins bez identitātes pārbaudi.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

Post Tacocoin

Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin?

Post Tacocoin

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - Kur nopirkt bitcoinus?

Post Tacocoin

Šeit ir uzvarētāji 2018. gada labākajai Bitcoin aparatūras maku

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

Biceed pārskats - Plug & Play pilns Bitcoin Node