Vai Coinbase ļaunprātīgi izmanto savus novirzīšanas programmas dalībniekus? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Coinbase ļaunprātīgi izmanto savus novirzīšanas programmas dalībniekus?

Vai Coinbase ļaunprātīgi izmanto savus novirzīšanas programmas dalībniekus?

Turpmāk post, pamatojoties uz savu pieredzi, kā strādāt, kā Bitcoin filiāli par pēdējo divarpus gadu laikā.

Tas ir ar smagu sirdi, ka es rakstīt šo rakstu, taču tas ir aizgājis pārāk tālu. Kad uzņēmums ar Coinbase s lielums ļauj sevi tomēr vēlas darboties, kaut kas ir nokļuvis teikt.

Es pārvaldīt 99Bitcoins, blogu Bitcoin newbies, kas rada ilgtspējīgu uzņēmējdarbības modeli, izmantojot Bitcoin ieteikumu programmas (ti, saistītajām programmām).

Kāda ir Coinbase ir referral programmu?

Vienkārši runājot, jūsu atsaukties cilvēkus Coinbase, un, ja viņi kļūst maksājot klientiem jūs saņemsiet komisijas par lietas viņiem. Programma ir bijusi apmēram uz ilgu laiku, bet nesen komisijas tika izvirzīti uz 75per $ maksāt klients no $ 5 tas bija pagātne.

Rulesare šādi:

  • Klientiem ir pierakstīties uz Coinbase, noklikšķinot nodošanas saiti
  • Viņiem ir nepieciešams iegādāties vismaz $ 100 vērtībā BTC
  • Viņiem ir jābūt vienā no atbalstītajām valstīm

Izklausās pievilcīgi, labi? Nu, ne tik ātri...

Mani pašu rezultāti ar Coinbase nosūtījumu programmas

Apmēram pirms divām nedēļām, es nolēmu sākt promo 99Bitcoins 'lasītājiem. Katrs lasītājs, kurš pierakstās Coinbase caur manu referral link un pērk $ 100 Bitcoins saņems $ 25 atpakaļ. Tādā veidā jūs varētu būtībā saņemt Bitcoins atlaidi 25 procentu.

Kā jūs varat redzēt no komentāriem pastu, tā darbojās diezgan labi, un visi bija laimīgi. Nu, es domāju, visiem, izņemot Coinbase.

Kādā brīdī es sāku saņemt e-pastus no cilvēkiem, kas pieprasa to $ 25, bet Coinbase nekad nosūtīja komisiju par tām. Sākumā es sapratu tas bija tikai pagaidu glitch manā apietu, bet tas ieguva mani meklē mūsu pašu stats atsaucoties cilvēkus Coinbase.

Lūk, ko es atradu:

Es sāku veicinot Coinbase 2014. Janvārī es paņēmu "visu laiku nodošanas ziņojumu", un noņem visus kontus, kas nekad nav deponēti jebkādu naudu Coinbase. Tātad, no 2,134 noved man bija celta pēdējo 20 mēnešu laikā, man bija 563 noguldot klientiem, ka man bija minētas.

269 ​​klienti (47.77 procenti) tika apstiprināts komisijas un 294 (52.23 procenti) accountswere atzīmēta kā "nav piemērots". Jūs varat redzēt pilnu dati (personīgo informāciju noņemta, protams), jo šī starpība lapā.

Tātad, līdz šim, jūs varat teikt, ka ir jēga: katram piemērotajam kontam ir neattiecināmās kontu. Taču tad es nolēmu apskatīt pēdējo divu mēnešu laikā nodošanu, jo šajā laika periodā man bija braukšanas vairāk satiksmes Coinbase, un tāpēc komisijas bija ievērojami pieaudzis. Tāpēc tikai loģiski apskatīt pēdējo divu mēnešu laikā.

Starp 1. Augusta līdz 2015. Gada un 30. Septembrī 2015. Gada man bija celta 647 pavadas, kas pārvērsti 157 maksājumu klientiem. No šiem noved 30 (19.1 procenti) tika apstiprināts komisijas, un... Bungas, lūdzu... 0,127 (80,9 procenti), nebija piemēroti. Tātad, būtībā, no katriem pieciem maksājumu klientiem, ka jums dot Coinbase jums iegūt samaksu tikai par vienu. Un tas, mani draugi, sūkā.

Neilgi pēc tam, kad lietotājs nosaukts BitcoinKnowledge ievietojis followingon Reddit:

"Pēdējo 30 dienu laikā es nosūtīja 1,893 klikšķus rezultātā 659 reģistrētajiem (102 nevar pretendēt ?, 531 kontu nepilnīgas un 18 izmaksa) ieteikuma maksājumi vai $ 0,713 par vienu klikšķi. Tas nobāl, salīdzinot ar vidējo Google MPK 3,70 $ par "pirkt Bitcoin" un $ 5,85 par "pirkt Bitcoins". Ja Coinbase tika virskārtas (ierasta prakse, ko izmanto, lai skrūvju filiālēm no komisijas), un tā vietā izmaksāti 102 ", kas nav atbilstoša", tad CPC būtu bijusi $ 13.65, kas varētu šķist neparasti augsts; ieņēmumi par klikšķi būtu bijis apmēram $ 8-9.

Katrā ziņā, ņemot vērā, ka satiksme uz lapām, kur klikšķi tika iegūti to kvalitāte ir mans secinājums, ka Coinbase filiāļu programmu, pat vienam lietotājam 75 $, ievērojami underperformes citas alternatīvas. "

Šī lietotāja statistika rāda, vairāk vai mazāk tādus pašus rezultātus kā manējā.

Cenšas iegūt dažas atbildes no Coinbase

Protams, es sāku atverot atbalsta biļetes Coinbase mūsu lasītājiem, kas konkrēti man teica, ka viņi gāja cauri procesam, un vēlējās to $ 25 atlaidi. Par atbildes es saņēmu tika aizkavēta, un trūkst svarīgu informāciju.

Piemēram, viens pārstāvis man teica sekojošo:

Tomēr Coinbase ir noteikumi referral program strikti jānorāda sekojošais:

Tas var būt mainīts pēc biļete tika atrisināta, jo es tikai apmeklēju terminus lapu nedēļu un pusi vēlāk, bet pēc tam, kad es jautāju par to pirms divām dienām es vēl saņemt atbildi no Coinbase.

Citās biļešu man izsniegto man bija tikai teicu, ka mana referral netika apstiprināts, jo konfidencialitātes apsvērumu, ka viņi nevarēja turpināt izskaidrot, kas ir patiešām ērti.

Varbūt Coinbase ir kļūdains uzņēmējdarbības modeli?

Katrai novirzīšanai programma parasti balstās uz pieņēmumu, ka komisija samaksāta referrer ir vienāda vai mazāka par iegādātā klienta dzīves vērtību. Citiem vārdiem sakot, Coinbase pieņem, ka klients, kas pērk $ 100 vērtībā Bitcoins iespējams raža vismaz $ 75 peļņu uzņēmumam ilgtermiņā.

Tomēr šobrīd Bitcoin ekonomika ir diezgan nemainīgs, un cilvēki nepērk tik daudz BTC, kā viņi izmanto, lai. Turklāt Coinbase aizņem tikai vienu procentu komisiju no katra darījuma, tāpēc viņi maksā $ 75 to novirzītājus, kad tie ir, tikai $ 1, lai sāktu ar.

Es neesmu pieņemot zināt pilnīgu priekšstatu Coinbase biznesa modeli, bet es zinu, filiāli komisijas kritērijus, un dienā Coinbase paziņoja, ka viņi paaugstināt komisijas $ 75 mana pirmā doma bija "tas nav ilgtspējīgs".

Labākais scenārijs, ko es esmu piedzīvo tagad ir negatīva reakcija uz apšaubāmu biznesa lēmums. Sliktākajā gadījumā, tas ir apzināta rīcība, lai cilvēki, lai veicinātu Coinbase agresīvāk nemaksājot themfor savu darbu un slēpjas aiz neskaidra paskaidrojumus.

UPDATE: Pārsteidzoši pietiekami, brīdī, rakstot šo ziņu A Reddit post parādījās parādot Coinbase ir samazinājis savu filiāli komisija 10 $. Tas tika darīts bez atjauninot filiāles un daudzi ir dusmīgi par šo "kluso" kustībā.

Tātad, kādi patiesībā trūkst no Coinbase programmas?

Tātad, šeit ir top trīs lietas man domāt, ir jāuzlabo Coinbase nosūtījumu programmu:

  1. Sniedziet detalizētu statistiku par konvertēšanu. Kā profesionāls filiāli, ja es nezinu, kāpēc es esmu nesaņemu samaksu par svinu man nav veids, kā optimizēt savu procesu. Vai tas bija tāpēc, ka viņš nav noguldīt pietiekami daudz naudas? Vai viņš no neattiecināmu valstī? Neļaujiet man šaut tumsā.
  2. No otras puses, Coinbase varat doties citā maršrutā - padarot nosūtījumu ziņo anonīms. Tā kā viņi nav gatavi sniegt jebkuru informāciju par saviem klientiem, kāpēc ne tikai iesniegt tos kā "vispārējos lietotājus". Tādā veidā viņi var atklāt daudz vairāk informācijas un joprojām saglabāt savu klientu privātumu. Šī metode tiek plaši pieņemts visā filiāļu ekosistēmu. Tā kā es nezinu, kurš klients ir, viņi var sniegt gandrīz neierobežotu informāciju.
  3. Ja visi cits neizdodas, vismaz saņemt īpašu filiāli atbalsta pārstāvi, lai apstrādātu visus ieteikumu atbalsta pieprasījumus - pašreizējā atbalsta sistēma Coinbase vienkārši nav sagriezti to.
  4. Pārliecinieties, lai atjauninātu visas filiāles par katru izmaiņu veicat jūsu lietošanas noteikumiem. Vienmēr.

Daži cerības par nākotni

Bitcoin ekosistēma nav ļoti filiāli / nodošanas orientēti. Jūs varat redzēt to ar daudziem citiem uzņēmumiem, un ne tikai Coinbase. Tomēr manas cerības ir, ka nākotnē uzņēmumu ievērosiet patieso vērtību profesionālo filiāles un piešķirt atbilstošus resursus, attīstīt attiecības ar viņiem. Pagaidām - ja jūs nesaņemat rezultātus vēlaties no Coinbase s nodošanas programma, jūs neesat viens.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Kurš ir labākais Bitcoin galddatora maciņš?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Labākais Ethereum maku (2018. Gada atjauninājums) - 5 Iespējas ir pārskatītas

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin maki savai Android mobilās ierīces pārskatīšanai

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Bitcoin Miner apskats: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - vai tā ir tā vērts?

Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana