Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Viens no pirmajiem pakalpojumiem jebkad esmu pārskatīti 99Bitcoins, atpakaļ 2014. Gada janvārī, bija Coinmama. Kāds bija īpašs par to toreiz ir, ka tas ļauj jums iegādāties Bitcoins ar Western Union. Nesen es esmu nolēmis pārskatīt redzēja, ka daudz kas ir mainījies Coinmama vietni, lai jūs varat zvanīt tas ir atjaunots pārskatīšana pakalpojumu.

Ardievu, Western Union. Sveiki, kredītkartes!

Viena no galvenajām izmaiņām Bitcoin nozarē visā 2014. Gadā, ir, cik viegli tas ir kļuvis iegādāties Bitcoins ar kredītkarti. Tas ir galvenokārt saistīts ar to, ka uzņēmumi, piemēram, Simplexhave atļauts apmaiņa un mākleriem, lai pārbaudītu lietotājus ar mazāku risku, tādējādi ļaujot pieņemšanu kredītkartes.

Tas ir ļoti apsveicami izmaiņas jo bez tā tu būsi saistīts ar vecajām metodēm tiešām dodas uz savu vietējo Western Union letes un noguldot naudu. Coinmamaintegrates Simplex savā sistēmā, un ļauj jums maksāt ar jebkuru Visa vai Mastercard jums varētu būt.

Maksa ir zemāka, pateicoties kredītkartēm

Tā kā process ir kļuvis daudz augstāks, tad maksa ir zemāka, kā arī. Vienkārši, lai jūs saņemsiet perspektīva: pirms tika veikta pāreja uz kredītkartes, kas ir viens Bitcoin varētu izmaksāt jums $ 310, kad attiecīgais Bitstamp likme bija tikai $ 257. Tas ir garo 22 procentiem maksu. Sakta!

Pēc tam, kad izmaiņas tika īstenoti maksa ir aptuveni 6,5%. Tagad, kad vēl var izklausīties daudz, bet, ja jūs paskatīties uz uzņēmumu pārdot jums Bitcoin ar kredītkarti kā maksāšanas līdzekli jūs redzēsiet, ka tas ir būtībā tāda pati maksa visur. Tas ir saistīts ar dārgiem pasākumiem šie uzņēmumi ir izmantot, lai novērstu krāpšanu un atmaksas gadījumiem.

"Mēs apzināmies, ka pašreizējā Komisija var uzskatīt par diezgan augsta, lai vidusmēra klientu un mēs nepārtraukti meklē veidus, kā samazināt to, lai sniegtu mūsu klientiem lielāku vērtību par savu naudu."

Nimi, Coinmama CEO

Jūs saņemsiet savu Bitcoins uzreiz, protams,

Pēdējā lieta, kas izpaužas ievērojami uzlabojies, ir ātrums, ar kādu jūs saņemsiet monētas. Agrāk jūs jāgaida stiepļu apstiprinājuma, lai nonāktu no Western Union. Šodien, tiklīdz jūsu maksājums ir noskaidroti, jūs varat izņemt savu monētu, kas ir pilnīgi awesome.

Tas ir ļoti svarīgi, jo dažkārt dienu vai divas, var nozīmēt plašas cenu svārstības Bitcoin un jūs galu galā pērk monētas vairāk vai mazāk, nekā paredzēts. Paturiet prātā, ka, lai pirmo reizi lietotājiem ir ierobežojums, cik daudz jūs varat iegādāties (tajā laikā, vai rakstot šo robežu ir $ 5000).

Ko reddit sabiedrība domā par CoinMama?

Kā vienmēr es pārliecinieties šķērsot atsauces manu pārskatu ar Bitcoin ir subreddit un Bitcointalk forumā. Es esmu meklējis ap tīmekli, lai mēģinātu atrast citus pārskatus par Coinmama, bet es atrast Reddit bija šī pavediens, kas ir vairāki lietotāji sakot, viņi ir apmierināti ar vietu.

Ejot cauri Bitcointalk es nevarēju atrast nevienu daudz noderīgu informāciju, izņemot vienu poststating ka vietne nav, ka labi zināms, un otrs, norādot, tas ir augstu maksu (tas bija pirms izmaiņu zemāku maksu struktūra).

Hands-on pamācību: Kā tas ir faktiski izdarīts...

Ja jūs apsverat iespēju izmantot Coinmama, es īsu ekrāna uztveršanas visa procesa, lai palīdzētu jums out.

Secinājums - Vai es varu izmantot Coinmama?

Īsā atbilde ir jā. Tā ir cienījama kompānija ar tikai krišanu ir tās augstu maksu. Diemžēl, tas nav iespējams izvairīties, izmantojot kredītkarti brīdī.

Ilgi atbilde ir "tas ir atkarīgs." Ja jums ir iespēja izmantot citu maksājuma veidu, kas nav kredītkartes, tad es gribētu izvairīties maksāt augstu maksu un aiziet citur.

Kopumā pakalpojums ir cieta, un, cerams, kļūs pieejamas tuvākajā nākotnē. Ja esat bijusi savu pieredzi ar Coinmama, es labprāt dzirdētu to komentāru sadaļā zemāk.

2018 janvāris atjauninājums

# 8211; Šajās dienās, lielā pieprasījuma dēļ visos apmaiņu Coinmama arī cieš no paplašināto darījumu kavēšanās un ilgu pārbaudes procesu. Es iesaku izlasot komentāru sadaļu, lai iegūtu priekšstatu par to, kas problēmas var arrise pirms lēmuma pieņemšanas.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - Kur nopirkt bitcoinus?

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Post Tacocoin

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs