Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Šodien, kad runa ir par iepirkšanu Bitcoins jūs parasti iet uz Bitcoin brokera (piem Coinbaseand Coinmama) vai Bitcoin tirdzniecības platformas (piemēram Bitstampand Krakenas). Tomēr dažas no šīm apmaiņu vienkārši nav sagriezti to - vai nu to pieņemtajiem maksājumu metodēm vai to ģeogrāfisko ierobežojumu (piemēram Coinabse nepieņem cilvēkus no daudzām valstīm visā pasaulē).

Tādā gadījumā jūs vienmēr varat izmantot kaut ko, kas vislabāk var raksturot kā "eBay pērk Bitcoin". Tīkli Bitcoin pārdevējiem no visas pasaules, kas ļauj gandrīz ikvienam iegādāties Bitcoins. Šodien ir divas platformas, kas piegādā šāda veida pakalpojumu - Paxfuland Vietējie Bitcoins. Esmu pārskatījis Vietējās Bitcoinsin pagātnē un šodien es vēlos izmantot izdevību un pārskatīt Paxful kā labi.

Savā kodols, Paxful ir ļoti līdzīgs vietējiem Bitcoins. Jūs izvēlaties apjomu Bitcoins vēlaties iegādāties un savu maksājuma veidu, un tad jūs iepazīstināja ar pieejamajiem pārdevējiem. Katram pārdevējam ir reputācija no iepriekšējiem darījumiem, un katrs ir noteikts to Bitcoin valūtas kursu.

Maiņas kurss ir daudz lielāks nekā tas, ko jūs atradīsiet regulētām tirdzniecības platformām, piemēram, Bitstamp un tas ir saistīts ar to, ka pārdevēji lietojat daudz lielāks risks, ja pārdodot Bitcoin svešiniekiem. Tā Bitcoin darījumi ir neatgriezenisks, ja kāds maksā pārdevējs, un tad noliedz viņš kādreiz veica darījumu, pārdevējs var beigties bez Bitcoins un bez samaksas.

Arī daži pārdevēji ļauj iegādāties Bitcoins ar mazāk tradicionālām maksājumu metodes (piemēram, Amazon dāvanu kartes, Skype kupona kodu), tāpēc viņi mēdz iekasēt vairāk par tiem.

Visbeidzot pārdevējs parādīs arī nekādu konkrētu informāciju viņš uzskata par vajadzīgu par darījumu. Jums būs iespēja redzēt, ja pārdevējs pašlaik tiešsaistē, kā arī, lai jūs varētu gan tērzēt par darījumu, kad tā ir sākusies.

Pērkot Bitcoins ar Paxful

Process ir diezgan vienkāršs.

  1. Izvēlieties summu Bitcoins vēlaties iegādāties
  2. Izvēlieties valūtu vēlaties maiņas kurss būt
  3. Izvēlieties maksājuma veidu (ir desmitiem)

Tad jums ir iespēja vai nu meklēt ar pilnu sarakstu ar pārdevējiem vai vienkārši iegūt rāda labākos pārdevējus iespējams, pamatojoties uz Paxful s kritērijiem.

Kad jūs izvēlaties pārdevējs un noklikšķiniet uz "tirdzniecība" Jums tiks novirzīts uz tirdzniecības lapā un jūs varat tērzēt tieši ar pārdevēju, izmantojot dzīvu tērzēšana. Kad viņi atbildēs pēc tam izpildiet instrukcijas, lai samaksātu, noklikšķiniet uz preču zīmi kā maksā, un gaidīt, lai viņi atbrīvotu bitcoins tieši jūsu Paxful maku.

Lielākā daļa darījumi ir tūlītēja, bet tas ir atkarīgs no maksājuma metodi, un, ja pārdevējs ir tiešsaistē. Paypal un dāvanu kartes, piemēram, ir tūlītēja. Bankas un CO-OP krājaizdevu kases noguldījumi, Western Union, MoneyGram aizņemt kādu laiku, jo jums ir atstāt savas mājas, lai to filiāles un depozītu skaidrā naudā. Parasti tie notiek saskaņā ar 1 stundu.

Kad tirdzniecības sākas, pārdevēju bitcoins tiek automātiski nodoti Paxful drošo fiduciārais un šajā brīdī pārdevējs nevar atcelt tirdzniecību. Tikai pircējs var atcelt tirdzniecību jebkurā brīdī un bitcoins tiks pārskaitīta no darījumu konta atpakaļ uz pārdevēja maku. Ja pircējs nav sniegusi maksājumu un neiezīmē maksājumu, pilnīga ietvaros maksājumu loga laika posmā, tirdzniecības tiks automātiski atcelta un bitcoins tiks pārvietots atpakaļ uz pārdevēja maku.

Nulle darījumu maksas

It kā cool lieta par Paxfulis ka tā neņem nekādu maksu no jums kā pircējam. Vieta aizņem tikai 1% no kopējā pārdošanas apjoma no pārdevēja. Tomēr sakot, ka nav darījumu maksas ir mazliet naivi, jo lielākā daļa pārdevēji tikai attēlot šo maksu iekšpusē savu valūtas kursu. Tas ir ļoti līdzīgs tam, ko vietējie Bitcoins piedāvāt.

Izmantot piesardzīgi ar Paxful

No lasīšanas online reviewsabout Paxful tas ir skaidrs, ka daži cilvēki jauc platforma integritāti par pārdevēja integritāti. Nozīme, ja pārdevējs tās krāpnieciskām vai nav uzticami viņi uzņemas platforma nav legit kā labi.

Tas ir iemesls, kāpēc es gribēju norādīt dažus resursus, kas var palīdzēt jums atrisināt jebkuru problēmu, kad pērkot Bitcoins caur Paxful.

  • Ir aktīvs atbalsts forumon Paxful bija jūs varat uzdot jebkuru jautājumu, kas jums patīk par platformu.
  • Pārliecinieties, ka lietotājs, kas jums ir tirdzniecība ar ir tiešsaistē, pasūtījumi tiks automātiski atcelt īsā laika periodā, un, ja pārdevējs nav tiešsaistē, kas var būt kaitinošas.
  • Neatbrīvojiet maksājumu no darījuma, ja vien jums ir pilnīga kontrole pār maksājuma saņemat. Tas nozīmē, apstiprina, savā kontā, nevis gaidot, vai kaut kas cits.
  • Nav svarīgi, kāda mājas lapa, kāda sistēma, ko lietotājs, kāda valsts, kāds kaut ko, ja jūs nevarat atļauties zaudēt naudu, nesūtām.

Ir daudz debates onlinewhether Paxful ir legit vai ne. Tur ir arī tas sitethat sniedz jums sadalījums kāpēc (autores domām) vietne nav uzticama.

Manā personīgo viedokli Paxful ir legit

Es pat skrēja Bitcoin scam teston to). Howeverthere var lietotājus Paxful mēģina scam jums. Bet tas attiecas uz jebkuru citu P2P tirgū, kas tur, piemēram, eBay, LocalBitcoins un OpenBazar.

Tātad, kurš ir uzvarētājs?

Abas platformas, šķiet, sniedz līdzīgus pakalpojumus, taču LocalBitcoins ir lielāka pieredze un reputācija šajā jomā. Galu galā, tas viss vārīties uz leju, lai pārdevējiem. Neatkarīgi platforma piegādā Jums pārdevēju, kas atbilst jūsu vajadzībām (proti, maksājumu metodes, valūtas kursa, reputāciju), es vēlētos izmantot šo platformu. Funkcionalitāte ziņā viņi ir diezgan daudz tāds pats, tāpēc nav skaidrs uzvarētājs brīdī. Tikai pārliecinieties, ka piesardzīgiem, kad veicot darījumus ar svešiniekiem.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

Kurš ir labākais Bitcoin galddatora maciņš?

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

GDAX pārskats - Coinbases Advanced Exchange, cik labi tas ir?

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)