Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Tā Virwoxis šobrīd ir viens no galvenajiem veidiem, kā cilvēki pērk Bitcoin ar Paypalit piesaista lielu uzmanību. Daudzi cilvēki uzskata, ka Virwox būt scam, bet citi saka, ka tas ir legit. Šajā amatā es vēlētos dalīties ar savu viedokli par vietni pēc pērk un pārdod pa tiem gandrīz 4 gadus.

Īss pārskats Virwox

Virwox ir virtuāls valūtas maiņa, kas izveidota 2007. Gada beigās, lai tirdzniecības Second Life liepas (SLL) un citu virtuālo valūtu izmanto tiešsaistes spēļu.

Valūtas tirgo izņemot Linden dolāri ietver Avination s C $, un Open metaverses valūta (OMC). 2011. Gada aprīlī, VirWoX sāka pieņemt Bitcoin un būtībā atklāja nepilnības, lai cilvēki varētu iegādāties Bitcoins ar Paypal, vispirms pirkuma SLL caur Paypal, un pēc tam pārveidojot šo SLL uz Bitcoins. Tā kā rakstot šo ziņu vietne ir vairāk nekā 740K reģistrētie lietotāji.

Mana personīgā pieredze ar Virwox

Man personīgi pirktas un pārdotas Bitcoins caur Virwox, lai pārvērstu tos manu Paypal konta vairākas reizes. Vismaz reizi mēnesī es veikt darījumu caur vietā vairākus gadus. No šīs pieredzes es esmu sasniedzis vairākus secinājumus:

  1. Vieta ir legit, man nekad nav bijis laiks, kad mana nauda tika nozagta vai ieturēts.
  2. No vietas atbalsts nav labākais jūs varat atrast - ja Jums ir problēma jums rakstīt viņiem dažas reizes, līdz jūs saņemsiet pareizu atbildi.

Tikai, lai pierādītu, cik ilgi es esmu strādājusi ar vietni šeit ir daļa no manas 226 darījumi, kur esmu veic līdz rakstot šo ziņu:

Tātad jūs varat pateikt, man ir dažas atsauces. Taču tā kā man palaist Bitcoin blogu es zinu daudz cilvēku ir problēmas ar vietu, lai es gribu, lai segtu šo aspektu, kā arī.

Tiešsaistes atsauksmes par Virwox lietotāju

Vispirms es ņemšu uzņemt - Jums nav atrast daudz (vai) pozitīvas atsauksmes par Virwox tiešsaistē. Taču negatīvās atsauksmes parasti ir uz diviem variantiem:

  1. Cilvēki sūdzas par augstu maksu Virwox ņem (mēs sāksim šo otru)
  2. Cilvēki sūdzas par to, ka viņu konts tika aizliegta, un viņi nesaprot, kāpēc

Es risinātu augstu maksu tuvākajā laikā. Attiecībā uz konta aizliegums - no tā, ko es esmu izlasījis un dzirdējuši caur manu blogu lasītāji, cilvēki, kas ieguvuši savu kontu aizliegta vienmēr saņēmu savu naudu atmaksā. Dažreiz tas var ilgt dažas dienas naudu atgriezties, bet es nekad neesmu dzirdējis par kādu, kurš ieguva savu naudu "nozagts" ar apmaiņu.

Kāpēc Virwox aizliegt tik daudz kontus? Man nav ne jausmas. Es varu tikai pieņemt, ka, jo tie ir augsts risks, krāpšanu, pārdodot Bitcoins caur Paypalthey ir daudz piesardzīgāki nekā citās biržās. Tomēr tas nepadara tos scam.

Virwox maksa un maksa kalkulators

Jā, Virwox ņem augstu maksu, lai pārveidotu Bitcoin Paypal un otrādi. Kāpēc? Nu, vairāku iemeslu dēļ:

  1. Tā iemesla es esmu minēts iepriekš - tie ir augsts krāpšanas risku, un ir nepieciešams, lai segtu savus zaudējumus ar piemaksu.
  2. Vieta netika uzcelta iegādāties Bitcoins tieši ar Paypal. Jums ir nepieciešams, lai vispirms iegādāties SLL un tad konvertēt to uz BTC. Katra darbība uz vietas ir papildu maksa, kas padara šo procesu diezgan dārga beigās. Ja jums bija iespēja iegādāties BTC tieši tas, iespējams, būs lētāk.
  3. Tāpēc, ka viņi var - tur nav pietiekami konkurence brīdī vietnes, kas ļauj cilvēkiem iegādāties Bitcoins ar Paypal, lai viņi varētu paši pieprasīt augstu maksu. Vienīgā cienīgs alternatīva ir LocalBitcoinsand es domāju, ka cenas ir pat lielāks.

Lai būtu vieglāk, lai jūs saprastu, cik daudz jūs gatavojas maksāt nodevas Esmu izveidojis Virwox maksa calculator.This kalkulatoru ir tikai laba Pērkot Bitcoins ar Paypal, nevis pārdot to, vai izmantojot citas metodes. Vienkārši ievadiet summu Bitcoins vēlaties iegādāties vai USD vēlaties tērēt, un jūs saņemsiet saskaņošanas rezultātu. Šis kalkulators ņem vērā VISU maksas, tostarp: Depozīta maksa, konvertējot USD līdz SLL, pārveidojot SLL uz BTC un izņemšana (pilna maksa tiek sīki šeit).

Ievadiet summu Jūs saņemsiet

Paturiet prātā, ka šis kalkulators ir uzcelta un atjaunināta January 10th 2017, tāpēc ir svarīgi, lai maksu, kas uzskaitītas tajā laikā, un tie var mainīties. Kā redzat maksas var iegūt diezgan augsts, un var sasniegt vairāk nekā 15%.

Secinājums - Vai Virwox legit?

Jā, Virwoxis legit manuprāt. Tas var nebūt labākā vieta, lai veiktu uzņēmējdarbību, pateicoties augstām maksām, ilgu darījumu laikiem un to laggy atbalstu, bet, ja tas ir jūsu vienīgā iespēja tas būs jādara. Ja kāds lasa šo ir bijusi atšķirīga pieredze, nekā to, ko es tikko sedz es labprāt dzirdētu to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Post Tacocoin

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin galdjektori - 4 maki (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

Biceed pārskats - Plug & Play pilns Bitcoin Node

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Changelly pret ShapeShift - tūlītējās kriptvulāņu apmaiņas

Post Tacocoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - Kur nopirkt bitcoinus?

Post Tacocoin

Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats