Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Nesen es esmu dzirdes vairāk un vairāk par pakalpojumu sauc Xcoins. Pakalpojums raksturo sevi kā "Bitcoin kreditēšanas pakalpojums", kas ļauj jums iegūt Bitcoins cauri ar Paypal izmantošanu vai kredītkarti.

Pērkot Bitcoins ar Paypal caur Xcoins

Līdz mūsdienām tā ir ļoti grūti nopirkt Bitcoins ar Paypaldue uz iespēju atdošanu. Tomēr Xcoinsclaims, ir konstatēts, prom ap šo. Nevis pārdot jums Bitcoins tie līdzņemšanai jums Bitcoins (līdz apjomā). Vai tas ir faktiski aizdevums vai pārdošana ir nedaudz neskaidrs, un var atstāt uz interpretāciju. Lūk, kā tas darbojas:

Tu (pircējs), nāc uz vietas un, ka jūs vēlaties, lai "aizdevums" dažas Bitcoins. Pēc īsa ID verifikācijas procesu, jums tiks lūgts noguldīt USD ekvivalentu, cik daudz jūs vēlaties aizņemties + kredītkartes / Paypal apstrādes nodevas + fiksētu summu, kas darbojas kā procentu likmes par aizdevumu.

Patiesībā, nav pastāvīga interese par aizdevumu, jo summa ir vienu reizi maksājumu. Vairumā gadījumu šie maksas pievienot līdz pat vairāk nekā 20%.

Es nebiju spējīgs reāli iegādāties Bitcoins caur Xcoins jo tie neatbalsta manas dzīvesvietas valsti tomēr pēc skatos vietā es esmu pa kreisi ar dažiem jautājumiem.

Vieta apgalvo, ka viņiem ir konkurētspējīgas maksas, jo aizdevēji sacensties pret otru, tādējādi dodot jums vislabāko iespējamo procentu likmi. Tomēr, kad es pierakstījies kā aizdevējs es nebiju spējīgs noteikt savu procentu likmi, un tā tika noteikta 15%, tāpēc es esmu pieņemot, ka ir iespējami zemāko likmi. Tas ir veids lielāks nekā tas, ko es saņems par gandrīz jebkuru citu Bitcoin apmaiņu.

Turklāt, vietne saka jūs varat atmaksāt aizdevumu jebkurā laikā un saņemt atpakaļ savu USD depozītu mīnus maksas. Tomēr jums ir nepieciešams paturēt prātā divas lietas:

  1. "Visas kredīta summas ir ASV dolāros. Jums būs nepieciešams, lai atgrieztos summa Bitcoin līdzvērtīga summai, ko saņēmāt ASV dolāru." (No portāla FAQ). Tas nozīmē, ka, ja jūs aizņēmusies $ 100, kad Bitcoin bija $ 1,000 jums 0.1BTC (izņemot maksu par labad piemērs). Tagad pieņemsim, ka Bitcoin ir 2000 $ - tas nozīmē, ka jums būs nepieciešams, lai dotu atpakaļ tikai 0.05BTC.
  2. "Lūdzu, sazinieties ar aizdevēju, lai vienotos maksāt aizdevuma atpakaļ." (No portāla FAQ). Tātad būtībā jums būs nepieciešams uzticēties kādam, kuru jūs nezināt ievērot šo vienošanos, un faktiski dod jums kompensāciju.

Pārdod (vai aizdevumu) Bitcoins par Xcoins

Jūs varat arī aizdot Bitcoins uz Xcoins. Tas tiek darīts, lemjot, cik daudz jūs esat gatavi aizdevumu ASV dolāros un noguldot šo summu uz jūsu Xcoins kontā. Sistēma automātiski saskaņot jums ar pircējiem (ti aizdevējiem), un tās būs noguldīt naudu tieši jūsu PayPal kontā.

Es neesmu mēģinājis šo metodi personīgi, jo es nevēlos iekļūt nepatikšanās ar Paypalin gadījumā pircējs iesniedz strīdu. Tomēr vairāki lietotāji online ir ziņojuši, ka tie ir radīt jauku atdevi, izmantojot šo metodi.

Tiešsaistes Lietotāju atsauksmes par Xcoins

Kādu iemeslu dēļ Xcoins 'lapa BitTrust vairs nepastāv. Tomēr man bija iespēja atrast saglabātā kopija itand nepārlasot papildu lietotāju atsauksmes. Viens no visvairāk detalizētu atsauksmju nebija šādu paziņojumu:

Pros:
-Jebkurā summa zem 20 $, jums nebūtu nekādas problēmas

Cons:
-Ja aizdevējs neatbrīvo monētas, kas jums iegādāties Jums joprojām būs jāmaksā, prasa, lai jūs sazināties gan paypal un savu atbalstu.

Protams, ir arī citas labas un sliktas atsauksmes, kuru varat lasīt par sevi, bet es domāju, ka šī bija visplašākais vienu. Ir arī daudz atsauksmes par Redditand BitcoinTalkbut dažreiz ir grūti atšķirt godīgs atsauksmes no fake ones dēļ Xcoins filiāļu programmu.

Pēc iepazīšanās ar desmitiem vērtējumus es varu teikt, ka atkārtojas tēma ir, ka Xcoins darbojas, tomēr viņu atbalsts ilgst 2 vai vairāk dienas, lai atbildētu, un maksa ir ļoti augsta.

Secinājums - Vai es varu izmantot Xcoins?

Kā pircējam - Xcoinsdoesn't šķiet pietiekami stabilas brīdī izmantot lieliem pirkumiem. Tāpat šķiet, ka maksa būs ļoti augstas, salīdzinot ar citiem biržās. Tomēr, ja ir vienīgais veids, kā jūs varat iegūt Bitcoins ir caur Paypal, un jūs esat gatavi maksāt cenu, tas varētu būt derīga alternatīva Virwox.

Kā pārdevējs - Pat ja IA, var būt liels es negribu riskēt tiek apzīmēts ar Paypal, tāpēc šobrīd es nevaru ieteikt to ikvienam citam kā labi. Ja jums nav vienalga, vai Paypal izslēdzas jūsu konts justies brīvi izmēģināt savu veiksmi, un es pat priecātos, ja jūs varat dalīties ar jūsu pieredzi komentāru sadaļā zemāk.

Jebkurā gadījumā, pārliecinieties, lai izlasītu FAQon portālu pirms iesākumam. Veiksmi!

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Changelly pret ShapeShift - tūlītējās kriptvulāņu apmaiņas

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats