ICO analīzes decembris - NAGA pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats

Šis sūtījums atspoguļo autora personīgo viedokli, un tas nav ieguldījumu konsultācijas.

Pēc pirmā acu uzmetiena, es domāju, šis pārskats par Naga ICO bija būs jautri. Galu galā, man patīk pētīt un rakstīt par SIO, un šis uzņēmums ir ton informāciju par pētījumiem rakstīt par. Turklāt Naga ICO websitestates, ka tas ir "tikai simbolisku pārdošanu ar IPO'd FINTECH, apvienojot finanšu, kriptogrāfijas un spēļu tirgus."

Pagaidi, ko? IPO'd FINTECH kompānija dara ICO?

Šķiet, ka daudzi cilvēki lasa šo informāciju, un domāju, ka tas varētu būt tikai laba lieta. Tas parāda panākumus, izaugsmi un spēju izpildīt atbilstības noteikumus. Bet ir potenciālie ēnas. Tas varētu būt signāls, ka tirgū tie nav tik izdevīgi, kā tas, šķiet, vai ka viņiem rūp, ir nauda.

Es domāju, kāpēc būtu veiksmīgs, rentabls uzņēmums risks tikt nozākāti kā nelikumīgi izsalcis, ja tie nav vajadzīga nauda? Tas varētu atsavināt savus esošos lietotājus un akcionāriem. Konkrēti, Naga valstis savā mājas lapā: "Investīcijas un tirdzniecība ir valdījuši un reglamentē ar mantkārīgs banku un korporāciju, kas kontrolē piekļuvi, darbojas bez pārredzami, un vienmēr samazinājumu par savu naudu."

Tomēr divi galvenie investori Naga Group AG, ir:

  • Hauck & Aufhaeuserm, viena no Eiropas vecākajām bankām
  • FOSUN, Ķīnas lielākais privātais ieguldījums konglomerāts

Jā, tas ICO ir patiešām neparasts, un tas ir viens, kas prasīs padziļinātu analīzi.

Tātad, kāpēc ir uzņēmums, kas tikko bija veiksmīga IPO dara ICO? Ar šo neparasto ICO pārskatīšanu, es esmu gatavojas, lai mēģinātu atbildēt uz šo jautājumu, kā arī risināt dažas pretrunas redzu Naga s ziņojumapmaiņu. Ir jau ton vispārīgi atsauksmes par Naga, kas tikai lūdz parastās jautājumus. Tāpēc es domāju, ka šis unikālais ICO pelnījis vairāk nopietni jāapsver.

Token Ekonomika

Pirms es nokļūt Naga, to daudziem saistīti uzņēmumi, un to mulsinošu ziņojumapmaiņa, es vēlos, lai vismaz vēlaties sniegt augsta līmeņa pārskatu par to simbolisku ekonomikā.

  • Naga žetoni tiek veidota uz Ethereum blockchain ar standarta ERC20 platformu.
  • Marķieris grūti vāciņš ir 400000000.

Jā, tas ir ļoti augsts, un tas ir piesaistīts pie $ 1 katrs. Viņi saka, viņi būs sadedzināt tos, kas nav pārdot. Un tieši tagad, izskatās, ka tie varētu nepildīs savu mērķi, kas ir $ 30.000.000. Bet viņi joprojām var darīt to, kas pēdējās dienās.

Protams, man jautāja: Kāpēc noteikt tik augstu limitu (400m žetonus), ja visi jūs vēlaties piesaistīt ir $ 30M $ 1 katrs?

Ar Medium.com raksts ko Naga izpildvaras komanda, tās risināt jautājumu par to, kāpēc viņiem ir 220m grūti vāciņu marķieriem pārdošanā. Tās sarakstā dažas labas atsauksmes, nodrošina izklājlapu, un iedrošināt cilvēkus kniebiens numurus un izmantot savus pieņēmumus:

  • Pre-ICO atlaide ir 30%. Viņi pārdeva tikai nedaudz vairāk par $ 17.000.000 ir iepriekšpārdošanā, un tagad ir aptuveni $ 19000000. Gala pārdošanas datums ir 15. Decembrī.
  • Izslēgšanas periods dibinātājiem un komanda ir 50% uz 6 mēnešiem. Man šķiet, ka šis termiņš būtu garāks, bet ar komandas vienīgais iegūt 17,5%, tas nav galā.
  • 45% iet uz attīstību, un 55% iet uz mārketingu.

Daļa, kas tiešām sāk mest simbolisku izplatīšanas skaitļus off ir iespēja tikai paaugstinot $ 30m, kad viņi presold vairāk nekā $ 15M ar atlaidi. Tas ir ļoti liela atšķirība no to ierosināto 5% pirms pārdošanas apjoma.

Zemāk ir sadalījums piešķiršanu un to marķiera pārdošanas ieņēmumu sadales. Ja jūs patiešām uzskatāt, laiks ir būtība, un vēlas, lai steigā, lai greifers tirgus daļu, šis sadalījums ir jēga, jo īpaši, ja tie patiešām ir tuvu, kam programmatūru darīts. Bet, ja 50% no žetonu galu galā tiek iepirkti par 30% bonusu (plus vēl 5% atdota nodošanu), pastāv iespēja, ka daži var uzsist savus žetonus.

Pamatojoties uz lielo cieto vāciņu un $ 1 cenu, daudzi cilvēki ir shied prom no šīs ICO. Pat ja man īpaši patīk, ka viņi tikai deva 30% atlaidi, tad liela daļa žetonu iegādāti pirms pārdošanas, no bonusa varētu būt problēma īstermiņā.

Kāda vērtība ir sniegta Naga ICO?

Tātad, kas ir Naga? Nu, tas ir faktiski diezgan maz uzņēmumi ar dažādiem partneriem un investoriem. Tie arī nav darīt, nosakot šo situāciju viegli to dokumentācijā, jo tie bieži vien atsaucas uz NAGAwhen viņi runā par jebkura skaita savu uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu.

Dažreiz, dokumentācija atšķir, bet ne vienmēr. Ja tas nav svarīgi, tad kāpēc nav skaidrs? Es saprotu, viņi dara ar ICO ceļojoša izstāde, un darbojas uzņēmums. Bet tie ir starp 120-170 darbiniekiem, un viņi jau ir izvirzīti virs 15MM $. Plus, viņi dara vairākus simtus tūkstošus darījumiem mēnesī (atkarībā no to whitepaper).

Naga un biroji un pakalpojumi

Naga Group AG un Naga attīstības asociācija, SIA, sadarbojas, lai ieviest Naga monēta "NGC." Tas ir pilnvara, kas kalpos kā norēķinu vienībai visos esošajos un nākotnes projektos Naga Group AG.

NGC ļauj atlaidi piekļūt SwipeStox, sociālā tīkla finanšu tirgotāju. Tikai daļa no platformas ir izveidota un darbojas, kas ir arī iemesls, kāpēc es redzēju problēmas, kad es pirmo reizi sāku pētīt šo ICO. Šie jautājumi galvenokārt atrodas šajā paziņojumā:

Ka tas ir tikai vēl viens foršs koncepts, kas nekad nav gonna notikt? Nu, tas jau ir dzīvot, tirdzniecības miljardiem dolāru katru mēnesi.

Tad šis apgalvojums uzreiz aiz tā:

Atrisinājums -

Viens decentralizēta kriptonauda par:

  • Finanšu tirgi
  • Virtuālās preces
  • Cryptocurrencies

Labumu no ciparu pārveidošanas no lielākajām nozarēm pasaulē.

Iepazīstinām ar Naga monēta.

Manuprāt, tie nedrīkst būt novietoti paziņojumu "labi, tas jau ir dzīvot" pēc minētā apraksta. Drīzāk, tie ir novietoti to pēc apraksta SwipStox, daļu savu platformu, kas islive. Tad es nebūtu bijis problēmu ar to. Es šo jautājumu savā telegrammu tērzēšanas kanālu, kas šķiet maldināt lasītājus.

Viņi nepiekrita, un teica, ka viņi mudinātu cilvēkus darīt savu pētījumu. Tad, ja cilvēki apskatīt laika skalā, viņi zina, kas daļu no platformas ir būvētas, un kas nav. Ja jūs ritiniet uz leju, jūs atradīsiet to apmēram 11 ekrāniem zem tā. Ir "Ceļvedis" saite izvēlnē, bet es neesmu pārliecināts, ka lielākā daļa cilvēku to aplūkotu.

Switex Gmbhis vēl JV ar Naga grupu, kas radīja šo pakalpojumu Switex. Viņi apgalvo, ka viņi "būs pirmais juridiskais tirgus eko-sistēmu virtuālo preču, kas ļaus spēlētājiem, spēļu izstrādātājiem un izdevējiem peļņu godīgi."

Manuprāt, šis apgalvojums ir vēl bruto pārspīlējums. Ir vairāki citi pakalpojumi, kas jau kursē lielākajās biržās, un ir vienošanās vai partnerattiecības ar populāro spēļu ražotājiem. Ja jums nav spēļu ražotājiem uz kuģa, jūsu platforma ir maz iespēju pieņemšanu.

Naga Tirgi Ltdis tiešsaistes brokeru un reglamentēti ieguldījumu pakalpojumu firma.

Hanzas Brokerhouse Vērtspapīru Agis ar kuru ievieš brokeri, kas vērsta uz privātajiem investoriem un tirgotājiem. Tie arī nodrošina apmācību sesijas.

Par Programmingis starta mārketinga un attīstības uzņēmums, kas ir ministrijas "darbina spēcīgs jaunizveidotiem Eiropā."

Kopā šie uzņēmumi izmanto līdzekļus, kas iegūti no Naga talons pārdošanu, lai attīstītu šos pakalpojumus:

Tātad vienīgais produkts iepriekš, kas pašlaik ir uzbūvēta, ir SwipeStox. No apskatot visus dokumentus, šķiet, piemēram, Naga akadēmija tika pievienota kā pārdomas, jo tas ir pa kreisi no dažiem dokumentāciju.

Manā prātā, Naga Wallet ir platforma, un tas ir tas, ko NGC ir. Tātad komentāri par to, kas jau ir iebūvēts, vai par to ir "Pirmais kriptogrāfiskā spēļu maiņas" -ir traucējošos, kas izraisa apłaubīt integritāti ziņojumapmaiņu.

Ar pļāpāšanu par sociālo mediju un Naga Telegramma kanālu monitoringa, šķiet, ka daži saprot kontrastu tiesības starp īpašniekiem akciju vai daļu uzņēmējsabiedrībā, un ar žetonu, ko piedāvā uzņēmums īpašniekiem. Tie ir ļoti, ļoti atšķirīgs. Piemēram, ja uzņēmums tiek pārdots citam uzņēmumam, akcionāri saņems kaut ko, bet simboliskas īpašniekiem nebūs.

Mēģinot lauzt simbolisku vērtību, neatkarīgi no uzņēmuma (vai uzņēmumu), nav viegls uzdevums, jo īpaši, ja tie visi tik bieži dēvē par Naga. Bez tam, mēs runājam par komunālo marķiera, kur lietderība ir platforma, kas piešķir piekļuvi un atlaides uz vairākiem pakalpojumiem. Bet, ja vērtība šīs piekļuves un pakalpojumiem, kas sniegti vēl nav noteikta, tas padara norādītas, vērtību šāda marķiera gandrīz neiespējamu.

Kad es jautāju viņiem par šo situāciju savā telegrammas kanālā, viņi vienkārši ievietojis ķekars saites uz viņu mājas lapā un tiešsaistes dokumentāciju, nevis vienkārši skaidrojot vērtību. Sākumā es domāju, ka šī taktika varētu ietvert maksāšanas, bet tagad es domāju, ka persona, es jautāju vienkārši nezināju atbildi.

Lūk, vienkāršs vienādojums es izmantot, lai calcualte vērtību konkrētu pilnvaru:

NOVIETOT = PV x M / T 

Izlikt ir platforma Utility talons. PV ir uztveramo vērtību tokem ar sabiedriskām memebers. M ir deputātu skaits. T ir vairāki taloniem.

Manuprāt, vērtība ir platformas komunālo marķiera ir pakalpojuma vērtība, vai atlaidi tā sniedz. Tik ilgi, kamēr nav ekskluzīvas tiesības token turētājiem, vērtība marķiera jābūt vienādai tiek piedāvāta atlaide. Šajā gadījumā, tas ir 50% no SwipeStox, kas ir tikai daļa no platformas, kas pašlaik ir uzcelta. Tātad, ja jūs tirdzniecības Vācijas Fondu biržas, tas varētu būt vērtība. Tā kā tas ir labs atlaidi. Viņi arī piedāvā dažas nelielas atlaides un citas priekšrocības. Piemēram, es saņēmu vienu zemāk pēc dažām dienām uzdodot jautājumus.

Tātad ja tādas ir, GDX cena ir iespēja iet uz augšu? Nu, ne tik daudz, kā es vispirms domāju, jo es pārprot savu ziņapmaiņu un prasības. Ja seifam un Switex jau bija uzcelta, viņi varētu paķert tirgus daļu pirms citiem virtuālo apmaiņu, kas ir vērsti uz šo vienu vertikālā kustībā, nevis mēģinot izdarīt tik daudz, cik Naga ir.

Saskaņā ar to laika grafiku, es varētu būt dažas bažas par to, vai viņi varēs piegādāt maku un Switex. Tomēr, ņemot vērā to pieredzi celtniecības SwipeStox un to, ka viņiem ir liela komanda aiz viņiem, es esmu vairāk pie vieglumu.

Turklāt dizains šīs lietotnes ieguva balvas, un ir pievilcīgu vienkāršību, ko viņi, iespējams, veidot savos citiem produktiem. Ar solījumu papildu ziedojumi turētājiem GDX (piemēram, bezmaksas izglītība un dažiem citiem produktiem), viņi ir paziņojuši, ka ir labs nākotnes vērtībai šī marķiera, jo īpaši tās veidot citus pakalpojumus, un pieprasījums pēc šiem pakalpojumi palielinās.

Visbeidzot, Naga ir daži spēcīgi konsultanti, piemēram, Roger Verand Miko Matsumura, kas ir gan labi pazīstama Blockchain sabiedrībā.

Secinājums: Vai es personīgi Ieguldiet Naga?

Neskatoties uz dažu ziņojumapmaiņas es konstatēts, ir neskaidra un maldinoša, es joprojām esmu ļoti satraukti, lai redzētu Naga platforma nāk piepildījums. Varētu būt ļoti labi saņemti Labi izstrādāta, viena, virtuālā maka finanšu tirgiem, virtuālo preču, un cryptocurrencies.

Tātad, no vienas puses, mums ir jauktas ziņojumapmaiņas un augstu grūti vāciņu. Bet, no otras puses, tur ir komanda, kas jau ir guvusi nelielus milzīgs panākums. Visbeidzot, ir daudz hype ap šo platformu un marķieru pārdošanu, tāpēc tas noteikti palīdz paaugstināt simbolisku vērtību.

Lai iegūtu vairāk informācijas izbraukšana oficiālā Naga mājas lapā.

* Šī ICO nav pieejams tirgos ASV, Ķīnu un Singapūrā.

* Šī ziņa ir atspoguļo autora personīgo viedokli, un nav ieguldījumu konsultācijas.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?