Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Turpmāk pēc atspoguļo autora viedokli vien, un neveido ieguldījumu konsultācijas.

"Zen Protocolis blockchain būvēta finansēm." Tā ir decentralizēta, peer-to-peer finansu sistēma, kas ietver arī viedās līgums platforma, kas ir spējīgs radīt, izsniegšanas un tirdzniecības digitālo aktīvus. Tas darbojas kopā ar Bitcoin tīklā (sava ​​veida opt-in sidechain), bet ir funkcijas, piemēram, viedajiem līgumus par Ethereum platformu. In Īsumā, tas ir vērsts uz labākās īpašības Bitcoin un Ethereum, lai izveidotu jaunu finanšu platformu.

Bitcoin ir zelta standarts drošai kriptonauda, ​​bet tā ir problēmas ar joslas platumu un mērogošanas. No otras puses, Ethereum nav zināms, ka visvairāk droša vieta veikala vērtībai kā kriptonauda. Bet tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, lai izveidotu gudru līgumus.

Smart līgumi ir self-izpildes dokumenti, kas ļauj kods aizstāt trešās puses starpniekiem, piemēram, starpniekiem, bankām, escrows, apdrošināšanas uzņēmumu un finanšu konsultantiem. Smart līgumi var arī ievērojami samazināt darījuma partnera risku, automatizējot vienošanās noteikumus, pirms rīkoties.

Ar automatizējot procesu šiem starpniekiem, gudri līgumi samazināt darbaspēka, izmaksas, un berzi, kas saistīti ar tekošu lielu datu apjomu, ka šie pakalpojumi procesu. Tādējādi, lietotāji šo platformu un pakalpojumu tagad var saņemt ātrāku, lētāku pakalpojumu.

Rakstot gudri līgumus uz blockchain, lietotāji arī saņemt labumu no palielināta par blockchain virsgrāmatā drošību. Tātad ar paaugstinātu drošību un samazinātu darījumu izmaksas, tas ir viegli redzēt, kāpēc Ethereum un gudri līgumi ir ieguvuši tik daudz buzz tik īsā laikā.

Pašreizējā Bitcoin protokols izmanto "vienreizēju līgumu." Citiem vārdiem sakot, katrs darījums patērē līgumu tā izmanto. Tātad, tas ir izmantots, lai reģistrētu īpašumtiesību nodošanu Bitcoin vērā individuālo darījumu. Bet tas šobrīd nav atvērts, "smart līgumus", kas turpina darboties sevi izpildāmo kodu tīklā.

No otras puses, Ethereum līgumus sniedzam šo kodu biežāk. Patiesībā, Ethereum ir atvērts līgumi, kas var darboties bezgalīgu skaitu reižu. Bet viņi darbojas uz "gāzi." Ko tas nozīmē?

In Ethereum, gāze ir nedaudz līdzīgs darījumu maksām Bitcoin. Katra darbība uz Ethereum tīklā prasa fiksētu gāzes daudzumu. (Piemēram, pievienojot divus skaitļus maksā 3 gāzi, aprēķinot restītes maksā 30 gāzi, un nosūtot darījumu izmaksas 21,000 gāzi).

Gāzes izmaksā ēterī, bet jūs varat nepieder. Tas ir tikai aprēķināts fiksētu gāzes / ētera maiņas kursu, kas jums nosūtīt kā darījums uz Ethereum blockchain.

Ja nav pietiekami daudz gāzes, lai palaistu līgumu, tad tas neizdodas, bet, kas mēģina palaist tas joprojām ir parādā naudu. Tātad, tas aizņem resursus gan lietotājiem, gan tīklā, pat ja tas ir neveiksmīgs.

Tātad pastāv iespēja jaunu protokolu, lai uzlabotu vai paplašināt gan Bitcoin un Ethereum, kas ir kaut kas vairāk nekā tūkstoš altcoinsare mēģina darīt. Jautājums ir: Vai Zen protokols vērst par labu to prasību piegādāt kaut ko citu nekā diviem lielākajiem valsts blockchains?

Pieņemsim to apskatīt, kā viņi šo prasību caur objektīvu uz pieciem svarīgākajiem elementiem, kas veido veiksmīgu ICO:

1. Sāpes / Tirgus lielums

Vai tas ir patīkami-to-ir vai must ir risinājums, ar ļoti lielu un viegli identificējamu tirgū? Vai pastāv konkurence?

2. Risinājums / Tech

Vai uzņēmums, tehnoloģijas, un ICO palīdzētu izbeigt sāpes lietotājam un ICO dāvinātāju?

3. Pilnvara Ekonomika / Coin Struktūra

Vai pastāv reāla nepieciešamība jauno monētu vai marķiera šajā platformā? Vai tas ir likumīgi un labvēlīgi strukturēta.

4. Komanda

Vai viņiem ir prasmes un pieredze, lai pull off?

5. Mārketinga

Cik labi definēta, ir komandas izaugsmes stratēģija un biznesa attīstības plāns mērogošana tīklu un atrast ietilptu produktu tirgū?

Kas ir Zen?

Saskaņā ar Zen protokola baltajā grāmatā, Zen ir "blockchain tirdzniecībai ar jebkāda veida finanšu aktīvu ar pašu konsensu par īpašumtiesībām un brīvību no centrālās pults ka Bitcoin paredz naudu. Šie aktīvi pieslēgties ciparu līgumus ar spēcīgu, programmējami spējas apstrādāt informāciju un piešķirt tiesības. Zen ievēro Bitcoin tīklu, un ļauj aktīviem nodrošināti ar Bitcoin. "

Domājiet par Zen aizstāt kādu no pakalpojumiem un funkcijām, finanšu konsultants vai starpnieks varētu darīt, lai saviem klientiem. Tas ievērojami samazina darījuma partnera risku, bez nepieciešamības starpnieku. Tātad, lai gan tas nav lielākais tirgus, tas ir labi definēta, ļoti rentabla viens.

Whitepaper piebilst: "Zen blockchain ir izstrādāta, lai atbalstītu reālo finanšu produktus, ar spēcīgu automātikas un brīvību no kontroles... Jebkura blockchain kas mēģina gan radīt naudu un nodrošināt gudru līgumus nedrīkst ierobežot vienu vai otru."

Šī problēma ir viena no lietām, kas nosaka Zen atsevišķi, un tas tiek risināts, izmantojot F * programmēšanas valoda, kas tika izstrādāta ar Microsoft Research. Tā ir funkcionāla valoda, adreses formālu pārbaudi.

Whitepaper turpināja: "Zen ir publiska blockchain nodrošināti ar pierādījumu par darbu, kas ir par ierobežotu dzimto marķiera līguma aktivizēšanas."

Zen nodrošina tiešu īpašumtiesības digitālo aktīvu, kas pārstāv solījumus, kas ir izpildāms. Par Zen tīklā smart līgumi darbojas kā lockboxes un žetoni ir viņu atslēgas. Jebkura digitālo aktīvu, piemēram, kriptonauda, ​​akciju zvanu, EIF un korporatīvajās obligācijās, var novietot smart līgumā ar līguma noteikumiem -In apmaiņu par simbolisku.

Zen protokols izmanto vārdus kā mehānisms, kas var pierādīt pareizību līgumu. Tātad par Zen tīklā:

  • Aktīvi ir žetonus: tie pārstāv prasības
  • Solījumi ir līgumi: Vienošanās ir noteikts kodu.
  • Izpilde tiek veikta saskaņā ar protokolu: Oracle lemj par pierādījumu.

Tātad Zen marķieris atbalsta cieša integrācija ar Bitcoin atbalstīto aktīviem. Citiem vārdiem sakot, Zen līgumi nekad izmaksās lietotāja līdzekļus, izņemot gadījumus, kad tie veiksmīgi izpildīt tos. Šī funkcija ir viens no veidiem, kā Zen atšķir sevi no citiem protokoliem, un tas pierāda, ka var saglabāt run izmaksas. Viņi arī integrēt vairākas uzticības veidošanas metodes to protokolu, piemēram, Multihash ieguves pierādījums-of-darbs, un atomu mijmaiņas līgumus vai pārrobežu ķēdes mijmaiņas darījumus ar citiem blockchains.

Saskaņā ar Zen mājas lapā: "Zen līgumi tiek izmaksāti palikt aktīvs noteiktu laika periodu: pēc pietrūkt maksājuma, tie ir inaktivēts, un pa kreisi no kalnrūpniecības baseinu, tāpēc resursi nav slogs ogļraču vai mezgliem. Kad aktivizēts, līgumi parādās ar savu oriģinālo kodu, it kā tie būtu nekad deaktivizēta. "

Viena no priekšrocībām, kas Zen arhitektūra ir vairāk nekā Bitcoin arhitektūras ka Bitcoin ir vienīgais aktīvs ir Bitcoin. Tikmēr Zen var securitize jebkuru digitālo aktīvu. Plus, Zen var turēt aktīvus ārpus ķēdē, līdz funkcija līguma reactivates to. Tātad, ja tas ir neaktīva, tas neprasa līdzekļus no tīkla, lai turpinātu to pārvietot no bloka uz bloku ar blockchain.

Galvenais šeit ir, ka ir cieta nolūks Zen protokolu, ar lielu tehnisko dokumentāciju, lai atbalstītu to. Zen protokols Alpha klients faktiski darbojas. Tas parāda, cik to izmantošana Oracles un atvasinājumi šo jauno Bitcoin atbalstīto digitālo līdzekļu tiek izmantoti Zen smart līgumos.

Tas ir lieliski, ka Zen ir tehnisko dokumentu, mājas lapā, daudzus bloga rakstus, video un aktīvu GitHub kontu. Un tas nemaz nerunājot, ka tie ir alfa versija par to protokolu pašlaik darbojas. Tātad Zen ir ne tikai ideja vai vaporware.

Ņemot šo daudz dokumentu nepadara mans darbs viegli, bet tas palielinās uzticību-, kad šķiet, ka nav pretrunas savos prasības vai ziņapmaiņu. Vienā brīdī, dibinātājs Ādams Perlow norādīja: "Mēs būvējam decentralizētu platforma nodrošināti ar izrāvienu protokolu, lai izveidotu, izsniegšanas un tirdzniecības digitālo aktīviem." Ar visu šo dokumentāciju un kodu, lai atbalstītu Zen virzību, tas ir viegli noticēt tam.

Visa komanda ir spēcīga. Labs dažādi izstrādātāji un inženieri ir pieredze uzņēmēji. Viņi arī ir pieredze slēpti, finanšu, matemātiku un fiziku. Vienīgā joma, es varētu redzēt, kur tie ir mazliet pietrūkst, ir mārketings. Viņi ir izveidojuši dažas jaukas video no tiem runā par notikumiem, bet viņiem ir nepieciešams darīt vairāk, nekā tad, ja viņi vēlas vairāk cilvēku zina par tiem.

Kas par Zen talonu?

Pirmkārt tas nav paredzēts kā vērtību uzkrāšanas vai sacensties ar Bitcoin vai kādu citu crypto. Kā viņu mājas teikts "Zen nav vēl viens konkurents, lai kļūtu par digitālo naudu. Mēs uzskatām, ka Zen ir ļoti vērtīgs, jo finanšu papildinājums Bitcoin. "Tās funkcija ir degvielas darījumus uz Zen protokolu.

Marķieris pārdošana sākas 30. Novembris 2017, un beidzas 30 decembris, 2017. Tur būs Mozus izplatība 20 M-ar 12 M dodas uz pircējiem, 6,5 M dodas uz Zen protokola komanda, un 1,5 M paliek rezervēs. Pirmajos 6 gadus pēc Genesis izplatīšanas laikā viņiem būs nākotnē sadalījumu 40000000 marķieriem un turpināt to, halvingevery 6 gadiem, līdz 100.000.000 pilnvaras ir jāizrok.

Šis grafiks šķiet lietderīgi nodrošināt pietiekami daudz žetonu, lai palaistu tīklu, bet arī palielina tos tīkls aug. Pirkuma metode ietver izmantojot Bitcoin ar savu maku. Daži atlaides tiek sniegta pirms pārdošanas, kas notiek tieši tagad. Ar iepriekš pārdošana atlaides ir šādi:

  • Iegādāties no 5 līdz 20 BTC: 5% atlaide
  • Starp 20 un 50 BTC: 10% atlaide
  • Vairāk nekā 50 BTC: 15% atlaide

Ar iepriekš pārdošana atlaides beigsies, kad kopējā pirkuma summa sasniedz 3000 Bitcoins.

Iepriekš pārdošana nav būtiski pazeminātas, tāpēc es nedomāju, ka investori tiks flipping šos žetonus. Man parasti patīk redzēt bloķēšanas periodu lieliem, sevišķi pazeminātām investoriem, kā arī par dibinātājiem. Tomēr es neesmu pārliecināts, ka tas ir nepieciešams šo pilnvaru. Tas ir veidots, lai būtu stabils, tāpēc mēs neredzam lielas atlaides citās SIO, kas kļūs mērķus flipping vai sūknis un novadīšanu transportlīdzekļiem.

Viens no pēdējā vienība apsvērt: Vai pastāv konkurence? Jā, patiesībā, tas ir viens no lielākajiem SIO vēsturē. Atpakaļ jūnijā Bancor protokols izvirzīts vairāk nekā $ 153 miljoni tikai 3 stundas. Un tas piedāvā ļoti līdzīgu risinājumu.

Tā kā šis tech ir nepieciešams, lai pārietu uz finanšu nozari, platforma var attiecināt uz jebkuru digitālo aktīvu, kas, šķiet, ir laba nākotne Zen tehnoloģijām. Ar lietderību viņu marķiera degvielas uzpildes savu tīklu un atlīdzības kalnračiem, tas būtu stabils, kamēr platformas un protokols paliek lietošanā. Kopumā, ja jūs domājat par izmantojot Zen protokola platformu, tas šķiet daudzsološs ICO.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Post Tacocoin

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem

Post Tacocoin

Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku

Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

Labākais Ethereum maku (2018. Gada atjauninājums) - 5 Iespējas ir pārskatītas

Post Tacocoin

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?

Post Tacocoin

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

Post Tacocoin

Vai Coinbase ļaunprātīgi izmanto savus novirzīšanas programmas dalībniekus?